Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wojna na Ukrainie. Donieckie lotnisko ponownie pod ostrzałem

Wojna na Ukrainie. Donieckie lotnisko ponownie pod ostrzałem

Wyświetlaj:
koprolit / 89.78.220.* / 2014-12-22 11:29
Dmytro Tymczuk z Ukraińskiej Prawdy (to taka ich Gazeta Wyborcza) nie jest wiarygodnym źródłem informacji
Bogdann / 83.12.121.* / 2014-12-22 09:45

kraińskie organy ścigania zatrzymały około czterystu prorosyjskich bojówkarzy

ilu z nich to żołnierze Federacji Rosyjskiej? Skoro na Ukrainie wg słów Jaceniuka and Co. walczy około 10 tysięcy żołnierzy Putina to wśród zatrzymanych muszą być też Rosjanie z FR. Od roku nie mogę się doprosić rusofobów o odpowiednie linki w necie. Oprócz tych 7 sołdatów z lipca którzy zabłądzili w strefie przygranicznej ..... do tej pory nic. Podobno walczą, podobno giną, podobno są paleni w krematoriach albo wywożeni ciężarówkami na wysypiska śmieci. Wszystko podobno.
951753 / 83.24.205.* / 2014-12-22 10:39
człowieku w jakim świecie ty żyjesz?
przecież nawet są dokumenty, wykradzione przez hakerów, potwierdzające, że biorą tam udział wojska ruskie.
Bogdann / 83.12.121.* / 2014-12-22 10:44
Boże!!!!! gdzie? daj namiar. Oj biada mi biada. Żyłem w takiej nieświadomości!!!!!! Ale to news z pierwszej ręki a nie przedruk z trzeciej reki że ktoś z SBU ma ciocię która w maglu w Kijowie spotkała siostrzeńca gościa który zna hakera który wykradł te dokumenty z rosyjskiego FSB?
Bogdann / 83.12.121.* / 2014-12-22 10:58

człowieku w jakim świecie ty żyjesz?

na świecie gdzie wszyscy(rządy, media, służby specjalne) chcą mnie zrobić w jajo i spowodować żebym myślał jak ONI chcą, w świecie masowych false flag, w świecie gdzie Saddam miał mieć broń masowego rażenia, w świecie gdzie podobno gwałcona przez libijskich żołdaków z powodu swojej odmienności seksualnej lesbijka okazała się być australijską blogerką , itp itd. W świecie gdzie media przez rok pasjonowały się telenowelą pt. "Mama Madzi" nie widząc w międzyczasie całego syfu zafundowanego nam przez rząd PO. W takim świecie żyję więc nie dziw się za staram się dociec prawdy.
cvbbnhjkkl. / 83.7.147.* / 2014-12-22 11:29
Widać, że masz bielmo na oczach i chyba także niedosłyszysz. A na Krym to napadli Marsjanie co?.
A swoją drogą biedni ci Rosjanie nawet nawigacji nie mają i tak sobie błądzą po tej Ukrainie.
Bogdann / 83.12.121.* / 2014-12-22 11:32
cieszę się że twój świat jest prosty jak w bajce Hello Kitty.

Najnowsze wpisy