Forum Polityka, aktualnościGospodarka

WOŚP zaczynała od 2,5 mln, dziś zbiera ponad 50 mln złotych. Zobacz na co je wydaje

WOŚP zaczynała od 2,5 mln, dziś zbiera ponad 50 mln złotych. Zobacz na co je wydaje

Wyświetlaj:
ffrgf3 / 31.63.193.* / 2016-01-10 16:42
Gdyby zapłacił TV za czas antenowy to zabrakłoby tych zebranych pieniędzy. Ale resortowym dzieciom synom wysoko postawionego MILICJANTA czas antenowy należy się z tytułu urodzenia w rodzinie zdrajców.
Arleta20 / 37.47.111.* / 2016-01-10 16:41
Co wy gadacie za głupoty?? Oczerniecie człowieka który pomogł milionom ludzi w Polsce. Ja pomagam co roku i nadal bede pomagac bo wiem ze dzieki tym zbiórkom szpitale sa obdarowane w nowoczesny sprzet który ratuje ludziom zycie. Zastanówcie sie na drugi raz zanim cos napiszecie
szlachcic v / 83.7.144.* / 2016-01-10 16:38
naraze sie ludziom o dobrym secu ale zygac mi sie chce na ta zbiorke.polska to taki zebraczy narod,nigdzie na swiecie tak nie ma.baranie luby od opieki jest panstwo jak nie umie tego zorganizowac to niech sie za to nie bierze.druga strona medaluile zebrano na co to idzie.dzisiejszy chaos ok 50 mln a caritas ok 10 razy wiecej i nikt tam wielkiego smrodu nie robi.drugi watek na co to trafia geriatria itd.pomysl dobry ale jjest ale slysze zeby powstal tam dom dla aktorow.czy wy tam oc********** ludzi ktorzy zarabiaja 7 tysi dziennie,plus tamtiemy z roznego rodzaju filmy.dla mnie sa to osoby ktorzy wychlali morze wodki i w domu na starosc nikt nie moze wytrzymac.naprawde szczytny cel,pozazdroscic
xplx / 89.229.214.* / 2016-01-10 16:26
Ci co dają na WOŚP dają na spółki, w których siedzi rodzina tego osobnika!!!
2... nie dam fraye / 31.63.193.* / 2016-01-10 16:26
Jurek też doposaża swoją żonkę 8 000 zł. pensji z naszych datków. I jej podfundacje MRÓWKA CAŁA i ZŁOTY MELON teraz zmieniły nazwy bo sądy ich ścigają i bloger MATKA KURKA. Nawet wyroków sądów nie respektują i nie ujawniają dokumentów o które prosi sąd.
aaa317 / 82.143.147.* / 2016-01-10 18:56
Jakie osiem tysięcy? średnio piętnaście nie licząc umów zleceń i innych dochodów ze spółek około fundacji. Do tego jego córki również wykonują usługi dla fundacji.
Andrzej 15 / 89.72.169.* / 2016-01-10 16:04
Uczciwy człowiek, który zarządza pieniędzmi zebranymi przez młodzież w dobrych intencjach -powinien okazać PITY (swój i członków zarządu) oraz książki rozrachunkowe. W innym przypadku jest to duży przekręt i nadużycie wobec POLAKÓW!!! Nikt nie wie ile rzeczywiście trafia pieniędzy na sprzęt a ile na obsługę i spółki Pana Owsiaka. Nikogo nie oczerniam ale wiem jak działają a Polsce Fundacje!!!
Ted1117 / 217.99.142.* / 2016-01-10 16:03
A JAKA CZĘŚ TEGO IDZIE NA WOODSTOCK?
JEŚLI TAK JEST, TO TRZEBA MÓWIĆ TĄ PRAWDĘ DO KOŃCA.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kola982 / 83.24.118.* / 2016-01-10 15:59
Podobno nie zostały jeszcze całkiem wydane pieniądze z poprzedniej zbiórki, czyli nie można ich rozliczyć. Ile dokładnie pieniędzy wydano na sprzet medyczny? Podobno 40% tylko...
Darmowe udzielanie korepetycji jest również działalnoscią charytatywną. Wiem z własnego doswiadczenia. Zadnych pieniędzy, żadnych oszołomów, żadnych oszustw, tylko ciężka praca 2 razy w tygodniu. Młodziez trzeba zachęcać do wolontariatu, ale takiego uczciwego.
sprawiedliwy 02 / 78.8.64.* / 2016-01-10 15:57
Można tu spotkać zarzuty że cześć tych środków trafia do Owsiaka. Ta fundacja nie jest cudem i też aby funkcjonować musi zatrudniać pracowników korzystać ze sprzętu, pomieszczeń, organizuje różnego rodzaju akcje koncerty to też kosztuje. Niezmienny jest cel i sprzęt medyczny z którego de facto korzystała już dwójka moich dzieci. Ludzie którzy czynią te zarzuty niech prześwietlą np. Caritas które też pobiera znaczną część środków na swoje funkcjonowanie tego nikt się nie czepia, na dodatek nie znam nikogo komu udałoby się skorzystać z pomocy tej organizacji.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-01-10 15:57
Podziwiam Polaków.Taki Pan Owsiak powinien robić zbiórki wśród bogaczy w Polsce,żeby każdy bogacz wypisał czek,A Zakonnik Rydzyk zbierał na stocznie ,zabrał dla siebie,OFE Zbierało by na stare lata ludzie mieli więcej ,zabrali,bo na pensie za mało mieli,Pan Owsiak zbiera,i co się okazuje dużo sprzętu zalegało nikt z tego nie korzystał przez lata,ale zakup był.Może tak niech pan Owsiak spróbuje z tymi bogaczami,to trochę poniżające jest chyba że od biedaków którym zabrano kilka razy kasę,jeszcze zbierać ,pamiętam do pozostawionej kiedyś w sejmie skarbonki,zebrano 500 zł w dobę.Czemuś biedny boś głupi ,czemuś głupi boś biedny.Nikt nie chce być głupim to kombinuje jak może.Przekaz dla polaków czy musisz rozliczać sie z podatków .Chyba nie .Bo według prawa i konstytucji każdy musi.to gdzie i dla kogo jest prawo?
mix686 / 89.161.19.* / 2016-01-10 15:47
A co dał od siebie kościół? NIC !!! I nie piszcie mi tu o Caritasie,sponsorowany jest z naszych podatków z budżetu państwa a nie przez kościelnych... Dl mnie Owsiak może z tego brać ile chce i tak robi więcej niż rząd i krk...
morfinum / 78.8.64.* / 2016-01-10 15:44
Dobrze że jeszcze są w tym kraju ludzie nie uwikłani w politykę którzy chcą zrobić coś dobrego od serca a nie kalkulacji jakiś korzyści. Po mimo iż "moce ciemności" jak co roku o tej porze nasilają swoje chore i niezrozumiałe ataki. Moim zdaniem Owsiak mógłby jedynie więcej środków przeznaczyć na geriatrie. Ta sera w Polsce jest kompletnie zaniedbana przez państwo bo ludzie starsi nie są już produktywni, zatem niepotrzebni? Ci ludzie są również bezradni jak dzieci i każdy z nas ma takich rodziców którzy na to pracowali ponadto każdy kiedyś będzie staremu, a taka przyszłość jak dzisiaj jedynie przeraża.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
annnnnita / 5.172.247.* / 2016-01-10 15:41
Jak czytam Wasze wpisy, to mam wrażenie , że to Owsiak wyposaża szpitale. Nakłady roczne na szpitale wynoszą 100 mld pln , zatem te kilkadziesiąt milionów to nawet nie 1 %.
Atik / 88.156.130.* / 2016-01-10 15:34
Skąńczcie z tym Owsiakiem od ratowania służby zdrowia jest ministerstwo zdrowia. Owsiak może sporadycznie pomagać szpitalom ale to nie jest jego rola aby robić to ciągle. Mógłby pomóc ludziom którzy są w nieszczęściu , mógłby pomagać repartiatom ze wschodu, ludziom oczekującym na specjalistyczne za granicą np. chirurgiczne operacje.
Ta forma którą kreuje Owsiak nie powinna mieć miejsca.
ededison / 79.184.8.* / 2016-01-10 15:46
To ministerstwo zdrowia niech najpierw zacznie robić coś pożytecznego, wtedy Owsiak nie będzie potrzebny. Póki co to Owsiak pracuje, a ministerstwo ,,odpoczywa"
lii / 89.71.64.* / 2016-01-10 15:21
jak to na co wydaje? Wydaje na owsiaka i jego rodzinkę.

Najnowsze wpisy