Wsparcie obronione

Money.pl / 2006-11-02 17:49
Komentarze do wiadomości: Wsparcie obronione.
Wyświetlaj:
Jeck / 2006-11-02 18:28 / "Poławiacz perełek"
2006-11-01 21:41:18 | *.*.*.* | Jeck [ Bywalec forum ] | komentowany artykuł
Re: Sesja - rozczarowanie [6]
Ankieta cd...

Prosze o dalsze głosy
moje GG :1801286 skomentuj

I prosze zaraz dodawać czy Ktoś udziela sie na forum czy nie? zobaczymy ile bedzie
procentowo "aktywny"/"nieaktywny" skomentuj skomentuj
risky-rainmaker / 2006-11-02 18:21 / Ostatni Optymista
PONAWIAZ ZAPYTANIE MA KTOŚ DOSTĘP DO KRS? E-CONNECT SP. Z O.O WYPADAŁOBY SPRAWDZIĆ
warren buffet / 2006-11-02 18:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
:-) cos sie zaczyna dziac.... to nie ulega watpliwosci
risky-rainmaker / 2006-11-02 18:26 / Ostatni Optymista
cyctat z bankiera "Kiedy to LEASCO wchodzi na gpw ???????????????"

A tak poważnie jak nikt nie ma KRS to jutro wam powiem kto jest udziałowcem , a właściwie kto był e-connect sp. z o.o. i czym się zajmuje itp.
Perski / 2006-11-02 21:59 / portfel / Młodzik Giełdowy
ja zajmowalem sie przepisywaniem akt a w szczegolnosci Bilanso i RAchunkow z/s wiec jak ktos potrzebuje to moze zrobic foty z krakowskiego sadu. pozdro
warren buffet / 2006-11-02 17:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Zarząd Leasco S.A. informuję, iż w dniu dzisiejszym dokonano sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa z wyłączeniem nieruchomości, Spółce e-connect Sp. o.o.
Dokonana transakcja jest realizacją wcześniejszych zapowiedzi Spółki – zmiany profilu działalności.

Załączniki


o kuzwa mac. chlopaki i dziewczyny. ide sie napic :)
zarobiony / 2006-11-02 18:00 / -
proste,ktorys z wierzycieli sie wreszcie zdenerwowal.
Zamiast 0,16 jest juz 0,11.
warren buffet / 2006-11-02 18:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
13. bez nerw.
Igor | Evil Empire / 2006-11-02 18:23 / Ja sem gieldowy nietoperik
hehe ale spokojnie przyszli milionerzy koledzy :D just kidding :D

Lisica kupila i sprzedala czesc tego przedsiebiorstwa.

Wiec defacto dziwne troche ale cos sie dzieje, w zwiazku ze zmiana profilu dizalalnosci spolki ... ciekawe ciekawe. Lepsze to niz nic warenku :D
risky-rainmaker / 2006-11-02 18:37 / Ostatni Optymista
No chyba nie tak dokładnie. Leasco kupiło e-connect. A następnie sprzedała Leasco część swojego majątku e-connect. Trzeba wierzyć, że nie wyprowadza majątku z Leasco...ale teraz to już to działanie byłoby bez sensu. Niewątpliwie oczyszcza sobie Leasco ze śmieci. A swoją drogą handel emisją gazów doskonale wpisuje się w logo drzewa Leasco.
Igor | Evil Empire / 2006-11-02 18:23 / Ja sem gieldowy nietoperik
aa choc szkdoa bo we wtorek spola byla na poczatku po 0.19 groszy :D szkoda ze nie poszli za ciosem :D
warren buffet / 2006-11-02 18:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
powoli :)
ROTT52 / 84.10.192.* / 2006-11-02 17:55
Czas uciekać, zaczynają się spadki. Przynajmniej będzie się od czego odbić...
zarobiony / 2006-11-02 17:59 / -
gdzie te spadki ??? Bo ja nie widze niczego.Wrecz odwrotnie,dzis nasza gielda jest w czolowce najsilniejszych.
przejrzyj sobie wstecz.Spadki,wzrosty itd.Fundusze zarabiaja i rosna,zarabiaja takze indywidualni.
Patrz optymistycznie
Kenobi / 2006-11-02 18:40 / Uznany malkontent giełdowy
Nie widzisz jeszcze niczego? To dobrze, przecież nie musisz widzieć tego, co inni widzą. Po co się stresować?
kolega kenobiego / 83.11.211.* / 2006-11-02 18:44
ja piernicze! kiedy oni sie ockną? Kenobi, odpowiedz. Jestem pelen podziwu tego hurraoptymizmu? Skad sie to w tym narodzie bierze?Jestem pod wrazeniem.Kenobi , daj jakis namiar zebysmy pogadali jak ludzie o faktach a nie bujali w oblokach.
chris / 2006-11-02 21:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kenobi chyba od 3 miesiecy pisze o spadkach a ja ... około +30% na kasowym ;)))))))
... kiedyś spadnie a kiedyś wzrośnie
pożyjem uwidim ... a Kenobi choć w 50% rzeczowo pisze ... to nagania na s-ki
Pawlik / 82.139.8.* / 2006-11-02 17:51
Będzie dobrze, GPW jest mocna i myślę że niedługo pojedziemy w górę, czego wszystkim życzę.
Kenobi / 2006-11-02 18:47 / Uznany malkontent giełdowy
Tak, na pewno pojedziemy. Co do kierunku to bym się sprzeczał, ale rozumiem, że większości nie powinienem życzyć tej jazdy.
warren buffet / 2006-11-02 17:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
witam. pare słow o dzisiejszej sesji.

A jak ASYMILACJA - to taki moment, że wszyscy na niego czekają. Coś tam się łączy z czymś innym i w konsekwencji inwestory, które miały walora są zarobieni jak cholera. Wszyscy pytają kiedy to ma być szczególnie w przypadku LUBAWY i PIASTA ale nikt nie zna prawidłowej odpowiedzi. Ale kiedyś będzie... Na pewno...

prosze pamietac ze jutro juz żegnamy sie z PDA. fajny moment miec rodzime akcje.

dzis dla mnie sesja wyborna - mam nadzieję wielka za dla was tez. Co prawda Pan Roman troszke za duzo pogrywa i dla mnie jest to zdecydowanie za szybko, ale nie mam na to wpływu. Sądze ze Kwiatek przyszlosciowy jest. Lecz gorący towar.

moje dzisiejsze ruchy:

dokupiłem sanwilka. ot tak, jakby cos sie miało dziać.

======
statystyka dzisiejszej sesji jest taka, ze bajtlik moj ustanawia kolejne rekordy o podwyzszonych obrotach ( niesprzedana seria B - zapomniana prawie ). Wiec - jak cos bije rekordy to trzeba sie zastanowic dlaczego. Mam na to weekend.


pozdrawiam serdecznie was wszystkich !


ps. dotarły do mnie informacje sprzed paru sekund od leasco. nic tylko chlup. za nasze, wasze i innych zdrowie. !
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy