Wybór brokera

Kaprys01 / 2012-03-05 13:18
Którego Brokera polecacie żeby wybrać? Mam mały kapitał i dopiero zaczynam przygode z inwestowaniem, rzecz jasna jak na mój początek koszta nie mogą być za duże!! Więc co możecie mi polecić? Bardzo Was proszę o pomoc!!!
Wyświetlaj:
AmandaP / 217.97.81.* / 2021-05-01 17:34
Dla mnie, FxPro jest wiodącym brokerem forex. Ten broker jest dobrze regulowany przez Cyprus Securities Exchange Commission i Financial Conduct Authority. Zapewnia on dużą różnorodność narzędzi handlowych, bardzo wąski spread oraz kilka nowoczesnych i szybkich platform. Ponadto, podoba mi się ich obsługa klienta. Mój menedżer konta jest przyjazny i profesjonalny.
Ashley Nowak / 2021-04-13 10:48
Wybierz brokera z niewielkim minimalnym depozytem i zapewnij konto demo na początek. Możesz więc wiedzieć, jak wypróbować ich handel demo i poznać ich warunki handlowe, jakość platform i wszystko. A co najważniejsze, powinni mieć regulowanego brokera.
TamaraNega / 217.97.98.* / 2021-03-31 14:32
Zarejestrowałam się niedawno, ale jak na razie wszystko mi odpowiada, żadnych roszczeń do firmy, płacą wszystko na żądanie. Zajmuje mi to od kilku godzin do 2 dni. Zależy od czasu stosowania. Jestem również bardzo zadowolona z bardzo dobrego wyboru metod płatności, począwszy od tradycyjnych przelewów bankowych lub kartą, aż do wszystkich głównych systemów płatności elektronicznych, takich jak PayPal, Webmoney, Skrill.
KarinaVerba / 217.97.98.* / 2021-03-31 14:28
Oferują one doskonałe wsparcie techniczne i informacyjne, optymalne warunki handlowe, akceptowalną jakość realizacji zleceń i dobrą obsługę klienta. Nie oferują one bonusów i nie organizują promocji, ale działają w sposób przejrzysty i mają dobre zachodnie regulacje. Nigdy nie miałam problemów z wypłatą zysków. Ja również nigdy nie miałam problemu z wypłatą zysków.
KacperT666 / 84.17.55.* / 2021-03-24 14:03
Pracuję z nimi już od września 2014 roku, do tej pory są bardzo pomocni. W rzeczywistości wypłacam więcej niż zdeponowałem przez ten okres czasu. To sugeruje, że dają szansę na pracę w zysku. Było tylko kilka małych roszczeń, które nie miały wpływu na wyniki handlu.
MarcinFes / 217.97.98.* / 2021-03-24 14:00
Jedna z najbardziej znanych firm brokerskich, pracuję z nimi od kilku lat i nigdy nie miałem żadnych problemów z wypłatami, realizacją zleceń, połączeniem z serwerem czy innymi problemami technicznymi. Broker godny zaufania i polecenia!
DamianKacz / 217.97.98.* / 2021-03-01 13:58
Wśród regulowanych brokerów z europejską rejestracją FxPro jest nadal w moim priorytecie ze względu na niskie spready. FxPro jest jednym z najlepszych brokerów w Europie. Nigdy nie miałem żadnych problemów z odstawieniem leku. Nigdy też nie miałem żadnych problemów z odstawieniem leku. Nigdy nie miałem żadnych problemów z wycofywaniem się.
JerzyN007 / 217.97.104.* / 2021-02-24 12:02
Wspaniały i przejrzysty broker. Handluję z nimi od ponad 3 lat, nigdy nie miałem problemów. Oferują dobre spready, wygodną i szybką platformę, bezproblemowe transakcje i dobrą analitykę. Wsparcie klienta jest również na najwyższym poziomie. Żadnych problemów.
Karina Verba / 185.246.208.* / 2021-02-01 12:38
Właściwie to lubię fxpro. Ten broker jest dość znany i innowacyjny w wielu aspektach. Tutaj możesz używać różnych strategii i EA. Ich platforma jest świetna! I zapewniają bardzo dobre warunki dla handlu mobilnego. Mam nadzieję na zyskowny handel przez długi czas z nimi.
Kacper Tcz / 217.97.100.* / 2021-02-01 12:34
Prowadzę handel z fxpro od dłuższego czasu i ciągle czytam fora i szukam opinii na temat pracy z tą firmą, ale sam nigdy nic nie napisałem, ale mimo to postanowiłem się teraz wypowiedzieć. FxPro nie jest idealnym brokerem, jednak to co o nim piszą to czysta fikcja i w większości przypadków oszczerstwo. Nie wiem, co z nimi zrobić, ale nie jestem pewna, czy są dobre, czy złe. Mój broker nigdy nie próbował mnie oszukać, a moja wypłata jest zawsze bezproblemowa. Moje wypłaty są zawsze realizowane bez żadnych problemów. Nigdy nie próbowałem się wycofać, ich wypłaty są zawsze realizowane bez problemów. Co więcej, było ich trochę w moim kierunku. Ogólnie rzecz biorąc, broker działa na solidnym 4+.
mikun09 / 5.173.252.* / 2021-01-25 14:42
Polecam usługi finansowe DG-INWEST. Firma jest rzetelna i godna zaufania. Doradztwo na najwyższym poziomie. Polecam.
MarcinHar / 84.17.55.* / 2020-12-28 13:40
Imho, uczciwy makler. Fxpro jest rzeczywiście czwartym brokerem, z którym pracuję i jest to pierwszy raz, kiedy aplikacja mobilna działa poprawnie i nie pozostaje w tyle. Cytaty tutaj nie różnią się od wersji na PC. Nie widziałem żadnych różnic z egzekucji lub poślizgu. Szacunek dla fxpro za ich miękkość i serwis.
Miłosz / 80.49.132.* / 2020-12-28 13:37
Handluję z nimi od ponad dwóch lat. Mam małe konto, handluję jak chyba najwięcej ludzi od czasu do czasu, a zysk nie jest stały. Nie chwaliłbym ich tak bardzo, jak wykonywaliby swoją pracę jako normalna firma zorientowana na klienta. Jeśli inne firmy nie mogą zapewnić takiego samego poziomu usług, to są one bardziej na minusie. Firma jest naprawdę stabilna i wypłaca wszystko.
PiotrBart / 178.43.253.* / 2020-12-01 15:38
Obecnie na rynku jest tak wielu oszustów, ale fxpro nie jest jednym z nich. FxPro regulowane przez Cysec, FCA i inne regionalne organy nadzoru finansowego. Oznacza to, że ubezpieczają środki klientów. Zapewniają również ochronę przed ujemnym saldem. Są to do tej pory bardzo ważne punkty. W przypadku wszystkich innych wskaźników nie są gorsze od innych dużych brokerów z Europy.
PatrykDasz / 185.246.208.* / 2020-12-01 15:31
Z fxpro pracuję od dawna i nigdy nie było z nimi problemów. Podoba mi się podejście do klienta i to, że nigdy nie ma trudności z wycofaniem zysków. Świetna strona z mnóstwem przydatnych informacji. Spread jest jednym z najlepszych na rynku. Nie ma też szczególnych skarg na działanie terminala. Poślizg w obu kierunkach, a dzieje się to tylko w wiadomościach, przy spokojnym rynku bez żadnych skarg.
pl24 / 85.132.252.* / 2023-08-04 19:06
26
odświeżenie tematu, część pierwsza.
czy ktoś z dawno zainteresowanych już coś dodawał w nowym roku?
Jeśli nie, a ktoś z wcześniej komentujących pisał, to może ktoś coś doda nowego?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy