Forum Forum prawneBankowe

Wpis do Krajowego Rejestru Długów-pomocy

Wpis do Krajowego Rejestru Długów-pomocy

Zbyszek Kołodziej / 2013-01-28 13:25
Zostałem wpisany do Krajowego Rejestru Długów. Wszystko przez moją żonę, zgodziłem się wziąć na siebie kredyt dla jej syna z poprzedniego małżeństwa... miał On spłacać ten kredyt, jak się okazało od paru miesięcy zalega z płatnościami!! Co mogę w takiej sytuacji zrobić?
Wyświetlaj:
Bakcyl11 / 2013-06-11 13:42
No neistety tak jest , wziołeś kredyt na siebie , więc teraz będziesz musiał ten kredyt spłacać. Jeżeli będziesz miał problemy ze spłatą , to możesz ugadać się z bankiem żeby na przykład wydłużył Ci orkes spłaty kredytu, dzięki czemu będziem mógł mieć mniejsze raty co miesięczne, kolejna sprawa, którą warto poruszyć to , to że możesz taki kredyt zamrozić. Niestety dałeś się wpechać w kredyt i będziesz musiał za niego odpowiedzieć.
hermelegunda___ / 89.79.71.* / 2013-06-15 02:06
"Wziołeś", "zamrozić". Co za idiotyzmy bakcylu wypisujesz!!!??? "Ugadać" się z bankiem możesz próbować ale skoro zostałeś dopisany do SBR tzn. że zostały nie wpłacone minimum 3 raty więc już zapewne nie ma o czym rozmawiać. A zamrozić to możesz co najwyżej wodę w zamrażalniku. Zamraża się co najwyżej stopy procentowe ale to nie ten przypadek więc o czym bakcylu pleciesz?!!!!!!!!!!!!
hermelegunda / 89.77.207.* / 2013-01-29 01:09
Spłacić za niego... nic poza tym. Umowę podpisałeś ty i ty za nią odpowiadasz, nie pasierb.

Najnowsze wpisy