Forum Polityka, aktualnościKraj

Wstawił się za "Staruchem". Stracił stołek

Wstawił się za "Staruchem". Stracił stołek

Money.pl / 2011-05-11 12:30
Wyświetlaj:
entuzjasta futbolu / 178.42.19.* / 2011-05-13 10:40

O Staruchu było głośno już wcześniej, gdy na początku kwietnia, po porażce Legii z Ruchem Chorzów, uderzył w twarz jednego z piłkarzy stołecznej drużyny Jakuba Rzeźniczaka.

Rzeźniczak zasłuzył sobie na manto. Trzeba było ogladać mecz, zobaczyć jak on grał.
konserwa / 2011-05-11 12:54 / Tysiącznik na forum
Podstawowe pytanie czy "staruch" brał udział w burdach ??? Jeśli nie to po kiego się go czepiają. Chłop mógł siedzieć zupełnie z innej strony stadionu i mógł nie brać w burdach udziału co więcej mógł ich też wcale nie inspirować. Myślę, że to taki kozioł ofiarny, bo resztę trudno rozpoznać, albo dobrze ich znają, bo zainspirowali sami ich do tych walk.
Dwa tygodnie wcześniej był mecz w Poznaniu kibice dzielili się plakatami i bannerami o nieudolności Tuska i co ciekawe nie było żadnych burd, czyżby cud jaki????
stary ubek / 46.45.107.* / 2011-05-12 18:37
Potrafisz człowieku czytać?-napisane jest wyrażnie ,że wtargnął na murawę, a to już jest wykroczenie! Poza tym kiedy wreszcie przestanie się o bandziorach pisać Piotr S.,a policjantów wymieniać z nazwiska?
maxymili / 2011-05-11 13:04 / Tysiącznik na forum
Nie wiem, czy brał udział, ale medialnie ładnie wygląda jak politycy jeżdżą po nim. To się podoba rządnej krwi gawiedzi. Jakąś ofiarę trzeba znaleźć, czy to starożytny Rzym i chrześcijanie czy Polka i palacze marihuany. Tu akurat padło na złego z założenia pseudokibica. Zamiast spokojnie w majestatem prawa przywalić mu w ciszy słuszny wyrok za to co faktycznie zrobił robi się z niego kozła ofiarnego do robienia propagandy dla władz. Nie ma zresztą znaczenia czy to PO SLD czy PiS. Każda z tych partii robiła to samo jak rządziła. Każda odnosi się wyłącznie do emocji a nie do merytoryki. Każda z tych partii utrwala w Polsce socjalizm i zadłuża kraj do oporu.

Taką mam nadzieję, że po wyborach pojawi się w sejmie choć głos krytyki tego układu rządzącego. Choć kilkunastu posłów na przykład UPR-WiP. Ale cóż, kiedy nie mają dostępu do mediów za wyjątkiem nielicznych wystąpień kontrowersyjnego na maksa Korwina Mikke. Na kongresie nowej prawicy było około 3000 osób a kto w mediach słyszał o tym wydarzeniu? W Polsacie była wzmianka nawet. Jak opozycyjna inaczej myśląca partia ma się przebić ze swoimi racjami do świadomości jak nie ma dostępu do mediów? Chodzi mi tylko o krytykę rządu z ław sejmowych a nie o władzę dla UPR WIP.
kaplica / 95.49.169.* / 2011-05-11 12:40
p. Rzezniczaka tez powinni wywalic bo zachowal sie jakby nie mial jaj
Alfista nielogo / 178.36.147.* / 2011-05-11 12:30
Jak to się wstawił za Staruchem?

Wysłał pismo w którym zgodnie z prawdą poinformował o stanie faktycznym. I to się nazywa, że się wstawił?!? Niech upublicznią ten list!

Najnowsze wpisy