Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wojna w Syrii. Wielka porażka w walce z reżimem

Wojna w Syrii. Wielka porażka w walce z reżimem

Wyświetlaj:
walka o władzę nad światem dopiero rozpala się / 91.193.160.* / 2012-03-01 21:44
W 1947 ogłoszono "doktrynę Trumana" - program polityki zagranicznej USA, sformułowany przez prezydenta Harry'ego S. Trumana głoszący, że USA powinny pomagać narodom, które przeciwstawiają się presji zewnętrznej lub próbom przejęcia siłą władzy nad nimi przez uzbrojone mniejszości”.
Teraz te "mniejszości" jako uzbrojonych po zęby i świetnie wyszkolonych komandosów przerzuca się przez granice kraju, któego bogactwa naturalne chce się przejąć.
Jednocześnie tworzy się osłonę propagandową tak, aby inni myśleli, że uciekający złodziej naprawdę goni złodzieja.
nina6 / 83.5.113.* / 2012-03-01 15:57
Wiadomości nie dopuszczone w kontrolowanych mediach masneryjnego kapitału właścicielskiego przedstawiają sprawę w inny sposób. Według mnie prawdziwie ale sami osądźcie.

http://www.youtube.com/watch?v=KbFoqR6UtQY&list=UUxfwFisMisXtE9bs7d7wqbw&index=3&feature=plcp
rrrd / 91.217.19.* / 2012-03-01 15:47
To jak waszym zdaniem to jest takie sprawiedliwe, to niech pokazują wszystkim na żywo w TV. Jak
można walić z czołgu do kobiet i dzieci?
ludojad / 83.10.240.* / 2012-03-01 15:21
"Wolna Armia Syryjska"- to jakieś żarty ?!? sprzedawczyki i zdrajcy narodu za pieniądze amerykańskie i tureckie (o izraelu nie piszę bo są finansowani przez amerykanów) powinni zawisnąć na haku jak nasi "bohaterowie okrągłego stołu", którzy nas sprzedali za garść srebrników !!!!
Maria Anna / 79.191.107.* / 2012-03-01 15:15
Z ich winy zginęło wielu cywilów.
pajchiw / 2012-03-01 15:46 / Tysiącznik na forum
Chociaż byś zmienił IP z tą propagandą, tak, to tylko żałośnie wygląda...
Co do meritum - pojęcie terrorystów jest używane przez obie strony zależnie od potrzeb. Coś jak dobro, zło, prawda, solidarność. Bandyci też - ze świętym oburzeniem - używają tych samych tekstów... Wobec czego traktował bym to jako bełkot. istotne jest, że władza gnębi swoich własnych ludzi. To jest zawsze złe.
nasze media jedynie dezinformują / 91.193.160.* / 2012-03-01 21:32
Zakładam, że jesteś pajchiw propagandystą, a nie głupcem. Poszperaj więc w IT a znajdziesz film o przerzucaniu "cywilów" przez granicę turecką, opis kto ich uzbraja w najnowocześniejszą broń, wyposaża w noktowizory i telefony satelitarne, zapewnia wsparcie logistyczne. Wszystko wg scenariusza libijskiego.
Jak obchodzi się z prawdziwymi cywilami i dziećmi "demokratyczna i cywilizowana" część świata, udokumentowano tutaj:
http://www.thelowestroom.com/Jason/JewishGenocide/cleansing.htm
Poczytaj też opis sytuacji geopolitycznej:
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12823&Itemid=5
Może przynajmniej będzie Ci wstyd wypisywać takie dyrdymały.
pajchiw / 2012-03-01 21:42 / Tysiącznik na forum
Co do głupoty - nie mnie osądzać takie rzeczy. Propagandystą raczej nie jestem, bo nie sposób stać po żadnej ze stron mając do dyspozycji tylko nieweryfikowalne teorie spiskowe (może i zgodne z prawdą - naprawdę nie wiem, bo i skąd?) albo ewidentny bełkot propagandowy obu stron.
Mam za to doświadczenie z bloku wschodniego i pamiętam jak władza traktuje obywateli jak bydło. To jest bardzo podobny moment. I myślę, że ma mi się to prawo nie podobać, bez względu na Twoje sympatie polityczne.
Syria kocha Assada / 79.191.107.* / 2012-03-01 15:13
To zwykli bandyci. Brawo Assad !

Najnowsze wpisy