Forum Klub gospodarczy - tematy użytkowników

www.biznes-news.pl - kilka małych refleksji.

www.biznes-news.pl - kilka małych refleksji.

maciejdlugosz / 2006-01-07 00:46
Zakładam pewien tygodnik internetowy, który na celu ma pokazanie w jaki sposób można sterować ludźmi i jak robią to doświadczeni negocjatorzy. Chciałbym w związku z tym prosić każdego o choć kilka słów krytyki, co mogę zmienić, ulepszyć lub inaczej sformułować. Jeżeli masz jakieś doświadczenie lub pomysł na wypromowanie strony, także proszę Cię o komentarz.

www.biznes-news.pl

Z góry dziękuję.
Wyświetlaj:
maciejdlugosz / 2006-01-11 17:21
Niestety nie jestem profesjonalnym webmasterem. Staram się zająć treścią na stronie (właściwie to treścią, która będzie publikowana w moim tygodniku), nie chcę, żeby jej zawartość była nic nie warta, takie "nic" w kolorowym opakowaniu nie wypali na dłuższą metę. Myślę, że w miarę rozwoju postaram się o lepszą oprawę graficzną, na razie wszystko robię własnymi siłami.
leaderek / 2006-01-11 12:21
Tematyka strony jak najbardziej ciekawa ! Popracuj troche nad design'em strony. Możesz być pewny, iż "typowy" uzytkownik odwiedzajac witryne na ktorej znajdzie jedynie tekst ( pomimo tego, iż może zawierac wiele cennych informacji ) nie powroci już na nia w przyszłości. Spowodowane to jest tym, iż duzo łatwiej trafiaja do nas informacje w formie graficznej. Musisz zaciekawic użytkownika a nie jest to łatwa rzecz niestety :( . Co do promocji strony to na początku pozostaje tylko reklama . Mozesz wykupic bannery reklamowe, lub je wymieniac (tutaj uwazaj abys nie zrobil ze strony choinki, gdyz uzytkownik widzac strone ze zbytduza iloscia reklam potraktuja jajako nieprofesjonalną ). Dobrym przykladem na przywiazanie uzytkownika i wygenerownie ruchu na forum jest polityka money.pl mozesz zauwazyc, iż rozdają upominki osobom udzielającym informacje zachecajac ich do kolejnych wypowiedzi. Informacje przyciagają nowych uzytkowników i tym samym promuje sie stronka :). Pozdrawiam i sukcesów życzę :)
felix77 / 2006-01-09 16:07
Witam.
Temat na pewno jest ciekawy i rozwojowy.
Uważam, że treść prezentowanych przykładów jest zrozumiała dla każdego.
Mam nadzieję, że formuła tygodnika będzie się dalej rozwijała np. o takie kategorie jak - NLP: techniki skutecznej sprzedaży albo broń się przed manipulacją.
Życzę owocnej pracy. Pozdrawiam

Najnowsze wpisy