Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wszyscy wiedzieli, ale zareagowali (bez GPW)

Wszyscy wiedzieli, ale zareagowali (bez GPW)

Money.pl / 2010-11-19 14:27
Komentarze do wiadomości: Wszyscy wiedzieli, ale zareagowali (bez GPW).
Wyświetlaj:
zeb11 / 89.77.182.* / 2010-11-19 20:12
w komentarzach analityków przewija się również "były podstawy do wzrostów". Jakie podstawy? Na pewno nie z gospodarki. Zasadnicze znaczenie na stan indeksów giełdowych poszczególnych giełd ma wpływ zapowiedź FEDu o uwolnieniu 600 mld dolarów. Każda giełda chce na tym skorzystać lecz każda podchodzi do tego problemu (jak zachęcić FED do zakupów na konkretnej giełdzie) indywidualnie. Polska giełda idzie śladem Chińskiej obniżając indeksy. Moim zdaniem
taka strategia zachęci FED do inwestycji w Polsce i Chinach , dla graczy oznacza to nie tylko okres 6 miesięcy kontrolowanych spadków ale przede wszystkim możliwość wyciągnięcia stosunkowo dużej gotówki z giełdy przy stosunkowo małych spadkach, jeżeli FED się skusi. Giełdy które przestraszą FED zbyt wygórowanymi cenami czeka krach.
poszukujący sensu / 80.238.99.* / 2010-11-19 14:27
Ten tekst przyrównałbym do pieprz... kotka za pomocą młotka.
Prognozy analityków w kwestii wyników to możemy sobie miedzy bajki wstawić. Piszą co chcą chcąc nami czyli rynkami sterować. Moim zdaniem wartość ma poprzedni wynik. Prognozę to ja mam w d...pie.
Kiedy czytam pańskie wyjaśnienia minionych zachowań rynków to od dłuższego już czasu odnoszę wrażenie iż kieruje się Pan mottem: znajdźcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf.
I jeszcze w kwestii ostatniego zdania. Mam przez nie rozumieć, że wszystkie korekty w doł i bessy zawczasu reklamują się?
Co za dyrdymały Pan wypisuje. Już jakiś czas temu zarzuciłem Panu iż w moim mniemaniu nie jest Pan obiektywny i próbuje sterować warszawskim rynkiem. W końcu nie jest Pan zawieszony w próżni.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy