Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wreszcie doczekamy się dywersyfikacji dostaw gazu. Ceny spadną?

Wreszcie doczekamy się dywersyfikacji dostaw gazu. Ceny spadną?

Wyświetlaj:
zazum / 194.39.141.* / 2011-03-23 16:04
kiedy sie doczekamy ? jutro ? -nie -kiedyś tam za tysiąc lat jak skończą budować -puki co -przez ten tysiąc lat bedzie trwała budowa.
Ten tekst to coś w rodzaju -wreszcie polecimy na Marsa -tylko trzeba poczekać aż zbudujemy bazy na tej planecie.
Aktek68 / 83.23.12.* / 2011-03-23 15:22
Będą rozgoryczeni gazoportem i przeciwni jako "prawdziwi Polacy i ekolodzy" itd itp. Czytajcie ich posty - uśmiejecie się po pachy.
wtg / 2011-03-23 15:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dywersyfikacja dostaw gazu nie wpłynie na obniżkę jego ceny. Jestem pewien, że bez względu na to, kto będzie przy władzy realna cena gazu w stosunku do wartości wynagrodzenia za pracę będzie wyższa.
Euromaniak / 83.14.65.* / 2011-03-23 15:18
Też byłem wyborcą PO ale teraz zagłosuję na SLD albo na PIS albo na PJN albo na KGB albo nie będę głosował może będzie lepiej. JAK NIKOGO NIE WYBIORĄ I SEJM BĘDZIE PUSTY. I PREZYDENTA NIE BĘDZIE. LACZE SIE BUUUULU.
sisley / 213.108.153.* / 2011-03-23 14:49
PO to zbieranina bez właściwości koniecznych do rządzenia. Od początku to było widać. To ludzie bez kręgosłupów moralnych i myślenia o tym kraju.Posługują się wszelkimi metodami, bez względu na koszty i styl, aby trwać u władzy.
Kogo reprezentują: albo bardzo naiwnych, którzy dali się nabrać na tanie chwyty oraz tych, którzy boją się lustracji jak diabeł święconej wody.
żenua / 83.14.248.* / 2011-03-23 14:13
Pani Premierze.
Pańskie wypowiedzi i grożenie palcem tzw. SPEKULANTOM świadczą o tym, że w Pana żyłach płynie PRL - owska krew i zasila PRL -owski mózg.

Szkoda że Pan sie tak maskował z tymi swoimi poglądami mamiąc nas obietnicami liberalnych zmian.

to obrzydliwe z Pana strony.
to mówiłem ja, były wyborca PO.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy