Forum Forum finansoweKonta

wspólne konto małżonków?

wspólne konto małżonków?

estel999 / 2011-03-24 15:56
czy uważacie że wspólne konto małżonków jest dobrym rozwiązaniem? jakie macie doświadczenia z tym związane?
Wyświetlaj:
alicja_k / 87.239.216.* / 2012-07-19 12:41
Zawsze można wpłacać kasę na rachunki lub oszczędzać na wakacje.

Polecam dbNET z kontem oszczędnościowym 8,10%:
http://bank-online.zawsze.net/db/36/
gdgdgdf / 79.186.16.* / 2012-07-17 10:16
dla mnie i męża idealnym rozwiązaniem jest mieć 3 konta. każdy swoje i jedno wspólne. Każde z nas ma stałe polecenie przelewu na ja wspólne konto na daną kwotę - sa to nasze wspólne pieniądze obecnie zbieramy na własne mieszkanie, traktujemy to jak konto oszczędnościowe. Potem znajdzie się inny cel. Z osobistych kont kożystamy na codzień i nikt do drugiego się nie wtrąca. Lubię kontrolować swoje wydatki i jak mielibyśmy mieć wspólne konto i z niego kożystać na codzień to pewnie mój mąż by mnie mnie dość bo bym go zamęczyła pytaniami "a na co te 20 zł wydałeś?", a tak jest spokój. żeby mieć wspólne konto trzeba mieć do siebie zaufanie, jeśli je macie nie widzą problemu. My mamy 3 ze względów praktycznych a i tak każde z nas ma dostęp do wszystkich kont, więc czy moje, czy jego to i tak nie ma znaczenia.
bossaa / 2011-03-25 11:53 / Bywalec forum
ja osobiscie uwazam, ze nie....znam przyklad swojej kolezanki, ktora miala wpsolne konto ze swoim chlopakiem i jak sie rozstali to oporznila mu konto...;/wiec roznie jest z ludzmi...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: