Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

www.good-job.pl czy ktoś miał coś doczynienia

www.good-job.pl czy ktoś miał coś doczynienia

luk234 / 89.76.9.* / 2010-02-09 20:18
Mam pytanie czy ktoś korzystał może z www.good-job.pl jakies przestrogi opinie?
Wyświetlaj:
funia123 / 178.36.103.* / 2010-09-27 11:44
witam!
ja mam jechać jutro do Wawy na rozmowę, może ktoś się odezwać jak wygląda sytuacja po rozmowie? Bo nikt jeszcze nie napisał jak to wszystko jest jak juz się wyjedzie...proszę o odp
anonimanonimanonim / 91.192.90.* / 2010-09-15 11:13
agencja super jak ktoś chce jechać pracować 6 dni w tygodniu niewiadomo po ile godzin to polecam i te mieszkania w kupie hmmm. istne sceny z Londyńczyków

Moja rada nie trać czasu na wyjazd do tej pseudo agencji poszukaj innej oferty
Gosia 15 / 188.146.40.* / 2010-08-03 14:50
Hej,
Przeczytalam tu wiele sprzecznych opinii więc teraz pora na moją :-)
Ja od czerwca pracuje w Londynie. Wszystko jest legalne i faktycznie we wszystkim pomagają. Jest umowa i wszystko zgodnie z prawem. Na początku nie jest lekko – na pewno nie jest to praca dla nieśmiałych. Jeśli natomiast lubisz pracę z ludźmi i naprawdę chcesz pracować jest to na pewno fajna okazja dla ludzi bez super doświadczenia. Dają ci szansę, a to już coś. Sprzedaje kosmetyki –są dni lepsze i gorsze jak w sprzedaży, ale im dłużej tu jestem tym jest mi łatwiej. Sa tu osoby którym naprawdę idzie super i trzaskają niezłą kaskę. Poza tym pracujesz z ludźmi z różnych krajów. Niektórzy są super, inni są złośliwi-jak to w życiu. Ale jest to pozytywne doświadczenie, które uczy samodzielności . Poza tym bez dwóch zdań Wielka Brytania jest super :-)
gal1969 / 2012-02-29 13:59
A pani mam rozumiec pracuje w Good Job bo widze tu same klamstwa no moze ostatnie zdanie w pani wypowiedzi jest prawda jezeli pracuje pani w GB to dlaczego pani ip pokazuje ze komentarz jest napisany z polski
POZDRAWIAM hacker
haker2 / 188.137.91.* / 2012-03-08 14:07
Witam,
kawał hackera z Pana. hahaha Wróże zawrotną karierę w tej dziedzinie.
Midrasz / 78.131.217.* / 2010-08-19 12:53
Witam serdecznie,
Postanowiłem sam sprawdzić good- job. I co? Wszystko jak najbardziej profesjonalnie. Jest wstępna rozmowa rekrutacyjna. Potem jest spotkanie na żywo w Warszawie, z osobą zajmującą się rekrutacją. Jest zwrot do 50 zł kosztów - fakturę Vat wystawia PKP, bo to PKP jest sprzedającym usługę. Potem jest rozmowa przez skype z bezpośrednim przełożonym. Nikt w Warszawie nie obiecywał złotych gór i nie mówił, że będzie łatwo i lekka. Z resztą sprzedaż to trudny kawałek chleba, ale potrafi też być nieźle dochodowy (wiem , bo na sprzedaży zęby zjadłem).
Jest wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne. Mam nadzieję, że mi się uda:)
Na drugi raz warto się zastanowić nim wpisze się bzdury
rmrm / 178.73.49.* / 2010-09-20 20:42
Podstawa vs prowizja? Myślę, że są różne systemy. Nawet u tego samego pracodawcy. „My, na zabawkach” mamy podstawa+prowizja. Jeżeli chcemy, po pierwszym miesiąuc, możemy zrezygnować z podstawy na rzecz większej prowizji. Nie musimy - TO NASZ WYBÓR!. „Oni, na lokówkach” mają gwarantowaną podstawę i kiedy przebijają ją prowizją, to mają prowizję. To tak generalnie. Plus odbiór z lotniska, fajne mieszkania, etc. Sama praca, jak zawsze, bywają dni lepsze i bywają gorsze.Ale najważniejsze, że jest więcej tych lepszych ;)
english spoken / 83.8.136.* / 2010-09-09 18:44
a kto pisał ,że łatwo i kto pisał, że przychodzi (przyjeżdża się ) dla zabawy.... problem pojawia się w opisywanym przygotowaniu do tej pracy...podstawa jest, ale lepiej jak bardzo szybko się przejdzie na system prowizyjny - tak działa...
Good-Job.pl / 188.146.55.* / 2010-07-27 16:28
Witamy,

Firma Good-Job.pl z sukcesami prowadzi rekrutację na stanowiska sprzedażowe do wielu miast na terenie Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.
Wkrótce planujemy również otwarcie nowych lokalizacji w Hiszpanii, Australii, Kanadzie oraz Singapurze!
Już od kilku miesięcy nasi Kandydaci dobrze sobie radzą u zagranicznych pracodawców. Ich opinie możecie przeczytać na naszej stronie:

http://www.good-job.pl/index.php/pl/referencje-ktore-mamy.html

Od lipca możecie nas znaleźć w nowej siedzibie, tuż koło Dworca Centralnego w Warszawie.
Nasz nowy adres to:
Budynek Lumen, Złote Tarasy
Złota 59
00-120 Warszawa
6 p.( Inoffice)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do kontaktu:
www.good-job.pl
ramia / 86.16.102.* / 2010-07-27 16:25
Agencja jest wyłącznie odpowiedzialna za dokładność przekazywania informacji w trakcie procedury rekrutacji wskazanej w § 3 powyżej i za organizację spotkań tam opisanych. Zakres odpowiedzialności Agencji jest zgodny z ogólnymi regułami odpowiedzialności odszkodowawczej ustanowionymi w kodeksie cywilnym. Agencja nie jest odpowiedzialna za jakiekolwiek działania lub zaniechania Zleceniodawcy, zarówno przed jak i po chwili nawiązania współpracy przez Zleceniodawcę z Kandydatem a także w wypadku nienawiązania współpracy pomiędzy tymi podmiotami. Agencja nie odpowiada również za treść stosunku, jaki zostanie nawiązany pomiędzy Zleceniodawcą a Kandydatem.
Kandydat jest odpowiedzialny w przypadku niezastosowania się do ustaleń poczynionych w toku procedury rekrutacyjnej opisanej w § 3 powyżej.
RAKI27 / 86.16.102.* / 2010-07-27 16:28
jednym słowem umywają ręce jakby coś się działo, równie dobrze można przyjechać do UKa w Polsce umówić się na rozmowę i okres próbny z pracodawcą (na to samo wyjdzie) - w czym oni pośredniczą w tłumaczeniu z ang na pol i hebrajski , czy co ?
Ralf67 / 86.16.102.* / 2010-07-14 09:27
Jak ktoś szuka przygód, tylko proszę nie zapomnieć o: pieniądzach na minimum 4 tygodnie ; własnej inicjatywie twórczej dotyczącej metod sprzedaży ; określonych umiejętnościach nie mówienia prawdy (kolegom też), i o tym, że inni też oszukiwać umieją (bywają i mistrzowie - nie dotyczy wszystkich) - jak ktoś tego nie potrafi to bardzo szybko będzie musiał się tego nauczyć :) ; zaproponują bardzo szybko tylko system prowizyjny bez podstawy ; własnych umiejętnościach komunikacyjnych w j.ang i załatwieniu osobistym zalegalizowania pobytu
Ralf67 / 86.16.102.* / 2010-07-14 09:34
poza tym, mówienie innych o doświadczeniu w pracy nie zawsze jest tym co przedstawiają ... czasami po prostu są aktorami ze spalonego teatru , (no, ale o mijaniu się z prawdą nawet przez współpracowników już było napisane)
23anul / 212.244.123.* / 2010-06-21 08:32
Kasiulunia 24 też wybieram się na rozmowę i chciałabym wiedzieć o co tam pytają, czy rozmowa przeprowadzana jest w języku polskim czy po angielsku?
kasiulunia24 / 83.11.63.* / 2010-06-16 14:01
Ja byłam na rozmowie dość nie dawno . Bardzo podobało mie się profesjonalne podejście Pani z która rozmawiałam. Po przeczytaniu opini na taj byłam załamana . Ale jeśli chodzi o "małą" salke to dla mnie lepiej nie krepowałam się .Jeśli chodzi o zwrot za dojazd dostałam w ten sam dzień za okazaniem faktury. A pan który wystawil komentarz że nie może wysatwic faktury przeziec to pkp lub pks ją wysatwia. Czekam teraz na telefon i mam nadzieje że mi sie uda. nie czytajcie tych bzdur warto jechac i samemu sie przekonac. Nikt na rozmowie nie ubarwia ze będzie kolorowo w pierwszych dniach .Dla mnie pozytyw. jeśli sie uda wystawie komentarz.
miliunia / 83.22.223.* / 2010-06-07 14:58
Witam ja mam jechac na rozmowę w ten czwartek,i jak może ktoś cos powiedziec jak wie jak było w pracy??????pozdrawiam
Good-Job.pl / 91.189.58.* / 2010-05-27 17:04
Witamy,

Chcielibyśmy wyjaśnić kilka punktów:

1) Tak, wynajmujemy biuro – jest to praktyka większości firm – zarówno większych jak i mniejszych. Biura w większości przypadków są wynajmowane, a nie własnościowe. Wynajmujemy kilka małych sal, tak, aby zapewnić komfort i maksimum prywatności dla kandydatów. Także, drogi kandydacie, kiedy do nas przyjdziesz zapewne zobaczysz tylko jeden pokój, ten, w którym odbędzie się Twoja rozmowa.
2) „Przyszły szef – arab” nie jest Państwa przyszłym szefem, wszyscy klienci pracują (i obecnie przebywają) w Wielkiej Brytanii. Nie jest również Arabem…
3) Warunki zatrudnienia oraz naliczania wynagrodzenia są różne u różnych klientów. Self-employment nie jest jedynym rozwiązaniem. Rozumiemy, iż nie jest popularnym rozwiązaniem, aczkolwiek dla osób, które planują pracę jedynie przez kilka miesięcy jest wręcz najlepszą alternatywą – pierwsze 6 tys. funtów zarobione będąc self-employed jest wolne od podatku.
4) Umowę podpisuje się przed wyjazdem z Good Job. Po przybyciu na miejsce podpisuje się umowę z klientem (przesyłamy ją jeszcze przed wyjazdem tak, aby każdy mógł się z nią, jeszcze w Polsce, „na spokojnie”, zapoznać).
5) Zmiany są DO maksymalnie 12 godzin. Nie po 12 godzin. Od 8 do 12 godzin (poza niedzielą, która jest krótszym dniem pracy).
6) Punkty sprzedaży naszych klientów są zlokalizowane w najlepszych centrach handlowych (np. Westfield, Londyn), czyli w miejscach, które nie odczuwają recesji w tak drastyczny sposób. Osoby, które tam obecnie pracują są w stanie wypracować satysfakcjonujące wynagrodzenie - oczywiście będąc zmotywowanym i chętnym do pracy.
7) Fakturę nie wystawiają Państwo! Fakturę wystawia PKP. Zgodnie z polskim prawem finanse firmy prowadzone są w oparciu o m.in. faktury, dlatego są one konieczne. 100 złotych zwracamy, gdyż większość kandydatów to studenci bądź osoby w danym momencie bezrobotne. Rozumiemy, iż przyjazd do Warszawy może być w takim momencie obciążeniem portfela.

Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Wszystkie wątpliwości najlepiej wyjaśnić u źródła.

Zespół Good-Job.pl
livia32 / 85.222.87.* / 2010-05-24 19:56
WITAJCIE;

JA TEŻ BYLAM ZE 2 MIESIĄCE TEMU NA "ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ" W TEJ PSEUDO AGENCJI. OCZYWIŚCIE NIE MAJĄ SWEGO BIURA TYLKO WYNAJMUJĄ MAŁĄ SALKĘ, CO JUŻ JEST ŻENUJĄCE I MAŁO PROFESJONALNE.
PO DRUGIE, NA SPOTKANIU BYŁA PANI SIEDZĄCA PRZED LAPTOPEM I PRZYSZŁY SZEF - ARAB TEZ PRZED LAPTOPEM. POKAZYWALI MI PIĘKNE WYKRESY ILE TO MOZNA ZAROBIĆ Z PROWIZJI, OCZYWIŚCIE BEZ PODSTAWY. MAŁO TEGO JEST TO ZATRUDNIENIE SELF EMPLOYMENT - CZYLI ODPOWIEDNIK NASZEJ UMOWY ZLECENIA. OFERUJĄ GWARANTOWANE 700 FUNTÓW NA SAMYM POCZĄTKU, POTEM PENSJA TYLKO Z PROWIZJI. TRZEBA PRACOWAĆ NON STOP - PRAKTYCZNIE PO 12 GODZIN I NAJLEPIEJ W WEEKENDY I ŚWIĘTA, WIADOMO, WTEDY W GALERIACH HANDLOWYCH JEST NAJWIĘCEJ LUDZI. SPRZEDAJEMY AKTYWNIE KOSMETYKI LUB URZĄDZENIA DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW.
NIE MUSZĘ DODAWAC, ŻE TERAZ W ANGLII W OKRESIE RECESJI, KAŻDY ANGLIK MOŻE I PODEJDZIE, DA SOBIE RECE, CZY TWARZ POSMAROWAC KREMEM, A POTEM ODEJDZIE, KAŻDY OSZCZĘDZA, WIĘC NIE LICZCIE NA KOKOSY BO SIE PRZELICZYCIE. POZA TYM, NIE WIADOMO Z KIM WOGÓLE PODPISUJE SIE UMOWE - OCZYWISCIE NIE O PRACE TYLKO ZLECENIE... TRZEBA TEZ OPŁACIĆ KOSZTY WYNAJMU POKOJU.. MOŻE TO CO PISZA WYGŁADA ZACHĘCAJĄCO, ALE TAK NAPRAWDĘ TO JEDEN WIELKI CHŁAM I KŁAMSTWO. MYDLENIE OCZU.
TYLE JEST TERAZ KOSMETYKÓW I TO O POŁOWĘ TAŃSZYCH I LEPSZYCH JAKOŚCIOWO - WIĘC NIKT NIE BĘDZIE SPECJALNIE KUPOWAŁ ICH RZECZY. DOBRY KOSMETYK NIE POTRZEBUJE AZ TAKIEJ REKLAMY - BEZ PRZESADY...ZRESZTA POCZYTAJCIE OPINIE INNYCH. A 100 ZŁ KTO WAM ZWRÓCI?? ONI CHCĄ FAKTURĘ??? ZA CO ZA WASZ PRZYJAZD NA ROZMOWĘ DO TEJ AGENCJI? A MACIE SWOJE FORMY BY WYSTAWIAĆ TAKOWE FAKTURY??? ŚMIESZNE !!!!! NIE PRZYJEŻDZAJCIE WCALE BO TO KŁAMSTWO !!!!!
MAŁO TEGO, PO TEJ ROZMOWIE W ICH PSEUDO BIURZE ZADZWONIŁA DO MNIE ANGIELKA, BARDZO WREDNA I OPRYSKLIWA. TAK SKOŃCZYŁA SIĘ MOJA PRZYGODA Z TĄ PSEUDO FIRMĄ.
KAŻDEMU ODRADZAM !!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ! NIE WARTO. ABY MIESZKAĆ W ANGLII TRZEBA SIĘ TAM UTRZYMAĆ, A TA PSEUDO PRACA WAM TEGO NIE ZAGWARANTUJE. UWIERZCIE.
armin888 / 77.89.86.* / 2011-12-08 16:59
JA byŁam W Southamptopn rok temu!! Były to najgorsze 5 tyg mojego życia;((
- NIE odebrano mnie z Lotnisko z Londynu sama musiałam dojechac do biura do Londynu -
Nastepnie samodzielne dojechać do Southampton
- System prowizyjny bezadziejny a pani Patrycja z Warszawy Mówiła o 6 funtów na godzine
mieszkania paskudne Ja płaciłam 80 funtów tyogniowo za spanie w living room gdzie wszyscy ciapaci Ćpali palili i pili :( nawet ich Sef DAn ;/
praca od 7 do 23 codzienie w centrum handlowym West Quey !! Gdyby nie Zuzanna to bym nerowowo nie wytrzymała
sddfffghgjhjjk / 77.89.86.* / 2011-12-08 17:06
OSTRZEGAM TAKICH ludzi jak oni tam z warszawy i Ciapaci Ariel Dan itd...

Kłamcyy ja sprzedawałam jakies ogrzewacze do ciała :(( i miałam z tego tylko prowizje zreszta jak kazdy pracownik :(( a ścimniary z Warszawy obiecywały stawke podstawowoa !!!! Pokoj a ja jak powyższa osoba spałam w Living room gdzie rzadzili ARABOWIE Wytrzymałam 4 tyg i ze łzami w oczach pojechałam do domu
Z****** CIE PATRYCJA I MONIKA / 77.89.86.* / 2011-12-08 17:08
JA NIE MIAŁAM RZADNEJ UMOWY !!!
cyps / 194.29.137.* / 2010-04-29 20:54
witam! ja również planuje wyjechać poprzez ta firme, aczkolwiek nie ukrywam ze mam pewne obawy.. ;/ bylem nawet na rozmowie w wawie a pozniej zadzwonila do mnie pani z anglii i mam juz tylko kontrakt do podpisania ale wciaz sie wacham.. ;/ wiem ze mialbym sprzedawac kosmetyki z morza martwego itp, ale brak podstawy mnie troche przeraza... ok pierwszy miesiac bede mial ponoc zagwarantowane 700 funtow ale co jesli w drugim i trzecim miesiacu nie bedzie mi sprzedaz szla najkepiej.. ;/nic w kontrakcie nie jest napisane co gdybym zdecydowal sie zrezygnowac po pierwszym miesiacu prac.. czy bede musial poniesc jakies konsekwencje finansowe? wiem tylko tyle ze umowe wyslala mi nijaka firma Chicane Europe Ltd jakiekolwiek informacje beda jak najbardziej przydatne.. z gory dzieki!
malaa / 85.222.87.* / 2010-08-23 23:33
Witam
No więc ja wychalam:) Ale do innej firmy i (wydaje mi sie) nieco innych warunkach (wynagrodzenie mam zagwarantowane przez caly okres pracy:). Przyjechalam poltora miesiaca temu do Bristolu. Tam podpisalam umowe, mialam trening z polską(!) mangerką i pierwsze próbne dni w centrum. Było cięzko (szczegolnie przelamac sie, ze to ja musze wychodzic do klientow, a nie na nich czekac), ale fajnie, kazdego dnia pracowalam troche dluzej i wiecej sprzedawalam. Jak już sie czulam pewnie, zostalam przeniosiona do Cardiff. Teraz wkrecam sie w prace w nowym miejscu oraz w moj zespol - ludzie fajni, z calego swiata, więc wspolne gotowanie to rewelacja;) Coz mam powiedziec - wszystko jak na rozmowie, papiery w porzadku (mam juz National Insurance Number). Jest to dobra opcja, dla osob przebojowych/śmiałych (?) i które chca sprobowac czegoś nowego. Zapraszam, bo potrzeba wiecej rak do klejenia pierogow;-p
ania 111 / 83.26.127.* / 2010-05-22 15:29
czy ktoś z Was wyjechał za pośrednictwem tej firmy?
monikq / 82.34.246.* / 2010-05-12 02:09
700 funtow to bardzo malo i jeszcze musisz odliczyc koszty mieszkania..... kapitalizm niesamowity.
Sharon Ovadia / 91.189.58.* / 2010-04-22 19:43
Hi Again,
Its Sharon from Good-Job so as You can see in our site we got a KRS number and you can all check on us, we also a register HR agency in the City of Warsaw with approved certificate.
For all people who worried about coming to Warsaw, we return the travel expense (Max 100 PLN with Invoice "Faktura VAT"). We are flexible with the hours and our office is near the main Train station.
We already send polish employees and both employer and employees are happy.
We just open a new location in Scotland Glasgow and there is basic Salary for all the employment period, flats in the city center and people from France, Romania, ISrael and other countries.
Soon to come locations in Scandinavia (Denmark, Norway), Spain and Cypris...
Good-Job / 91.189.58.* / 2010-03-30 11:18
Witam,
Firma Good-Job jest zarejestrowana w KRS pod numerem 0000352567.
Pozdrawiam,
Sharon Ovadia / 91.189.58.* / 2010-03-19 15:54
Hello everybody,
My name is Sharon Ovadia and I 'm the manager of Good-Job.pl. I would like to response to few of the questions comments posted in the below Blog.
First, Good-Job is a new recruitment agency in Poland and we started to work last month, we are recruiting for specific positions in the beauty industry in Europe. We are not a normal recruitment agency and we are looking for sales people to work in shopping malls and department stores (www.houseoffrase.com). The company that we recruit for are selling mainly Beauty product in active sale. It means that you need to be friendly energetic and willing to learn. Most of the companies (There are few) do provide basic salary, some of them only in the first month and some during the whole period. Those companies are full with young people (age 20-28) from all over the world (French, English, Israelis and other countries) who want to have fun, earn allot of money but work hard as well. As for the comments below, as for registered company, we fill the document few weeks ago and soon we will have a KRS number and then we will publish it (According polish law, company can start activity once its file its document to the court). We also apply for registration of recruitment agency in the city of warsaw and will be register after we will get KRS.
As for the location, we are located in WFC Emilli Plater 53 in Warsaw in 10th floor at company call Regus. The location is very near by Warszawa Centralna so its easy for candidate come from other cities. Regus is company that sublease offices to company which need small space (less then 150 m2) and many known firm renting offices here (Google Poland, Macinsey and more).
We offer a new standard of work abroad in Poland, We arrange all for you, Pickup from the airport, housing, training and an opportunity to make allot of money in young environment . There are thousands of young people that are doing it every year.
If you have any question or doubts I encourage you to write us
rihannka / 188.33.97.* / 2010-08-26 00:19
Potwierdzam- post na pewno nie napisany przez native speakera, również jestem anglistką. Pozdrawiam kolegę po fachu ;)
Sucka / 89.229.81.* / 2010-03-25 14:52
Witam, jestem anglistą i ten mail na pewno nie jest napisany przez native speakera... Niemal w każdym zdaniu są błędy. Link podany w nawiasie nie istnieje. Ja też jestem po rozmowie ale teraz na pewno tam nie jadę, co więcej, myślę, że powiadomię Państwową Inspekcję Pracy o tej firmie. Pozdro
Krycha123 / 188.33.96.* / 2010-03-26 12:13
Witam,
Podany link to:

http://www.houseoffraser.co.uk/ A to że ktoś jest obcokrajowcem nie jest równoznaczne z tym, iż pochodzi z kraju anglojęzycznego....

Najnowsze wpisy