Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wszyscy ludzie prezydenta Kaczyńskiego

Wszyscy ludzie prezydenta Kaczyńskiego

Money.pl / 2005-12-27 08:18
Komentarze do wiadomości: Wszyscy ludzie prezydenta Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
Lukas / 213.25.136.* / 2005-12-28 08:56
Proszę was wszystkich, dajcie spokoj, zaden i zadna z was cos zrobila w kierunku uzdrowienia kraju? Otoz napewno nic, siedzicie i narzekacie jak wszyscy w tym kraju a Ci co chca robic mamone to robia a wy tak sobie patrzycie bo nie widzicie i nie chcecie widziec co sie tu dzieje, wiec kazdemu pewnie to pasuje, siedzenie i narzekanie. W tym kraju wystarczyla by jedna akcja studentow, jest ich taka ilosc, sa wyksztalceni i maja wiele swietnych pomyslow, do obalenia wszelkiej wladzy wystarczy zwykły Żak w duzej ilosci, ma potezna sile i znalazl by poparcie z wielka pewnoscia w innych krajach i ugrupowaniach. Brakuje tylko wodza. Więc nasz rząd nie zadrze z studentem bo upadek wladzy wydaje sie poteznych ludzi, był by wielki i jakże szybki:)
anzp / 83.24.229.* / 2005-12-27 08:18
To hańba dla polaków ,ze kolejny żyd objął urząd prezydenta Polski.Osadza stanowiska w kancelarii żydowskimi pachołkami , ludzmi zydowskiego pochodzenia jak np żydek urbanski, ta żydowka od muzeum żydowskiego.polacy żydzi zawłaszczyli władze ,nasz kraj jest zniewolony przez żydowską swołocz a wy jesteście parobkami żydowskimi we własnym kraju.Mam nadzieje ,że polacy rozliczą żydowską swolocz za zdzradę interesów polski i tak jak w warszawie w powstanie styczniowe powieszana ulicach żdrajców żydowskich
sushi / 193.201.167.* / 2005-12-28 10:09
Hańbą sątakie komentarze, jeżeli jesteś chrześcijaninem to powinieneś wiedzieć co to jest naród wybrany. Po drugie te słowa pasują tylko do wypowiedzi ekstremistów arabskich nikt inny tak nie nawidzi Żydów. Zatem wyciagajac wniosek, że jesteś arabem to hańba, e na portalu wypowiadają się terroryści arabscy. Takich powinno się ścigać listem gończym...
obserwator / 83.19.34.* / 2005-12-28 01:20
Ja tam nic do Żydów nie mam, no, może do większości (zresztą również jak ludzi innych narodowości), ale ostatnio znalazłem kilka ciekawostek, które regularnie znajdowane moga się przerodzić w swego rodzaju paranoję spiskową... Np. Dwa tygodnie przed 11 września 2001 - Zim-American Israeli Shipping Co - jedna z najbardziej dochodowych światowych firm zajmujących się transportem morskim przeniosła swoją siedzibę z World Trade Center do Norfolk, tłumacząc swoją decyzję zbyt wysokimi opłatami dzierżawnymi, pomimo, iż opłata była uiszczona do końca roku 2001. Po kilku kolejnych zaczynam wierzyć, że najpotężniejszym państwem jest Izrael, ponieważ największe światowe mocarstwo nieprzypadkowo realizuje politykę tego niewielkiego kraju, w dodatku wspierając je kwotą olbrzymią nawet dla kilka razy większego państwa jakim jest Polska.
Mel / 130.60.28.* / 2005-12-27 16:05
Ty NSDAP jestes przedstawicielem (oplacanym?) ludzi, ktorzy boja sie rzadow Kaczynskich (np. z SLD, PO, Rosji, Niemiec).
Ewa / 80.53.66.* / 2005-12-27 11:49
Jestem zaskoczona tym co przeczytałam w Twoim komentarzu. Nie będę polemizowała z Tobą, bo sądząc po "pasji" z jaką wygłosiłeś swoje poglądy , nie jesteś osobą zdolną do merytorycznej duskusji "na temat". Nie wiem ile masz lat i czym się zajmujesz. Zastanawiam się jedynie, kto zrobił Ci taką wielką krzywdę i wyuczył takiego sposobu wyrażania opinii. Człowieku rób coś z sobą, bo jeszcze trochę i sam siebie nie będziesz mógł strawić!
czytelnik "money.pl" / 83.16.202.* / 2005-12-27 09:46
Chyba śnię czytając ten komentarz. Żydzi, Czarni, a może Cyklisci ? Co za dno i to jeszcze na portalu finansowym. O co w ogóle chodzi w tym komentarzu ? Czy są jakieś dowody na to, że Ci ludzie nie mają kompetencji do pełnienia swoich funkcji ? Skąd wiadomo, że są żydami ?Czy autor dysponuje ich zdjęciami z synagogi albo może zaświadczeniami o ich rasie wystawionymi przez RHSA ? Jak się czyta takie brednie to ma się wrażenie, że znowu wylądowaliśmy w latach dwudziestych w monachijskiej piwiarni w towarzystwie facetów o inicjałach AH, HG, ER i tym podobnych.

Najnowsze wpisy