Forum Forum finansoweBanki

WPŁATY NA KONTO

WPŁATY NA KONTO

didzia / 77.253.58.* / 2009-06-17 16:49
Witam.Na wstępie odrazu rozpoczne moje zapytanie, ponieważ kiedyś usłyszałem troche na temat wpłat na własne konto.Jestem uczniem i mam założone konto Studenckie i tu mój problem ponieważ jestem nie pracujący, a dochód w wysokości 200-250 zł tygodniowo dostaje od rodziców jednak potrafie oszczędzać i 150 zł zostaje mi z pieniążków i czy mogę co tydzień wpłacać je sobie na konto jako wpłata własna nie mając dochodów?Czy będe miał problemy z prawem?Do tego na koncie pieniązki oszczędzam nie wypłacam to również ma jakies znaczenie? I zapomniałem od czasu do czasu sprzedam rzecz na allegro do kwoty 200zł również pieniążki wplyną na konto co w takim wypadku mam zrobić? Przepraszam za głupie pytanie, ale nie chciał bym mieć problemów. Najbardziej chodzi mi czy mogę dokonywać własnych wpłat czy musze sie z tego rozliczać, a jak tak to do jakiej maxymalnej kwoty (i ile maxymalnie miesiecznie) czy to ma jakie kolwiek znaczenie.Z góry dziękuje za odpowiedź
POZDRAWIAM
Wyświetlaj:
Patrycja3110 / 83.16.100.* / 2009-07-10 15:33
Przy takich kwotach nie ma żadnych obaw :) Problemy mogą zacząć się gdy zaczniesz wpłacać kwoty powyżej równowartości 15 tys. euro wg kursu średniego NBP w dniu wpłaty :)

Pozdrawiam
efltodno / 94.42.43.* / 2009-06-22 14:26
sa to twoje prywatne pieniazki, wiec loozik, szalej do woli. ani bank, ani nikt inny nie przyczepi sie do twojego konta.
Reynevan / 2009-06-22 11:13
Takimi kwotami nikt się nie zainteresuje na pewno, więc bez obaw :)
Sawatin / 2009-06-18 21:30
z tego co się orientuje (własny przypadek) jeśli wpłacasz w tygodniu 150, a nawet 300 zł nikt się do ciebie nie "przywali"

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: