Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wsparcie Unii dla rolników. Złe wieści dla Polaków

Wsparcie Unii dla rolników. Złe wieści dla Polaków

Wyświetlaj:
no i co / 95.160.53.* / 2014-09-22 20:38
a jak ja założę firmę i będzie "nieurodzaj" na moje usługi czy produkty, to ktoś mi dopłaci???
swój biznes swoje ryzyko -i albo nie dopłacamy nikomu albo dopłacamy wszystkim - nawet tym, którzy zaryzykowali kupili walutę, a kurs spadł - należałoby im zwrócić różnicę? ABSURD.
cała ta unia to kretynizm - ogromne pieniądze wyrzucane są na różnorodne programy, nikomu niepotrzebne. A na to co naprawdę istotne wciąż brak pieniędzy.
Jak człowiek rozsądny ma określoną sumę pieniędzy to wydaje najpierw na potrzeby najważniejsze. Dziecko wie. Ale doskonale trwoni się nie swoje pieniądze.
no i co / 95.160.53.* / 2014-09-22 20:37
a jak ja założę firmę i będzie "nieurodzaj" na moje usługi czy produkty, to ktoś mi dopłaci???
swój biznes swoje ryzyko -i albo nie dopłacamy nikomu albo dopłacamy wszystkim - nawet tym, którzy zaryzykowali kupili walutę, a kurs spadł - należałoby im zwrócić różnicę? ABSURD.
cała ta unia to kretynizm - ogromne pieniądze wyrzucane są na różnorodne programy, nikomu niepotrzebne. A na to co naprawdę istotne wciąż brak pieniędzy.
Jak człowiek rozsądny ma określoną sumę pieniędzy to wydaje najpierw na potrzeby najważniejsze. Dziecko wie. Ale doskonale trwoni się nie swoje pieniądze.
no i co / 95.160.53.* / 2014-09-22 20:37
a jak ja założę firmę i będzie "nieurodzaj" na moje usługi czy produkty, to ktoś mi dopłaci???
swój biznes swoje ryzyko -i albo nie dopłacamy nikomu albo dopłacamy wszystkim - nawet tym, którzy zaryzykowali kupili walutę, a kurs spadł - należałoby im zwrócić różnicę? ABSURD.
cała ta unia to kretynizm - ogromne pieniądze wyrzucane są na różnorodne programy, nikomu niepotrzebne. A na to co naprawdę istotne wciąż brak pieniędzy.
Jak człowiek rozsądny ma określoną sumę pieniędzy to wydaje najpierw na potrzeby najważniejsze. Dziecko wie. Ale doskonale trwoni się nie swoje pieniądze.
Matka nie Boska / 78.151.104.* / 2014-09-18 13:56
a ja sie pytam po co te sankcje i po co ta maskarada cala, placenie ludziom za liczenie limitow na wolnym rynku???? jaki ten rynek jest wolny?? te sankcje szkodza Unii i calej Europie, logicznie kazdy czlowiek czy podmiot na wolnym rynky pilnuje swojego interesu i pilnuje dobrych relacji ekonomicznych z tak wielkim rynkiem jak BRIC. Nie rozumiem UNii, caly czas wierzylam w ide UE,ale teraz waztpie czy to ma sens, brak w tym logiki wolnego rynku i brak w tym logiki dbania o wlasny ( Unijny) interes. Jesli bede chciala ,ze mna rzadzili USA to wyjade do USA, kupy sie to nie trzyma
burry / 212.180.235.* / 2014-09-17 08:24
Co tam rolnicy czy sadownicy... Grunt, że Rosja nie ma polskich jabłek!
Burak69 / 85.212.125.* / 2014-09-17 08:07
a moze i na Chiny, i pare innych krajów. Kto tym steruje???

Najnowsze wpisy