Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wolimy premiera Marcinkiewicza

Wolimy premiera Marcinkiewicza

Money.pl / 2006-04-26 15:18
Komentarze do wiadomości: Wolimy premiera Marcinkiewicza.
Wyświetlaj:
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-04-27 08:09
co byłoby gdyby
anty PiSuar / 198.155.189.* / 2006-04-26 18:26
Czy premierem jest Marcinkiewicz czy byłby nim Jarosław Kaczyński to i tak rządzi Jarosław Kaczyński. Marcinkiewicz oddaje się mu do dyspozycji a prezydent melduje wykonywanie zadań.

Wodzu jest jeden a stołków narobione po to żeby się nikt nie czepiał, że demokracji nie ma.


Marcinkiewicz: yes, yes, yes!
Kaczyński: spiep... aj dziadu!
Lepper: dam ci w papę!
Dorn: w kamasze burą sukę!
Gosiewski: Proszę Paniom!

a to dopiero początek....
Aarmis / 213.17.228.* / 2006-04-26 15:18
Cyt: "Jarosław Kaczyński jako premier podzieliłby Polaków. Wynika z niego, że 67 procent z nas uważa, iż..."

Czy może mi ktoś objaśnić, skąd, dlaczego i w jaki sposób cokolwiek wynika z Jarosława Kaczyńskiego? Czy szanowni redaktorzy dziennikarze czytają to, co piszą? Ja rozumiem literówki - któż ich nie robi, choć tak wyszukany produkt jakim jest MS Word po nacisnięciu klawisza F7 je koryguje, ale na tworzenie bezsensownego tekstu to juz i Bill Gates nie pomoże. Pozdrawiam
Czepialski
wezuwski / 80.53.43.* / 2006-04-26 16:03
Wynika z tego, że założono, że niejaki J.K. też mógłby być premierem i spytano gawiedź, co ona na to? Prawdopodobnie znaleźli sie tacy, którym było to nieobojętne. Wśród nich podzielono te procenty. Mnie osobiście jest obojętne, kto będzie sygnował finansowanie z mych podatków KK, podlizywanie się USA, szczucie Unią Rosjan, wypędzanie Polaków do pracy za nasze rubieże, sianie ipeenowskiej nienawiści w narodzie za miliony (chociaż kler pokazał jak to należy zrobić, chociaż nie wiem dlaczego pomyslał tylko o własnym srodowisku. Czyżby niezgoda w narodzie była ich wartością?), odbieranie biednym i dawanie bogatym... czekam na przypływ rozumu!
MM / 83.26.112.* / 2006-04-27 09:06
Wynika z niego
Wynika z tego

Najnowsze wpisy