Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wsiąść do pociągu...

Wsiąść do pociągu...

Money.pl / 2006-09-27 07:20
Komentarze do wiadomości: Wsiąść do pociągu....
Wyświetlaj:
siepan_wlasciwy / 2006-09-27 08:52 / Uznany Gracz Giełdowy
witam. byc moze karkosik traktuje kwiatka jak pewnego rodzaju fundusz emerytalny dla siebie i zony.
tomeks / 2006-09-27 08:43 / Bywalec forum
witam wszystkich,
gollum co to jest sieliodka?
Odpowiedz ,bo to może mieć wpływ na dzisiejszy przebieg sesji
Gnom / 158.75.236.* / 2006-09-27 08:52
Śledzik
warren buffet / 2006-09-27 08:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
witam serdecznie
caabi / 2006-09-27 08:28 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich, moim zdaniem kobita głupia ale jednak tym co zrobiła mi zaimponowała. dobrze zrobiła teraz widać zę pis to jedno wielkie G które chce mieć pełnie władzy. WSPANIALE że to wkońcu widać jak na dłoni.
tylko najgorsze jest to że dziś przez to możemy nie poszybować tak mocno jak powinniśmy ( co najmniej tak jak dziś Japonia lub wczoraj BUX. )
ale co tam co się odwlecze ..................
ps. KGHm dziś znów KGHm. !!
szwajcar_ / 2006-09-27 08:51 / Bywalec forum
Moim zdaniem działała na zlecenie.
barakuda / 2006-09-27 08:55 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
...układu...
caabi / 2006-09-27 09:14 / Tysiącznik na forum
nie no niektórzy jeśli tak naprawdę myślą to są upośledzeni, nie zwracam się tymi słowami do was barakuda i szwajcar ale napewo większość mocherów tak właśnie pomyśli i będzie sie wciąż upierać przy kaczyńskich jako mężach stanu. Debile no Debile.
barakuda / 2006-09-27 09:18 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
nie zauważyłeś u mnie ironii ??? gratuluję przenikliwości-bez urazy.
kaw2 / 80.53.173.* / 2006-09-27 08:28
mamy za duzo karkosika, polecam artykul na temat interii dla wszystkich z akcjami tej spolki:

W ubiegłym tygodniu Jacek Pasławski pozbył się swoich udziałów w Interii - prawie 17 tys. akcji sprzedał za ponad 815 tys. zł. Udziały w Interii to znacząca część mojego majątku - skomentował dla Internet Standard - Nie mam aż takiego zaufania do zmian w firmie, by zaryzykować i pozostawić tam mój majątek.

Tymczasem osoba powiązana z jednym z członków zarządu sprzedała kilkanaście dni temu pakiet akcji Interii (157 tys. udziałów) za ponad 6,6 mln zł. Nieoficjalnie mówi się, że sprzedającą była osoba powiązana z Pawłem Przewięźlikowskim - ten jednak odmawia komentarza w tej sprawie.

Link: http://www.internetstandard.pl/news/99890.html
szwajcar_ / 2006-09-27 08:52 / Bywalec forum
> 2006-09-27 08:28:01 | 80.53.173.* | kaw2
> Re: Wsiąść do pociągu... [0]
> mamy za duzo karkosika,
Aż się boję lodówkę odtworzyć :)
A2 / 2006-09-27 08:08 / Spekulantka
slaw pytales o spolke na "a" wiec mam malutka czesc na nowo kupiona , ale jestem ustawiona do kupna , bo licze , ze jeszcze zleci.
Krzych / 2006-09-27 08:05 / Płoteczka na forum
o godz. 10.00 komferencja PiS.Może dymisja - miejmy nadzieję.
A2 / 2006-09-27 08:10 / Spekulantka
no chyba zartujesz )) oni nigdy dobrowolnie nie oddadza wladzy. Sila trzeba bedzie zabrac.
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-09-27 08:04
Wczoraj, jak dowiedziałem się, że PO składa w pilnym trybie wniosek o rozwiązanie sejmu, intuicyjnie napisałem, że oni wiedzą, że nie będzie koalicji.
Później jednak okazało się, że mają trwać rozmowy PiS z PSL.
Tymczasem z punktu widzenia PO te rozmowy nie miały już znaczenia - PO prawdopodobnie wiedziała, co się wydarzy....
brydzia / 2006-09-27 08:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wczoraj analitycy powiedzięli , że przyszedł czas żeby pan Roman Karkosik zaczął się wywiązywać z obietnic złożonych inwestorom alchemii , skotanu i reszty jego dywizji , czytaliście artykuł po co mu Kwiatkowski
jest to fundusz inwestycyjny dzięki któremu można zbywać akcje bez podatku
To życzę udanych inwestycji z Panem Romanem , teraz te miliardy akcji co wyemitował posprzedaje nam i to jeszcze bez podatku
ale jak w 2 dni zarobił 770 mln zł to jakoś się trzeba tego
pozbyć , pewnie pozazdrościł idm jak to można zarabiać na sprzedaży akcji

Pan Paweł to chyba nie ogląda telewizji , uspokojenie w polityce , to dobre
Paweł.Satalecki / 2006-09-27 09:33 / Analityk Money.pl
Napisałem, że gdyby było uspokojenie w polityce...;) Jak widać niestety go nie ma...pozdrawiam!
warren buffet / 2006-09-27 08:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a ja sie nie zdziwie jak cos zrobi jeszcze na nfi02 i 04.... po co mu sam kwiatkowski, ja te spolki mialy sie laczyc ?!
zyzio / 2006-09-27 08:55
ja trzymałem kwiatka długo i pamiętam jak sprzedawałeś po 9 zł :) wczoraj wypuściłem ale nie miałem dużo pozatym zrekompensowało mi to troszkę strat z zakupu dawno temu po 19,80 :) też zastanawiam się nad 02NFI ale nie mam pewności co i jak z tym bedzie a co najważniejsze w jakim terminie
warren buffet / 2006-09-27 09:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak. mam PDA kwiatka. trzymam sie zdala.
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-09-27 08:06
napisał komentarz wczoraj po południu, a że wróżką nie jest...
A2 / 2006-09-27 08:00 / Spekulantka
Przeczytajcie artykul na temat zakupu Kwiatka)) ile faktycznie zaplacil. Ta transakcja pozwala uniknac zaplaty podatku od zyskow na gieldzie. Podatek od NFI placi sie w momencie umorzenia lub wyplaty dywidendyNie zdziwie sie jak wszystkie swoje aktywa wniosa do Kwiatka.
brydzia / 2006-09-27 08:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
niezłe , Kwiatkowski zaraz wpuści na rynek 6mln akcji wobec 1,4 mln obecnie , a Karkosik kupował po 0,32
no to fajnie mają ci którzy nakupili sobie na górce
pewnie prezes nfi opylił swoje akcje inwestorom
warren buffet / 2006-09-27 08:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
:-) mowilem. zdradliwe nfi są
A2 / 2006-09-27 08:00 / Spekulantka
Przeczytajcie artykul na temat zakupu Kwiatka)) ile faktycznie zaplacil. Ta transakcja pozwala uniknac zaplaty podatku od zyskow na gieldzie. Podatek od NFI placi sie w momencie umorzenia lub wyplaty dywidendyNie zdziwie sie jak wszystkie swoje aktywa wniosa do Kwiatka.
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-09-27 07:45
To, co można było zobaczyć, jest brzydkie, złe etc.

Mam jedno pytanie - czy jakiekolwiek rozmowy
koalicyjne między jakimikolwiek partiami w jakimkolwiek z krajów, gdzie panuje system demokratyczny
wyglądają inaczej?
Czy rozmowy np. PO-PiS sprzed roku też tak nie wyglądały - dzielenie posad, apanaży, funkcji, władzy...
barakuda / 2006-09-27 08:42 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Z całym szacunkiem-nie wszystko chyba zauważyłeś:
- PIS szedł do wyborów z hasłami zmiany w tych kwestiach
-problem weksli rozwiąże się przy pomocy Twoich (m.in.) pieniędzy- zgadzasz się?
-wyroki się zamaże -oberprokurator załatwi
-rodziny renegatów się zatrudni np. w sejmikach ( niech rosną młode kadry)
-władza ponad wszystkie normy moralne ,prawne i etyczne
Naprawdę nic nowego? Wszystko ok? Nie wierzę ,że tak myślisz.
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-09-27 09:43
Cóż, uczciwie przyznaję - głosowałem na PiS;
nie jest tak, że po mnie wszystko spływa i na wszystko się godzę; w tej całej sytuacji czuję dyskonfort;
i mam dylemat...

z jednej strony mamy to, co widzieliśmy...
widzieliśmy kulisy

a z drugiej strony powiązania polityków z półświatkiem (Kuna, Żagiel, Ałganow, Barański); wielkie prywatyzacje - np. banków, w tym Śląskiego;
czy np. prywatyzacja Browarów Wielkopolskich - sprzedaż firmy Kulczykowi na dwa dni przed końcem rządu Suchockiej przez ministra Lewandowskiego (obecnie PO na zesłaniu w Brukseli);
mamy pajęczynę związków tworzoną m.in przez byłych pracowników i TW służb bezpieczeństwa;

wypada zapytać, na jakim etacie w PRL był zatrudniony oficer Krauze, stopnia nie pomnę, i czym się zasłużył, że niemal od początku informatyzacji urzędów i instytucji wygrywał przetarg na właśnie informatyzację MSZ, MON, ZUS i wielu, wielu innych;
teraz cała Polska się cieszy, że kupił pola naftowe w Kazachstanie; dobrze, że kupił; ale Kazachstan to dawna republika radziecka, azjatycka republika - tak zwyczajnie się tam wchodzi i sprzed nosa Rosjanom porywa się pole naftowe...?

zapytać by wypadało o Kulczyka, BIG BANK Gdański; i wielu wielu innych; a jak było z próbą sprzedaży obecnego LOTOSu firmie Łukoil - gdzie szły dwie ścieżki rozmów - linia Kaczmarka i linia Kulczyka i obaj powoływali się na Pierwszego

różnica między pierwszym a drugim polegała na tym, że pierwsze sfilmowano i pokazano;
a drugie... przez wiele lat po roku 89. jak ktoś opowiadał o tych rzeczach, traktowany był jak oszołom, zwolennik spiskowej teorii dziejów; dopiero sprawa Rywina niejako pozwoliła uznać za nieoszołomstwo, to co wyżej napisałem;


na wojnie często bywa tak , iż na jakimś polu bitwy dochodzi do starcia; w pewnym momencie dowódca wie, że aby wygrać walkę i przez to zmniejszyć liczbę zabitych po własnej stronie trzeba wystawić jakiś oddział na wielkie niebezpieczeństwo, niemal ten oddział poświęcić;

chcę wierzyć, że z czymś podobnym mieliśmy tutaj do czynienia;

jak to ktoś powiedział, system demokratyczny jest pokojową emanacją wojny domowej; kiedyś brać rycerska/szlachecka urządzała sobie najazdy/zajazdy; obecnie owa walka została przeniesiena na forum parlamentu

i na koniec...
w życiu mimo wszystko jestem idealistą, może kiedyś byłem większym;
wierzę, że kiedyś będzie normalnie...

teraz zaś stoję przed wyborem - każdy z nas staje przed wyborem... i jest to przykry wybór, ale nie ma innego:

albo dajemy się okradać się z pieniędzy (nieuczciwe prywatyzacje; przetargi; fortuny wyrosłe tylko dzięki funkcjonowaniu na styku z państwem), niepodległości (walka o przejęcie systemu energetycznego Polski przez Rosjan), z historii (tow. Jaruzelski jako mąż stanu)
=>a wszystko to dzieje się w białych rękawiczkach - nie czujemy dyskonfortu, bo czyni się to za naszymi plecami

czy też jesteśmy skłonni mimo wszystko uznać, że co ludzkie jest niedoskonałe i nie spisywać do końca na strayty tych, których, jak się okazuje, największą przewiną byłą próba skaperowania posłanki Beger

osobiście uważam, że nawet gdyby 50 foteli poselskich było zajętych przez całą rodzinę posłanki Beger to i tak byłoby to zdecydowanie mniej szkodliwe od zjawisk, które opisałem wyżej

piszę to, mając poczucie dyskonfortu
Krzych / 2006-09-27 07:52 / Płoteczka na forum
jak ujawniono kulisy na Węgrzech to jak tam to przyjeli?
"Co oczy nie widzą to sercu lżej"
orzeł / 2006-09-27 07:37 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
witajcie
jak juz nawet Pan Kuczyński (z całym szacunkiem) powoli sam nie wie co pisze to już nie jest dobrze:( ale czasy trudne
powodzenia i uwaga na ptactwo
mnie dziś nie ma do 14 więc wsio i tak rozegra się obok mnie (może to i lepiej:)
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-09-27 07:41
a Tyś kto, ssak?-:)
orzeł / 2006-09-27 08:24 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
dobre :):):)
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-09-27 07:36
Zdaje się, że Pan Paweł napisał komentarz przed wczorajszym programem w TVN...
wydało się...:)

pozdrawiam wszystkich na dzień dobry, a szczególnie Pana Pawła
Paweł.Satalecki / 2006-09-27 09:18 / Analityk Money.pl
Dziękuję za pozdrowienia;) Komentarz pisany jak najbardziej po programie:) Kto by sie spodziewał jednak, że historia prawie jak z filmu Ring zawita również do nas;) No cóż, to uspokojenia politycznego dzisiaj nie będzie... a ja rzeczywiście niewiele tv ogladam.
gollum / 2006-09-27 07:20 / Uznany Gracz Giełdowy
Sieliodka wsiech zakusok mat, no aguriec jewo atiec.
orzech / 2006-09-27 09:29 / Uznany Gracz Giełdowy
A szto takoje sieliodka ? Ha ?
9 10 11 12 13 14
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy