Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wprowadzenie euro. Polskę czeka dyskusja na temat Europy

Wprowadzenie euro. Polskę czeka dyskusja na temat Europy

Wyświetlaj:
Srinagarindra / 77.45.44.* / 2013-01-05 21:21
Ja wieloletni wyborca PO już od dwóch lat nie wierzę w PO.Jeśli twierdzą, że trzeba wejść do strefy euro to chyba znaczy, że to politycy zrobi ą na tym świetny interes. Ale Polacy i Polska - chyba nie !!! Oni widzą wyłącznie sukcesy - my naocznie nędzę i kryzys. Mamy w dupie dalsze liczenie każdego grosza i oszczędzanie jak kretyni. My po wielu latach harówki chcemy żyć jak ludzie a nie bydło! Za komuny byliśmy pariasami Europy- po obaleniu komuny były lata harówy, start od zera, kredyty na 74 % rocznie i płacenie podatków.A teraz co?! Polityka rządzących na powrót prowadzi nas do bankructw - staliśmy się najtańszą siłą roboczą Europy i po kilkunastu latach gonienia Europy znowu nas na nic nie stać! To po cholerę było to wszystko ! - tylko dla grupy cwaniaczków?
Premierze - pan malował kominy - ja zapieprzałem po studiach jak koń roboczy fizycznie. Obydwaj jeździliśmy w Dolomity na narty. Ja za to co zostało mi po zapłaceniu podatków - pan za wypłatę z budżetu z moich podatków. Pan jeździ dalej i zapewne drożej - mnie po blisku 30 latach uczciwej pracy po 12- 14 godzin na dobę już na to nie stać.Pan przy mnie wygląda kwitnąco i zdrowo ! Jaki stąd morał ? Kiedyś mówiło się , że lepszy jeden gram handlu niż kilogram roboty. Ja dodam , że najlepszy jest miligram polityki.


Potośmy was cwaniaki wybrali, żebyście się pławili w luksusach !? Jak nie umiecie - won do roboty - zaróbta na swój luksus praca swych rąk ! Reszta opcji w parlamencie niestety nie gwarantuje man niczego lepszego - po prostu spady... .
A propos ROKU RODZINY - to tak jakby Himmler mówił o Miłości do Żydów
dgen / 2013-01-05 19:37 / Tysiącznik na forum
czy ociężali umysłowo wyborcy PO wiedzą o tym jak wyglądała denominacja w incyh krajach które wczesniej przyjmowały euro ?????

oto jak wyglądała wymiana walut krajowych na euro:

2002 – Niemcy → marka niemiecka → euro – w proporcji 2:1 płace i ceny, 4:1 kapitał inwestycyjny

2007 – Słowenia – tolar → euro – w proporcji 240,000:1 płace i ceny, 300,000:1 kapitał inwestycyjny

2008 – Cypr – funt cypryjski → euro – w proporcji 0,6:1 płace i ceny, 1,4:1kapitał inwestycyjny

oznacza to, że zainwestowane przez obywateli pieniadze w lokaty, fundusze inwestycyjne czy obligacje zostały przeliczone w złodziejski sposób czyli ukradzione !

cz w tuskolandii ktoś o tym PO-lactwu powiedział ?
JanuszPOlikot / 2013-01-05 19:33 / Tysiącznik na forum
Totalna POrażka.....:):)....Widzę że Niemcy nas POganiają bo liczą że będziemy partycyPOwali w kosztach spłacania ich greckich wierzytelności...
Pyclik / 2013-01-05 23:57 / Tysiącznik na forum
Proszę proszę, jednak w w utworach Szanownego Mistrza Propagandy temat Platformy żyje i ma się dobrze - jest znowu relkama: PO PO PO
Pyclik / 2013-01-08 01:45 / Tysiącznik na forum
Serdeczne podziękowania za przydział {-666},czyli za samo dobro dla mnie, co już gdzie indziej zostało udowodnione.
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-01-05 19:06
"Dziękuję" rządom, które popierają umowę śmieciową-dzięki tej umowie mam teraz jako niepełnosprawny aż około 500 zł miesięcznie (zabrakło lat pracy i prawie 10 lat poszło się walić dzięki tym umowom)... To po wprowadzeniu euro będę BARDZO BOGATY-BĘDĘ MIAŁ około 100 EURO MIESIĘCZNIE.... Z ludzi zrobili darmowych parobków i szczycą się mianem cywilozawnych europejczyków..... Ale co tam ludzie, przecież biznes się liczy....
Pyclik / 2013-01-06 00:09 / Tysiącznik na forum
Cytat:
To po wprowadzeniu euro będę BARDZO BOGATY-BĘDĘ MIAŁ około 100 EURO MIESIĘCZNIE....
A teraz , czyli przed wprowadzeniem euro za te 500 zł masz zapewne dużo więcej tych euro. Co Ty chciałeś nam własSciwie powiedzieć nt euro, bo dla mnie jakoś nic z tego nie wynika?
i cnoty nie ma i miska pusta / 159.205.128.* / 2013-01-05 18:46
Jest jakiś inny kraj,który oddał więcej za przyjęcie do Unii.Nawet rozbiory nie były tak kosztowne.

Najnowsze wpisy