Forum Polityka, aktualnościKraj

Wójt gminy Pcim jest prześladowany? Tak twierdzi PiS

Wójt gminy Pcim jest prześladowany? Tak twierdzi PiS

Wyświetlaj:
duży facet,a zachowuje się jak bobas / 178.37.99.* / 2013-04-26 19:33
Oj,taki sam bidulek nieszczęśliwy i gnębiony przez los i ludzi Premiera,jak J.Kaczyński.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
django / 2013-04-30 09:42
dokladnie, bo w polsce jest taki czas ze kazdy kto sie utozszamia z pis musi byc gnebiony... kuzwa ci ludzie w pis to naprawde jakcys cichociemni i chore lemingi z nich... normlany czlowiek nie zachowuje sie tak jak oni
mr.l / 78.88.181.* / 2013-04-26 18:17
Jak nie ma nic do ukrycia to po co jęczy, niech sobie te kontrole robia
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
radoslaw grotowski / 31.182.141.* / 2013-04-26 17:53
Nie tylko On. PRL POd innym szyldem jak u********* mucha musiała wrócić, Magdalenka jest obowiązująca do śmierci włącznie!!!! Nikt za nic nie odpowiada gdyż lewa noga w przepotwarzeniu w WSI działa ot co.
Kto z nimi zaczyna to musi ponieść konsekwencje do utraty zycia włacznie.
Oczywiście ze naiwniaków nie brakuje z czym musze się liczyć.
Polska jeszcze jakąś szansę ma ,ile % trudno powiedzieć. To wszystko zależy od ludu -czy się ocknie i zacznie mysleć -widząc rzeczywistość.
JANOSIK471 / 79.191.76.* / 2013-04-26 17:43
BARDZO DOBRY GOSPODARZ I CZŁOWIEK CAŁKOWICIE ODDANY SPRAWOM GMINY. NADEPNĄŁ PARU OSOBOM NA ODCISK I STĄD TO CAŁE ZAMIESZANIE. UCZCIWI MIESZKAŃCY GMINY GO WYBRALI PRZY 86 % POPARCIA. TAK DALEJ PANIE OBAJTEK. NIE JESTEM OSOBĄ, KTÓRA JEST OD WÓJTA ZALEŻNĄ CZY MAM DO NIEGO INTERES. JESTEM ZUPEŁNIE BEZSTRONNY. DAJCIE MU WRESZCIE ŚWIĘTY SPOKÓJ BY MÓGŁ W CAŁOŚCI POŚWIĘCIĆ SIĘ PRACY DLA GMINY.
Pcimianka / 98.253.33.* / 2013-04-29 18:30
No wlasnie!!! Madry czlowiek, jeden z lepszych wojtow! Ambitny, wie co robi. Jest aktywny a nie siedzi z zalozonymi rekami jak inni... Widac go w mediach, madrze mowi. No i co najwazniejsze dba o Pcim i jego mieszkancow co widac golym okiem ze podczas jego wujtowania Pcim bardzo sie rozwinal i oby tak dalej Panie Wojcie! Dumna z pana mieszkanka gminy Pcim.

Najnowsze wpisy