Forum Forum prawneBankowe

Wujek nabrał pożyczek kto teraz musi je spłacić?

Wujek nabrał pożyczek kto teraz musi je spłacić?

madiza / 2009-10-27 12:30
Sytuacja wygląda tak wujek był zameldowany u rodziców, ale potem przeniósł się do żony. Babcia go wymeldowała, ale w dowodzie został stary adres zameldowania, który nie został zmieniony. Wujek używa tego dowodu i bierze pożyczki i ma coraz większe długi. Teraz banki przysyłają do babci, że do domu może wejść komornik choć wujek nie jest tam zameldowany i nie mieszka od wielu lat w tym mieszkaniu czy może wejść do domu komornik? I co zrobić żeby nie było takich problemów?
Wyświetlaj:
JARO OK / 79.163.101.* / 2009-11-30 22:09
mam podobny problem tz mama jest zameldowana pod tym samym adresem co ja mimo że ja od 8 lat nimieszkam z nią . przepisała bratu i mi gospodarstwo rolne 8lat temu z służebnością dla siebie niestety wpadła kuszące kredyty bankowe na kwotę że niejesteśmy jej pomóż do mamy nic nienależy ma tylko rentę 720 zł i co dalej co może bank ? ile firma windykacyjna ?a co komornik suma rat jakie płaciła ostatnio to ponad 2 000zł \ miesiąc no i stało się depresja-szpital i co dalej ponieważ umiejętnie ukrywała swoje kłopoty finansowe my też prubując jej pomóż jesteśmy w tarapatach tz niemożemy dalej pogrążać siebie CO MOGĄ BANKI {5 BANKÓW } BO W TYLU CHYBA WZIEŁA KREDYTYYY
argen / 195.13.38.* / 2009-10-31 15:24
Wymeldować wujka w trybie administracyjnym. Wniosek składa się w urzędzie miasta/gminy tam też można pobrać gotowy wniosek. Jeżeli okaże się, że jednak komornik Państwa odwiedzi proszę powiedzieć, że wujek od dawna pod tym adresem nie zamieszkuje i nie macie z nim kontaktu. Jeżeli jednak okaże się, że komornika zajął rzecz która do wujka nie należy a do któregoś z domowników koniecznie należy w sądzie złożyć powództwo ekscydencyjne (o zwolnienie zajętej rzeczy).

Najnowsze wpisy