Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wpisywać podziękowania dla GURU Longterma. Divida et impera Mistrzu GPW

Wpisywać podziękowania dla GURU Longterma. Divida et impera Mistrzu GPW

+1 intraday to my kontrolujemy ten mecz / 85.89.166.* / 2011-09-22 22:34
Wpisywać i dziękować mu na cenne wskazówki, w końcu to on jest ojcem waszego sukcesu i tłustego portfela.

Na początek zapraszam do podziękowań
wojtas22 Damian S. Magda K.

i innych Hossiarzy. viva la Longterm

"...Dziękuje bardzo za raport. Cenię Twoje analizy i zawsze z przyjemnością czytam zarówno bloga jak i biuletyny. Szczególnie podobała mi się pierwsza część raportu, gdzie pokazałeś kilka wykresów i użyłeś przekonywujących argumentów..." wojtas22

"...Czytam Ciebie od ponad 3 lat i wiele się od Ciebie nauczyłem. Doceniam to że pisałeś do tej pory za darmo i poprzez opłatę za raport niejako spłaciłem swój dług wobec Ciebie:) Muszę przyznać że mam dosyć duże straty po ostatniej przecenie i mam nadzieję że dzięki Twoim typom odrobię choć część z nich..." Damian S.

"...bardzo ciekawy raport. Oczywiście podchodzę do niego z należytym dystansem bo jak wiadomo nikt nie jest nieomylny. Szkoda że nie napisałeś nic o złocie, bo to chyba teraz najlepsza inwestycja. Ja zainwestowałam bardzo dużo w kruszec i powiem szczerze że po przeczytaniu Twojego raportu mam spore wątpliwości czy nie sprzedać przynajmniej części. Przyznam się szczerze że nie sądziłam że Twoja argumentacja będzie aż tak przekonywująca..." Magda K.

"...Przeanalizowałem raport, uważam że jest wart zapłaconych pieniędzy. Zdaję sobie sprawę, że obracamy się w świecie prognoz a ich trafność zweryfikuje czas. Moim zdaniem w tej chwili kreślimy flagę i wkrótce pogłębimy dołki .Dobrze, że nie próbował Pan wskazywać precyzyjnych terminów lub poziomów cenowych bo to wyglądałoby na szarlataństwo. Raport oceniam na 4+ i Pana pracę wezmę pod uwagę w podejmowanych decyzjach..." Szylodzu

"...Gratuluję odwagi, dla mnie, czytając ten raport, jest bardzo cenne to, że Pan MA ODWAGĘ jednoznacznie wypowiedzieć swoje zdanie i swoje prognozy, to już jest ZWYCIĘSTWO, nawet, gdyby się nie sprawdziły. Większość analityków, których słyszymy w TV wszystko zaciera i po ich wypowiedzi wiemy tylko to, co przed. Pan jest inny! Jeszcze raz gratuluję!..." Tomasz M.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy