Forum Polityka, aktualnościKraj

WOŚP zorganizuje zbiórkę na sprzęt przeciwpowodziowy

WOŚP zorganizuje zbiórkę na sprzęt przeciwpowodziowy

Wyświetlaj:
ottt / 2010-06-13 18:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Niech sam ruszy cztery litery i zbiera.
artur xxxxxx / 188.147.167.* / 2010-06-13 22:11
też rusza, od 17 lat.
m-53 / 83.24.7.* / 2010-06-13 17:23

4 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizuje jednodniową zbiórkę publiczną pod hasłem STOP POWODZIOM


A co na to PKW?
artur xxxxxx / 188.147.160.* / 2010-06-13 17:34
Mógłbyś sprecyzować o co Ci chodzi?
m-53 / 83.24.24.* / 2010-06-14 01:03
Drukowanymi? Proszą bardzo.


4 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizuje jednodniową zbiórkę publiczną pod
hasłem STOP POWODZIOM


4 lipca mamy również, a może przede wszystkim, drugą turę wyborów i obowiązuje cisza wyborcza. CISZA WYBORCZA.

Kampania wyborcza Komorowskiego (dzisiaj na Agrykoli) odbywa się "pod płaszczykiem" pomocy powodzianom.

Zbiórkę na sprzęt przeciwpowodziowy w dniu wyborów, powtarzam - w dniu wyborów- zorganizuje, pod podobnym hasłem, zadeklarowany zwolennik jednego z kandydatów. WOŚP jest również związana z FOR Balcerowicza.

A może zbiórka odbędzie się pod hasłem:
"miałem przyjemność oglądać chałupy zalane po dach".

Sugeruję inne:

"Polakom dobrze się POwodzi
odkąd PO przewodzi"
lub
"kominów malarza
powódź nie przeraża"
Ale dość żartów - wyobraź sobie wygraną Bronka i kilkaset skarg o naruszenie ciszy wyborczej. Bo bez trudu mogę sobie wyobrazić artystów Owsiaka i zachowanie uczestników "koncertów".
I absurdalną sytuację - wygrywa Kaczor a Komor kwestionuje wynik uzasadniając złamaniem ciszy.
Jeżeli masz ciągle wątpliwości co do etycznej strony tego cyrku to napisz.
m-53 / 83.24.24.* / 2010-06-14 01:18
c.d.
Cyrk. Oczywiście chodzi mi o "absolutnie przypadkową" zbieżność dat. W każdym innym terminie Owsiak może stawać na głowie lub wywijać salta. Wolnoć Tomku .... , może do promocji swojej idei zatrudnić Sikorskiego, Palikota, Hołdysa, Bartoszewskiego, Nowaka, Kuca (Kutza?) i Tuska na dokładkę - wolnoć Tomku.

Etyka, przyzwoitość, to takie zapomniane słowa.

Najnowsze wpisy