Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Współpraca nie zatrudnienie.

Współpraca nie zatrudnienie.

dan10513 / 2009-07-03 14:42
Zapraszam do współpracy!

Ambitnych, aktywnych.
Ludzi o niezwykłej determinacji i ściśle określonym celu w życiu, którzy chcą od życia czegoś więcej niż tylko pracy na etacie, i ciągłego oszczędzania.
Wszystko to jest oparte o systemem sprzedaż MLM działającym już na świecie od przeszło 50 lat w ponad 80 krajach na całym świecie. Jest to bardzo ciekawy projekt który mnie bardzo zainteresował i muszę przyznać, że jest godny polecenia.
Ta praca może być traktowana jako dodatkowa albo jako pełny etat wszystko zależy od indywidualnego podejścia. W obu przypadkach przy dobrej pracy ten projekt doprowadza uczestnika do pasywnego dochodu który napływa niezależnie od tego czy pracujesz dalej, czy nie.
W tym projekcie wszystko jest oparte na współpracy, nikt nie zostaje sam ze swoimi problemami, wszyscy uczestnicy tego biznesu wspierają się i uzupełniają wzajemnie, aby cały ten system funkcjonował i rozwijał się dalej.
Dzisiaj wiele firm marketingu sieciowego szerzy pokój, dając ekonomiczne możliwości światu. Działają nie tylko w wielkich stolicach, lecz także prowadzą działalność w krajach trzeciego świata, niosąc finansową nadzieję milionom ludzi w niezamożnych państwach. Większość tradycyjnych korporacji jest w stanie egzystować tylko tam, gdzie ludzie są bogaci i mogą wydawać pieniądze. Nadszedł już czas, by ludzie na całym świecie, mieli równe szanse korzystania z bogactwa i obfitości życia, a nie tylko spędzali życie ciężko pracując, aby uczynić bogatych jeszcze bogatszymi.

Osoby zainteresowane:
W razie jakichkolwiek pytań, lub chęci przyłączenia się do tego projektu proszę pisać na mail-a: daniel.koncewicz@wp.pl, albo pisać na GG: 8954936 (rzadko się pokazuję piszcie nawet jeśli nie jestem dostępny). Mogę się spotkać z osobami zaciekawionymi możliwościami tego biznesu, który w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularny.

Nie przegap swojej szansy może ona być jedną z niewielu, albo i ostatnią.

Najnowsze wpisy