Forum Forum ubezpieczeńInne

Wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie.

Wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie.

ZygmuntŁodź / 195.117.134.* / 2016-11-24 09:56
Chciałbym zapytać o firmy, które tym się zajmują. Mianowicie potrzebne jest rzetelne wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie/dopłatę do odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Ubezpieczyciel sprawcy według mnie zaniżył to świadczenie. Jako szary człowiek nie jestem w stanie samemu załatwić tego jak należy i potrzebuję pomocy.
Wyświetlaj:
hour / 185.148.67.* / 2018-07-18 11:51
Jakbyś chciał uniknąć sprawy w sądzie to polecam zgłosić się do ECONOMIST tel. 882 000 883 . Oni zajmują się odkupem odszkodowań i to wygląda w ten sposób że robią niezależną ekspertyzę kosztów, jak wszystko gra przybijacie piąteczkę, robicie cesję. Ty dostajesz pieniądze już bez ingerencji w sprawy ubezpieczyciela a ta firma dalej we własnym zakresie dochodzi odszkodowania od ubezpieczyciela
Gracjan775 / 150.254.36.* / 2018-05-25 14:46
Z czystym sumieniem mogę polecić Regionalne Biuro Odszkodowań RBO. W wypadku komunikacyjnych został ciężko ranny mój brat. Firma wywalczyła odszkodowanie nie tylko dla jego żony i dzieci, lecz także dla mnie i rodziców. Po wypadku początkowo czułem się bardzo zagubiony w gąszczu przepisów. Firma zajęła się wszystkim a ja mogłem zająć się moim bratem i jego powrotem do zdrowia. Polecam: http://odszkodowania-rbo.pl/
Łukasz462 / 87.205.206.* / 2018-05-18 14:27
W tym temacie mogę polecić fundację Rycerz. Bezpłatnie pomagają wywalczyć pieniądze od ubezpieczyciela.Sami przygotowują dokumenty i prowadzą sprawę sądową.Możesz zostawić numer telefonu poprzez formularz na ich stronie i ktoś od nich szybko się odezwie.Sam już korzystałem z ich usług. fundacjarycerz.pl
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy