Wyborcy Palikota

Rasputin Szpetny / 2011-10-28 15:57
Kto waszym zdaniem głosował na Palikota? Zadziwia mnie jak dowiaduje się że w mojej rodzinie , gdzie większość deklaruje się jako katolicy głosowali na Palikota, gdy mówię im w prosty sposób że Palikot w Boga nie wierzy i żąda zniesienia wszelkich symboli religijnych z życia publicznego, patrzą na mnie z niedowierzaniem...więc kto w takim razie głosował na Palikota? Otóż osoby nie wyedukowane o życiu politycznym , totalnie nie znającym programów danych partii, młodzi ludzie którzy za spełnienie obietnicy zalegalizowania (a przynajmniej jej próby) trawy , gotowi są oddać władzę w taką partię gdzie członkami jest były Tajny Współpracownik SB, człowiek skazany za rozboje i pobicia, Transseksualista i zagorzały gej...
Wyświetlaj:
Triz / 2011-11-02 11:43 / Bywalec forum
Zwolennicy legalnej marihuany, którzy nie zdawali sobie, że on ich oszuka, w ogóle głupia młodzież. Dochodzą jeszcze osoby homoseksualne i tym podobne przypadki. No i jakaś część więźniów oczywiście.
rembert2 / 2011-11-01 13:17 / Tysiącznik na forum
I nie przeasdzajmy-wiekszosc wyborcow nie jest ,,wyedukowana politycznie,,-a glosowanie na Palikota to czesto wyraz bezsilnosci-zyje sie coraz gorzej a Donald dalej nawija o zielonej wyspie,Kaczynski zas zyje w swoim swiecie i to zadna alternatywa
rembert2 / 2011-11-01 13:12 / Tysiącznik na forum
Moi koledzy glosowali na Palikota jako sprzeciw wobec sciemy PO i PIS-teraz jak widza kogo wybrali sami pukaja sie w czolo

Najnowsze wpisy