Forum W wolnym czasieHobby

www.za10groszy.pl

www.za10groszy.pl

szulerus / 2009-04-19 12:59
Chcialbym ostrzec przed strona www.za10groszy.pl.
Wlasciciele strony sa bardzo nieuczciwi.
Maja wlasnych ludzi którzy podbijaja aukcje ,
np.MARKER to osoba prawie jestem pewien na 100 % z serwisu ,ktora podbija aukcje tylko i wylacznie podbija pakiety bidow pojawia sie pod koniec i podbija do konca a nigdy nie widzialem go zeby uczesniczyl w innej aukcji niz z bidami wiec co z nimi robi?,je????.
Wszystko wskazuje ze to osoba podstawiona z servisu sami wystawiaja te pakiety i sami je skupuja .
Wyświetlaj:
Premier1 / 178.180.17.* / 2012-11-06 13:27
Drugi AmberGold. Mam nadzieję, że Prokuratura zajmie się tymi oszustami.
Spryciarz85 / 83.22.58.* / 2012-11-02 20:19
Zwykle jestem bardzo ostrożny w takich sprawach i... okazało się że bardzo dobrze.Słuchajcie, za10groszy.pl ma dział zakończone aukcje, łatwo na nich sprawdzić za ile kto kupił itd. Ja sie przymierzałem do zakupu bonu za 50zł + 200 bidów więc sprawdziłem po ile średnio był sprzedawany zanim wogóle założe konto. Więc średnia cena była ok 2-3zł z wyjątkami 0,30zł albo 4,00zł(nie chce opisywać że wychodzi to naprawde ok 60zł, obliczenia dam na końcu lub w nastepnym komentarzu na prośbe) więc jeszcze obserwuje jak inni sie licytują. Zaskoczyło mnie gdy cena doszła do 6,30zł ale pomyślałem "tak się licytowali że zaczeli ciąć koszty i wyjść z jak najmniejszą stratą, ale zobacze jeszcze jutro na podobne aukcje. Jakie było moje zaskoczenie gdy wśród zakończonych aukcji nie pojawiła się właśnie ta aukcja!! Są wszystkie które obserwowałem przed i po niej ale tej jednej brak.Apropo, wygrał użytkownik o nazwie "masterdomain" i przyszedł gdy cena wynosiła 4,85zł która wywindowalo dwóch głównych bohaterów.Niedugo potem prawie równocześnie skończyły im sie bidy (bo grali ustawionymi automatami, coś jak cena maksymalna na allegro.pl) Celowo oszukują użytkowników ukrywaniem prawdziwych cen za jakie sprzedają
przyjacie Lukasz / 89.70.164.* / 2012-10-28 11:15
Sluchajcie bo czytam, patrze i nie wierze. Tylko w polsce takie rzeczy sa mozliwe. Znam ludzi ktorzy pracuja, w tym portalu i dziwie sie, ze az tylu ludzi zrobili w hu...ja :) Pozdrawiam ich i zachecam, do sprobowania jeszcze raz...moze teraz Ci sie udooo :)
filozoff / 193.238.67.* / 2012-10-27 14:33
zasady piramidy są opisane w regulaminie. Więc dlaczego takie zaskoczenie. pazerniactwo przyćmiewa zdrowy rozsądek czy użytkownicy chcą okraść wystawiającego przedmioty na aukcji ?
gosiaczek484 / 79.184.146.* / 2012-09-30 20:39
ja się nie będę wypowiadać czy to oszuści czy nie bo nie wiem. Udało mi się 2 razy wygrać, bony 100zł za 3zł i czajnik wart 230zł za 1zł ale też parę razy przegrałam. Z tym że swoich pieniędzy nie inwestuję, mam bidy z programu partnerskiego, swoich pewnie bym nie zainwestowała bo bym się bała.
Jacol776 / 94.251.236.* / 2012-09-24 23:33
szanowni Panstwo!

Ja tez mysle ze ten serwis to jedno wielke "amber Gold 2" Jezeli straciliscie pieniadze przez ten serwis i szukacie wsparcia prosze do mnie pisac max_damage@o2.pl Mam pewien pomysl..
Biri / 83.9.236.* / 2012-10-02 15:55
A czy udało się Panu coś wygrać i czy dostał Pan wygrany przedmiot?
domstal / 87.207.84.* / 2012-09-17 21:12
Masz troche racji, podbijanie aukcji jest loteria. Jedyny pewny sposób na zarobek to program partnerski za10groszy.pl. Zapraszam do poczytamia jak to serio wygląda:
http://zarabiajza10groszy.blogspot.com/
Tomek771 / 80.238.71.* / 2012-09-16 10:23
Straciłem tam kilkaset złotych to są oszusci przestrzegam przed nimi a TVN ich jeszcze reklamuje to jest jedna wielka mafia
ttttttt / 83.10.226.* / 2012-09-14 15:22
jedna rzecz mnie tam zastanowila... aukcje profit:

sa ludzie co tam dawali wiecej bidow niz rzeczywiscie byl przedmiot warty. Zwykly uzytkownik by tego nei zriobil
Radziu0890 / 213.186.81.* / 2012-09-18 18:27
Myśl !!

Ludzie nie chca stracic tego co wlożyli i jada po kosztach.
Mateusz632 / 83.31.108.* / 2012-09-12 18:45
Jedno wielkie oszustwo. Obserwowałem na głównej stronie ten konkurs "strzał w dziesiątkę" 4 na 5 konkursów wygrał jeden użytkownik(crazy_aisha), jak to możliwe? Szczerze mówiąc serwis wydawał mi się uczciwy, ale po tym co zobaczyłem wszystkim radzę omijać to szerokim łukiem.
irmina50@wp.pl / 176.58.17.* / 2012-11-10 08:40
z tymi strzałami to jest tak że oni losują sppośród uczestników biorących udział "w tym strzelaniu". wiem, bo sama wygrałam tak kilkanaście razy :))
Anioł Stróż / 83.23.148.* / 2012-09-03 23:15
Witam

jak wiekszość wtopiłem ale tylko... bo chciałem rozgryść temat

,grają automaty i to włączone pod koniec

sznase wygrania są jak za darmo dostaniesz blidy i program się zatnie
-oszuści ,nie dobrze wymyslony sposob by od milionów w Polsce wyciągnąć grosze

-tak samo zadziałał Amber ,a o takich przekretach nakręcono film

niech każdy przypomnij sobie

Kase Branickego i obejrzyj film

"Wielka Wsypa" Film powstał na kancie prawdziwych "......życie założe się że za jakieś 10 lat znów wszyscy zaponą i nowe pokolenie wtopi oszędnośći
dario728 / 195.117.219.* / 2012-09-06 14:37
zgadzam sie w całosci to banda oszustów i złodzieji,omijać to g...o szerokim lukiem
Lucjan607 / 80.238.71.* / 2012-09-02 22:49
To jest jedno wielkie oszustwo, walka z botami, które są ustawione przez pracowników firmy, jeden wielki wałek i aż żal patrzeć na reklamy tego w TVN, tacy sami oszusci jak oni
JoannaD363 / 77.237.16.* / 2012-08-29 20:24
WALEK NA CAłEGO... nie wierzysz to wejdź... masz za dużo kasy to licytuj z atomatami... Świat jest pełen naiwniaków... a tysiące z nich siedzą na za10groszyPL...
vip664505 / 83.22.84.* / 2012-08-24 19:07
Ponieważ widziałem w TVN reklamę zakupów „za 10 groszy”, dlatego zamieszczam Ostrzeżenie Ostrzegam wszystkich przed zakupami w serwisie „za 10 groszy” to zwykły hazard (!), w którym wygrywa, to znaczy: zarabia - właściciel, czyli firma tzw. operator z siedzibą na Cyprze z serwerem w Danii. Na swoich stronach „za 10 groszy” pod przykrywką czegoś co działa jak aukcja a nazywają to „specyficznym sposobem kupowania”, wyłudza się pieniądze, tak jak w moim przypadku, to nawet spore pieniądze. Taki trochę inny Amber Gold.

Na stronach serwisu nigdzie nie znajdziesz informacji, że to w co grasz czyli licytujesz przedmioty, to zwykły oszukańczy hazard i to wirtualny, nic nie widać i nie wiadomo o co chodzi. Zawsze, za każdym razem jest Twoja strata, jak w ruletce lub jednorękim bandycie, troszkę wygrasz a za chwilę dziesięć razy tyle przegrasz, tylko że gdy idziesz do kasyna to o tym wiesz a gdy kupujesz „blidy” to jest tak oszukańczo wszystko zmanipulowanie, że niby coś licytujesz, w tzw. specyficznym sposobie kupowania. Oczywiście dla niepoznaki możesz wygrać jakieś śmieszne aukcje co możesz sprawdzić, na zakładce zwycięzcy, gdzie ludzie fotografują się z talonami za 50 zł i to koniec, nie ma tych wspaniałych, nowych towarów, telefonów, telewizorów czy, laptopów. Operator „puszcza” towar gdy zwróci mu się to kilkanaście razy, dziwnym trafem wielu wygranych ma zadziwiające nazwy – automatyczne zbitki literówek co świadczy, że są to licytujące boty (pod różnymi nickami).

Zacytuje z forum Mateusza A. – „Kiedyś otrzymałem zlecenie dotyczące wykonania tego typu serwisu, zleceniodawca chciał aby przelicytowanie kwoty niekorzystnej dla niego było niemożliwe, dlatego też chciał aby na jego stronie licytowały boty (pod różnymi nickami). Zlecenia nie wykonałem a moje nastawienie do tego typu serwisów znacznie się zmieniło...
Zresztą pewnie ktoś inny wykonał mu ten serwis i teraz niczego nieświadomi ludzie wydają pieniądze na nowe nagrody napędzające tę machinę zarobkową.”
bibibibi / 2012-08-27 03:55
mnie bardzo zdziwiła prośba wysłana z portalu po "wygranej" przeze mnie licytacji o przesłanie skanu dowodu osobistego i to obu stron w celu weryfikacji-miałam zapłacić 9 groszy za bon o wartości 50 złotych a mam podać komuś takie dane jak pesel czy nr dowodu???i to komuś kto ma zarejestrowaną firmę na Cyprze???zrezygnowałam z "wygranej"- nie chciałabym płacić do końca życia zaciągniętych przez kogoś kredytów
qwerty806 / 195.205.247.* / 2012-08-23 15:32
Witam wszystkich!
Osobiście polecam serwis www.za10groszy.pl sam choć wygrałem niedrogie rzeczy to z moich obserwacji jeżeli ktoś zainwestuje w bidy ma duzą szansę na wygranie wartościowych rzeczy. Należy jednak pamiętać że jest to forma hazardu podobna do bukmacherki, totalizatorów w której nigdy nie jesteśmy pewni wygranej mimo to uważam że szanse na wygraną są dużo większe niż w innych formach hazardu. Nie należy też działać pochopnie aby nie stracić na daremno pieniędzy, nie opłaca się kupować małej ilości bidów ponieważ jest to strata pieniędzy(oczywiście zdarzają się aukcje w których przedmioty są sprzedawane za grosze). Jeżeli chcesz coś wygrać musisz posiadać kilka tysięcy bidów. Należy także poobserwować aukcje w krórych zwycięzcy zużyli kilkadziesiąt tysięcy bidów, aby na przyszłość z nimi nie licytować...
To są moje spostrzeżenia po kilkutygodniowej obserwacji serwisu. Osobiście zachęcam do rejestracji na www.za10groszy.pl i spróbowaniu się w licytacji, jak również w bardzo ciekawym programie partnerskim.
Jan910 / 89.69.220.* / 2012-09-18 10:55
Chyba cię pogieło
pz145 / 95.108.110.* / 2012-08-31 21:31
co za naciągacz. Amber Gold to przy tym pikuś.A policja nie może sprawdzić kodów strony, żeby udowodnićoczywiste oszustwo.

Co któraś opinia jest podstawiona. Osobiście byłem na tyle głupi, że straciłem w kilku aukcjach 1,8 tyz zł. Zawsze aukcja kończyłą się krótko po mojej rezygnacji.
vip664505 / 83.22.84.* / 2012-08-24 18:57
Ponieważ widziałem w TVN reklamę zakupów „za 10 groszy”, dlatego zamieszczam Ostrzeżenie Ostrzegam wszystkich przed zakupami w serwisie „za 10 groszy” to zwykły hazard (!), w którym wygrywa, to znaczy: zarabia - właściciel, czyli firma tzw. operator z siedzibą na Cyprze z serwerem w Danii. Na swoich stronach „za 10 groszy” pod przykrywką czegoś co działa jak aukcja a nazywają to „specyficznym sposobem kupowania”, wyłudza się pieniądze, tak jak w moim przypadku, to nawet spore pieniądze. Taki trochę inny Amber Gold.
Na stronach serwisu nigdzie nie znajdziesz informacji, że to w co grasz czyli licytujesz przedmioty, to zwykły oszukańczy hazard i to wirtualny, nic nie widać i nie wiadomo o co chodzi. Zawsze, za każdym razem jest Twoja strata, jak w ruletce lub jednorękim bandycie, troszkę wygrasz a za chwilę dziesięć razy tyle przegrasz, tylko że gdy idziesz do kasyna to o tym wiesz a gdy kupujesz „blidy” to jest tak oszukańczo wszystko zmanipulowanie, że niby coś licytujesz, w tzw. specyficznym sposobie kupowania, kupujesz jakieś „blidy”, które przeznaczasz na aukcje, które i tak nie wygrasz a zwrotów nie ma. A to wszystko po co? Dla zarobku operatora i to olbrzymiego. To jest tak jakbyś wyrzucił pieniądze przez okno lub do kibla. Oczywiście dla niepoznaki możesz wygrać jakieś śmieszne aukcje co możesz sprawdzić, na zakładce zwycięzcy, gdzie ludzie fotografują się z talonami za 50 zł lub wodami toaletowymi za 150 zł i to koniec, nie ma tych wspaniałych, nowych towarów, telefonów komórkowych czy laptopów, telewizorów itd. Przy takim przerobie sprzętu około 1 tys. miesięcznie i tylu tzw. fantastycznych wygranych, nikt się nie chwali swoim cudnym szczęściem? Aparatem czy laptopem za 5 tys. który wygrał za 8 zł? Nie ma takich zwycięzców? Macintoshem wartym 10 tyś, który wygrał za 27 zł?
Operator „puszcza” towar gdy zwróci mu się to kilka razy, dziwnym trafem wielu wygranych ma zadziwiające nazwy – automatyczne zbitki literówek co świadczy, że są to licytujące boty (pod różnymi nickami).
Zacytuje z forum Mateusza A. - Kiedyś otrzymałem zlecenie dotyczące wykonania tego typu serwisu, zleceniodawca chciał aby przelicytowanie kwoty niekorzystnej dla niego było niemożliwe, dlatego też chciał aby na jego stronie licytowały boty (pod różnymi nickami). Zlecenia nie wykonałem a moje nastawienie do tego typu serwisów znacznie się zmieniło...
Zresztą pewnie ktoś inny wykonał mu ten serwis i teraz niczego nieświadomi ludzie wydają pieniądze na nowe nagrody napędzające tę machinę zarobkową.
Bazują na ludzkiej naiwności i chciwości, za 15 zł telewizor wart 3 tyś(?) - no przecież musi mi się udać wygrać licytację. A tu gówno. Nikt mu tej kasy nie zwróci, którą wpakował w licytację. Nie będę dawać wyliczenia jak to sprytnie jest pomyślane. Firma osiąga 10-krotne zyski na towarze przy licytacji, za coś co warte jest np. 2000 zł otrzymuje kilkanaście tyś zysku. Ja wpakowałem w ten „specyficzny sposobem kupowania” 4 tys. i szlag mnie trafia, że już reklamują się już w ogólnopolskiej telewizji. Ciekawe dlaczego kasyna nie reklamują?

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy