Wojsko wzywa!

Money.pl / 2008-06-10 09:08
Komentarze do wiadomości: Wojsko wzywa!.
Wyświetlaj:
kasi / 80.51.54.* / 2009-01-14 19:31
Wojsko wzywa a etatow brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wielki as / 195.117.68.* / 2008-07-31 18:01
brawo najpierw likwiduje się perłe armi tj korpus chorążych.a teraz się biadoli
errarel / 2008-06-10 20:09
wzywac maja wszystkich zeby usprawnic weryfykacje ochotnikow? po cholere mam isc i aktualizowac im moje dane? skoro nie mam zamiaru byc ochotnikiem nie beda mieli potrzeby weryfikowac moich zainteresowan
jaś / 195.136.179.* / 2008-06-10 19:56
Skończyłem studia magisterskie i obecnie jestem doktorantem. Już dwa razy zostałem wezwany na pobór, ale go odroczono - bardzo niechętnie - ze względu na ciąg dalszy nauki. W WKU powiedziano mi, że nawet jak skończę studia doktoranckie za kilka lat to i tak mogą mnie wezwać na oficera. I co teraz mam zrobić, skoro ja nie chcę, ponieważ mam stałą pracę w wyuczonym zawodzie blisko miejsc zamieszkania i jestem z niej zadowolony?
andowc / 83.30.86.* / 2008-06-10 12:12
"Ojczyzna w potrzebie".
Trzeba bić w dzwony,- jak mówił Kaczyński.
caray / 2008-06-10 09:08 / Bywalec forum
kiedy wkoncu przestana niszczyc zycie mlodym ludziom??
Olio / 195.47.239.* / 2008-06-10 09:32
S********.... właśnie kończe jeden kierunek studiów , drugi zaraz zacznę , dobrze zarabiam , zakładam rodzinę.... ścigają mnie jak nikogo innego.... Ciekawe czy jak bym był głąbem po zawodówce to by mnie chcieli. Kiedyś mi zasugerowali że chcą mnie ze względu na wykształcenie.... za które zapłaciłem sobie sam , nie ten WKU-Burdel. Banda meneli a nie wojsko , jedyne czego można się tam nauczyć do chlać i nic nie robić.... A najgorsze WKU to WAWA-PR-Północ... takich debili jak tam , nie ma nigdzie indziej....
Po zawodówce / 212.244.248.* / 2008-09-18 10:40
Olio nie nazywaj nikogo głąbem po zawodówce Ciekaw jestem jakie wykształcenie ma twój ojciec?Tylko co ty potrafisz zrobić po studiach?Pewnie wszystko robi się siedząc w ciepełku za biurkiem.Szkoda pisania na takie komentarze.mimo ze studiujesz to kultury masz zero.Zastanów się nad sobą i to bardzo !!!
Agita / 80.238.110.* / 2008-06-10 10:32
Prawda jest taka że do wojska najlepsi są ludzie którzy zdali maturę i nie dostali się na studia oraz tacy którzy wylecieli ze studiów na 1-2 roku. Ci po studiach już za dobrze znają swoje prawa i za dużo wiedzą. Ciężko jest ich nauczyć posłuszeństwa. Dlatego wojsko na pewno nie weźmie kogoś takiego na szeregowca... W końcu to że się idzie do wojska nie jest jednoznaczne z odebraniem Ci praw obywatelskich...
bb2 / 62.233.162.* / 2008-06-10 09:49
A na przeszkolenie nie laska bylo pojsc? :) Jezeli konczysz jeden kierunek studiow, to po trzecim roku mozna bylo sie przejechac na 6 tygodni do wojska i miec z glowy... a teraz scigaja glabow, ktorym sie nie chcialo bo mysleli ze sie przeslizgna... hje,hje,hje ;)
Pajchiwo / 2008-06-10 10:55 / Tysiącznik na forum
Nie doczytałeś - ścigają też rezerwę - więc się prawdopodobnie łapiesz hje hje hje
Tak jak zresztą ja :)
Gizmoo_2007 / 91.189.0.* / 2008-07-04 07:58
Słuchaj mnie ty trzęsiesz portami przed wojskiem tak mówią ludzie którzy są przyklejeni do maminego cycka i boja sie oderwać od niego .Dla mnie pleciesz bzdury jesteś tchórzem i nikim więcej
P.S Po przeczytaniu twoich komentarzy to myślę że ty masz bardziej łeb zryty niż to pare milionów osób które były w wojsku
Pajchiwo / 2008-07-04 08:42 / Tysiącznik na forum
heh - a skąd Ty wiesz, czy ja bylem w wojsku czy nie?
A tak się składa, że byłem i w tym kontekście wyszedłeś na idiotę.

Co do moich postów - to nie musisz ich czytać.
Nie jestem za żadną opcją polityczną i pewnie to powoduje, że ci moje posty nie pasują, ale nie zamierzam tego zmieniać tylko po to, żeby pasować do jakiegokolwiek "stada".
Olio / 195.47.239.* / 2008-06-10 10:47
Widzisz , w normalnym wolnym kraju , normalny pracujący człowiek nie może być zmuszany do przebywania z menelami nawet 6 tygodni... I kto mi da urlop na te 6 tygodni ?? I kto odda kilka tysięcy złotych ?? Jedynym głąbem jesteś ty , gdybyś pracował i miał trochę rozumu nie był byś tam nawet 6 tygodni... Dla mnie jest to po prostu ograniczenie swobód obywatelskich i zwyczajnej wolności... Niestety żeby rozumieć pewnie sprawy , trzeba własnie się kształcić i nie dać złapać.. koledze wyżej się nie udało , efekt widać. Widać też jakie pranie mózgu robi ten burdel......
Pajchiwo / 2008-06-10 11:00 / Tysiącznik na forum
Obywatelstwo jakiegoś kraju to nie tylko swobody - to tez obowiązki.
I to jest właśnie jeden z nich.
japc / 129.184.84.* / 2008-06-10 10:54
Bzdura, zobacz jak jest Finalandii. Tam każdy młody idzie PRZYMUSOWO na rok do woja na szkolenie.
Olio / 195.47.239.* / 2008-06-10 12:52
Moim obowiązkiem nie jest wykonywanie poleceń PRLowskich betonów... tylko zarabianie , płacenie podatków i zakładanie rodziny..... OK , mogę iść do wojska na rok , zmarnować sobie kawałek życia... niech tam zrobi 4 mln młodych ludzi..... zobaczymy za ile ZUS padnie :)
ga-ga chwała bohater / 83.27.103.* / 2008-06-10 18:52
Człowieku to może ja za Ciebie pójdę ... Cholera dopiero teraz dowiedziałem sie kto jest odpowiedzialny za ZUS ... a może jednak idź do wojska, może to uleczy w końcu ZUS ...
samers / 83.12.111.* / 2008-06-11 16:07
Wojsko to walka o przetrwanie !! walczy swój ze swoim !! to jest jak w rzyciu silniejszy(bogatszy) wygrywa !! Wiekszość którzy skończyli wojsko mają wprasowane w muzg~ zasady wojskowe i też bardzo często udzielają się w życiu!!
ci co skończą służbe wojskową *powinni ich izolować od tych normalnie myślących ludzi !!!!!!
poo1 / 81.15.132.* / 2008-06-13 19:41
No tobie samers to zaje... mocno coś wprasowali w "muzg" i teraz to dopiero masz ciekawe "rzycie".
samers / 83.12.111.* / 2008-06-22 10:21
samers ma życie wspaniałe! :).
A pewno poo1 ma ciekawe "rzycie" !!
gasper / 82.30.253.* / 2008-06-14 21:53
mam problem jestem za granica juz od prawie 4 lat w styczniu 2005 rzucilem studia i bez slowa wyjechalem z polski nie zglosilem nic do WKU mam zone od 2 lat ulozylem sobie zycie obydwoje pracujemy w tym samamy miejscu pracy na kontraktach wynajmujemy mieszkanie placimy rachunki i rowniez rozliczamy z podatku i nie zamierzam wracac do polski, ale niestety nie wiedziec czemu (po prawie 4 latach) wlasnie 13.06.2008 otrzymalem list ktory odebral dla mnie moj ojciec ze mam sie stawic 30.06.2008 w celu odbycia sluzby , zastanawiam sie co ja mam teraz zrobic przeciez jak mnie wezma do woja to zrujnuja mi cale zycie moja zona bedzie musiala wracac ze mna bo przeciez nie zostanie sama ja juz nie odzyskam swojej pracy po uregulowaniu sluzby wojskowej .......jak wybrnac z tej sytuacji niechce byc scigany przez zandarmow
let / 83.27.160.* / 2008-06-15 20:47
wyprowadź się legalnie z pl a najlepiej zmień obywatelstwo
sxsxsx / 89.77.128.* / 2008-08-15 19:52
Osobiście uważam,że wojsko w Polsce jest bez sensu.Po 1.Polska jest uzbrojona w militaria ,które pamiętają 1 jak i 2 wojnę Światową(oprócz kilku samolotów f16).Po 2 czasy się zmieniły i teraz właściwie wojny będą się odbywać ,po przez walki rakietami.Dobrym przykładem jest temat,tarczy antyrakietowej,co też pokazuje ,że moja wypowiedź jest jak najbardziej PRAWDZIWA I MÓJ TOK MYŚLENIA ORAZ WIEDZA,KTÓRĄ POSIADAM JEST PRAWIDŁOWA.Po 3 moji rodzice skończyli studia ,byli w wojsku i mają teraz chyba stopień półkownika-nie pamiętam,ale chyba tak.I co z tego,że zostali przeszkolenii jak ,kiedyś z nimi rozmawiałem na ten temat,to sami się przyznali,że nic z tego szkolenia nie pamiętają i,że zapomnieli już jak się strzela.To jeszcze miało by sens ,gdyby było tak jak jest w Szwajcarii,tam każdy obywatel ma dostęp do bronii,krótkiej jak i długiej.Co u nas jest nie możliwe nawet z pozwoleniem na broń,możesz kupić tylko broń ,krótką.Obywatele Szwajcarii,mają obowjązek chodzenia na strzelnicę raz na jakiś czas,bodajże raz w tygodniu,oprócz tego mają zajęcia na siłowni i w koszarach.Jest tam wojsko zawodowe,lecz podczas wojny obywatele Szwajcarii,któży nalerzą do rezerwy ,też są wstanie walczyć.Ponieważ potrafią strzelać,mają broń w domu i to długą jak i krótką.Są wytrenowanii oraz odpowiednio doszkalani,przez to mają pojęcie o broni np.przeciwnika.Jest im łatwiej walczyć.Żołnież ,który sam się zgłasza do armi,żeby swoje ,życie zwjązać z wojskiem,będzie się do wojny nadawał.Natomiast wzjęty z poboru NIE NADAJE SIĘ DO WOJSKA-PONIEWAŻ MA INNĄ PSYCHIKĘ I NIE ZABIJE CZŁOWIEKA.jEST TO TEMA RZEKA JA UWAŻAM Z DRUGIEJ STRONY,ŻE JAK BĘDZIE WOJNA TO,ŻADEN CZOŁG LUB SAMOLOT NIC NIE WSKURA,PONIEWAŻ P******** RAKIETA W ZAKŁADY MILITARNE ORAZ KOSZARY JEDNOSTKI I LOTNISKA I PO WOJNIE.CO MA NIBY PIECHOTA ZROBIĆ?MA STRZELAĆ Z AK47 DO RAKIETY??HAHAHAH ODPALAM ŁADUNEK BUM I PO WOJNIE WELCAM XXIw

Najnowsze wpisy