Forum Polityka, aktualnościKraj

Wojskowi lotnicy upamiętnili ofiary katastrofy smoleńskiej

Wojskowi lotnicy upamiętnili ofiary katastrofy smoleńskiej

Wyświetlaj:
niezawistny / 2013-04-09 10:30
no niestety, znow bedize szopka przez najblizszy tydzien spowodowana obchodami rocznicy smolenskiej, znow beda pytania, znow beda strajki, manifestacje i znow bedize mydlenie oczu polakom. a rzad dalej bedzie nas okradal z podatkow i nic nie robil w polsce.. czyli po staremu
tiko foko fiko / 212.14.47.* / 2013-04-09 10:22
Rodziny dostaly taką forsę jako zadośćuczynienie [nie wiem za co] że mogą sobie same wyprawiać rocznice i stawiać znicze.

Tymczasem to okolo 3 tys. ofiar śmiertelnych zwyklych wypadkow drogowych które w ostatnich trzech latach zginęly na drogach Polskich pozostawily w większości swoje rodziny bez środkow do życia. Te osierocone rodziny martwią się same o swój byt i nie jęczą i nie mędzą na caly Świat o swojej krzywdzie. Mężnie znoszą swoj tragiczny los. Nad nimi nikt się nie użala i nie są wypisywane co roku gorzkie zale w mediach aby wzbodzić w Polakach wspolczucie nad losem tych rodzin.

Tak więc dla mnie jest to całkowicie obojętne jak i gdzie będzie obchodzona rocznica tego wypadku pod Smoleńskiem.Nie moja sprawa. Ja mam swoje zmartwienia i problemy, znacznie poważniejsze od tych p******. Mnie nikt nie da za darmo pieniędzy na utrzymanie rodziny. Tyle w temacie tej rocznicy.
ityle / 213.158.216.* / 2013-04-09 20:00
dodać można tylko, że słodko pier... twoją rodzinę i twoje problemy, co powinno cię podnieść na duchu.

Najnowsze wpisy