Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wsparcie obronione, dalsze wzrosty możliwe

Wsparcie obronione, dalsze wzrosty możliwe

Money.pl / 2006-05-24 01:22
Komentarze do wiadomości: Wsparcie obronione, dalsze wzrosty możliwe.
Wyświetlaj:
koki / 2006-05-24 08:51 / Bywalec forum
witam wszystkich serdecznie .jesli ktoś ma tylko akcje ,a do takich należę ja ,ostatni sesje były jak noże ,ale wczorajsza tak nadszarpnęła mi nerwy że jeszcze dzis mam problemy z uspokojeniem,nie sprzedałam akcji ,ale co wczoraj przezyłam wiem tylko ja .powodzenia życzę .>)))
siepan / 81.168.203.* / 2006-05-24 08:49
kupiłem sobie wczoraj troszkę mni a tu dzisiaj widze jakies dobre info. pozdrowienia dla ludzi z klasa, a za swoja wczorajsza wielkie sorry dla wszystkich bez wyjatku - mam dzis kaca moralnego
niebieski / 2006-05-24 08:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No to postawię pytanie: co się teraz będzie działąo z MNI ??
orzeł / 2006-05-24 08:57 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
odpowiedź masz niżej (zapraszam do lektury ) - oczywiście to tylko moja marna wizja:)
pozdrawiam
orzeł / 2006-05-24 08:44 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Mni zacznie rosnąć bo do niego wczoraj wróciłem (Hajdi razem raźniej czyż nie :) - to taki figlarny żarcik
walka z luką na początek (a może by tak lukę luką zaatakować hehe) a potem do połowy czarnej świeczki a może na 12,6 i będzie good ! no to do boju :)
hajdi / 2006-05-24 08:57 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Powiem tak ze 30pln na koniec roku coraz bardziej pewniejsze
brydzia / 2006-05-24 08:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
widzę starych bywalców i bardzo się cieszę
osttnio na forum nie do wytrzymania , pojawiło się pełno jakiś młodych klakierów ciągle piszących o leszczach
ale przez ostatnie 8 sesji indeks wig 20 stracił 14% a wczoraj zyskał 1,7 % i to dzięki miedzi
obroty kilkanaście miliardów i to mięli sprzedawać leszcze
ja właśnie tych wszystkich nowych mam za leszczy
wczoraj nawet orzeł rano pisał że sprzedaje a on tu jest od dawna i nie uważam go za leszcza
myślę że wczoraj było widać które spółki są mocno przewartościowane i nie wiem czy te młode leszcze zauważyli że większość spółek zakończyła 8 dzień z rzędu na minusie
ja czekam na oferty pierwotne no i może na jakąś okazje
ale jak już czytam tych nowych którzy robią w ciągu dnia kilkadziesiąt wpisów i jeszcze zdążą kupić bioton na -25% i sprzedać na górce na +20% to jakoś w to nie wierzę
ale może są tacy dobrzy
Musiałam to napisać bo od tego ciągłego krakania to nic mi w głowie nie zostało tylko słowo LESZCZ - pewnie ci co tak piszą to są najwięksi leszcze
koki / 2006-05-24 08:58 / Bywalec forum
brydziu ,wiem jedno kazdy polak raczej lubi się szczycić wygraną ,ale najgorsze jest to że cieszy się z przegranej kogoś ,mam nadzieję że na tym forum będzie pokora i wyrozumienie>)))
Kruk / 2006-05-24 09:18 / Bywalec forum
Masz rację, zupełnie jak Modlitwa Prawdziwego Polaka w "Dniu Świra", aż dreszcze przechodzą jakie to prawdziwe.
brydzia / 2006-05-24 08:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie napisałam że indeks wig 20 stracił 14% a poszczególne spółki dużo więcej , dlatego może wartość funduszy tak źle wygląda
Lechu / 2006-05-24 08:40 / portfel / Po prostu Lechu...
witam, a na getinie nie zrobili zadnej "koreky" czy jak to nazwac z powodu pp?
slaw / 2006-05-24 08:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam - z samego rana dzis bezpieczne posty bez kontrowersji
t sobie wczoraj przeanalizowałem spadki wartosci ju funduszy - jak oni tam maja takich fachowców to zaczynam sie bać o swoje pieniadze w czasiew glebszej dekoniunktury - wig 20 spadł niecałe 6% a wiekszość funduszy spadła jednej wiecej - no żeby mieć gorsze wyniki od wigu to chyba bardzo nie tzreba sie starac
lisek / 2006-05-24 08:47 / Bywalec forum
Dokładnie, zyski wypracowane przez Arkę w pół roku poszły w półtorej tygodnia, to jest cholernie niepokojące. Ciekawe jest jeszcze to, że spadki zrównoważonej i akcyjnej były prawie jednakowe (patrz wycena z poniedziałku). Co będzie jeśli na rynku zagości bessa???
Daniel Gąsiorowski / 2006-05-24 09:53 / portfel / Analityk Money.pl - Główny Komentator Giełdowy Forum
A zastanawiałeś się lisku, w jakich akcjach trzeba było się zaparkować, by zrobić taką stratę? Pomyśl i odpowiedź sama Cię zaskoczy.
maestro / 2006-05-24 08:41 / Bywalec forum
Wiadomo że podczas bessy korekty mają za zadanie sprawić by naiwni uwierzyli w kontynuacje hossy i jak widać to działa. Wystarczy przeczytać kilka poniższych postów by zobaczyć jak nie któży marzą o wzrostach, ale w rzeczywistości ich marzeniem jest odrobienie strat, nic więcej. Oni poprostu niechcą się do tego przyznać.
slawo / 2006-05-24 08:24 / Bywalec forum
hajdi czytales juz dzisiejszy RB MNI? :)
tylko czy to sie jakos przelozy na kurs... nadal trzymam
wiola / 194.12.254.* / 2006-05-24 09:17
A jakie sa wyniki MNI? Raczej pozytywne?
MNIaniak / 2006-05-24 08:38 / Bywalec forum
oj będzie się działo.... z tym może być związana bardzo duża transakcja na poziomie 9.7... no to hajdi chyba do nas wróci jeśli odpadł podczas wstrząsów ;) Wszystkim wszystkiego zielonego życzę!
hajdi / 2006-05-24 08:41 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Nie odbadl choc nie wiele brakowalo. Na takie infa czekalem. Juz teraz wiemy dlaczego mni tak na morde lecialo
A2 / 2006-05-24 08:16 / Spekulantka
Panie Danielu , taka mysl mi "chodzi" po glowie. Skoro na gieldzie taka"zwala" a zloty taki "mocny" , czy przypadkiem nie steruja kursem np. minister finansow ?.Pisza , ze zagranica wychodzi i wychodzi...a wynika , ze zabiera ze soba zlotowki.Takie dywagacje kucharki.
A2 / 2006-05-24 08:11 / Spekulantka
witam) na stronach Bankiera pisza o Karkosiku. Sama nie posiadam jego akcji . Polecam inwestorom , ktorzy takowe akcje maja w portfelu.
Pablo / 2006-05-24 01:22 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Panie Danielu, Pan taki nocny marek jak ja. Trend horyzontalny to bardzo dobra rzecz. Pamiętajmy, że tylko spokój może nas uratować.
maestro / 2006-05-24 08:35 / Bywalec forum
Ale ty bredisz przecież każdy ci powie że horyzont to najgorsze co może być.
11 12 13 14 15 16
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy