Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wotum nieufności dla rządu nie przejdzie. Opozycji brakuje 6 głosów

Wotum nieufności dla rządu nie przejdzie. Opozycji brakuje 6 głosów

Wyświetlaj:
KRZYSZTOF KORNATOWICZ / 89.71.191.* / 2014-06-22 14:57
Żeby marzyć o wolnych wyborach w Polsce należy najpierw zmienić ordynację wyborczą , skonstruowaną przez mafię polityczną tak , aby dożywotnio gwarantowała tej mafii wygranie wszystkich wyborów . Przeciętny obywatel naszego kraju nie wie o czym piszę i od 25 lat myśli , że w Polsce mamy do czynienia z wolnością wyborczą . Inna sprawa , że są liczne , poważne dowody na fałszerstwa wyborcze , dokonywane przez kartele polityczne , na które sprostytuowane media w ogóle nie reagują ! NAJPIERW ZMIANA ORDYNACJI WYBORCZEJ , A POTEM NAZYWANIE WYBORÓW " WOLNYMI " !!! Krzysztof Kornatowicz
krystian720 / 87.205.174.* / 2014-06-22 14:25
Brawo Lewica!! Wszystko tylko nie rządy PiSu. Tam nie ma nikogo kogo szanowałby świat. Sami populistyczni wariaci. I dlatego mój komentarz jest w takim samym duchu (w stylu krzykacza Błaszczaka)
J1512 / 178.42.190.* / 2014-06-22 11:23
Tak sobie myślę! WYBORY,! WYBORY,!
Postawie PYTANIE! czy w POLSCE ktokolwiek jest w stanie wygrać wybory po PÓŁNOCY?
Który to już raz tak TO się kończy?Moja propozycja jest taka to liczmy głosy po północy i zawsze będzie dobrze!
Może ostatnia propozycja jest co nieco złośliwa, za to uwagi opozycji odnoszące się do nieprawidłowości w komisjach mogą mieć uzasadnienie. Nie dziwi mnie fakt że nikt nie chce przegrać kolejnych wyborów TUŻ po północy!
dymisja PO / 77.255.69.* / 2014-06-24 09:08
Jak brakuje 6 głosów to może społeczeństwo dołoży swoje głowy, to PO zobaczy jak są wysoko oceniani i jak im zależy na rządach PO. Gdyby zagłosowało cpołeczeństwo to już nie istnieja PO i Tuski
sza / 178.42.255.* / 2014-06-22 10:16
PIS wie co robi rząd Tuska podczas wyborów.Nie ważne kto i jak głosował...Ważne kto liczy głosy. Im więcej ludzi nie pójdzie głosować ,tym większa możliwość manipulacji przy liczeniu głosów..Nie poszedłeś zagłosować osobiście ,zagłosował ktoś za ciebie w twoim imieniu. Jak sprawdzić czy ja byłem głosować ??? Bo nie byłem ,ale chciał bym sprawdzić czy ktoś znając moje dane nie zagłosował za mnie ? Wystarczy że wypożyczysz rower i wszystkie Twoje dane ma firma która wypożycza rowery...Ludzie nie zdają sobie sprawy ,że ta firma nie jest Polska,jej serwery są w obcym kraju,a właściciel firmy jest pejsaty.Czy firma zarabia na wypożyczaniu rowerów ? Nie ,oni zarabiają na Twoich danych...Mało tego. Na założenie tej firmy ,wypożyczalni rowerów ,dostali dotację z UE dla nowych Polskich firm. Tak jest wszędzie ,gdzie do władzy dostaje się tzw. demokracja. Dobrowolnie ,poprzez demokratyczne wybory ,nigdy nie stracą władzy...Może nie ??? Dajcie jakiś przykład ze świata,gdzie stracili władzę,w jakim kraju ?
rembert2 / 2014-06-22 09:51 / Tysiącznik na forum
Kazdy piesek szczeka po swojemu-Donald moze byc spokojny

Najnowsze wpisy