Forum Polityka, aktualnościKraj

Wybory do Europarlamentu. Ostatni dzwonek dla Polaków za granicą i niepełnosprawnych

Wybory do Europarlamentu. Ostatni dzwonek dla Polaków za granicą i niepełnosprawnych

Wyświetlaj:
rembert2 / 2014-05-14 06:45 / Tysiącznik na forum
Olac te wybory i durnowatych politykow
Srinagarindra / 77.45.44.* / 2014-05-07 14:09
A co mi da to głosowanie?! Na co się przełoży dla mojej rodziny !? Będzie mądrzej w polityce i gospodarce ? A może w mojej miejscowości ? BZDURA - NIC. Patrzę na te gęby na plakatach wydrukowanych z moich podatków i jestem zszokowany tymi na których mam głosować a nie są związani z moim miastem i regionem. Mało tego oceniam ich jak karierowiczów i niektórych jak dyletantów. W imię czego mam ich ustawić na kilka lat i załatwić im kasę na zawsze za owo posłowanie. Ostatnio były wypowiedzi o przystępowaniu Polski do Unii i w przypadku kwoty mlecznej nie potrafiliśmy wynegocjować nawet najlepszego wariantu dopuszczonego przez Unię. Może więc lepiej zdać sie na Unie bo daliby nam lepszą kwotę ! Po co wysyłać laików bez wiedzy i języków?!
Poza tym rdynacja winna mówić, że jeśli głosów ważnych będzie 25 % to należy powtarzać wybory z jednoczesną eliminacją tych, którzy startowali. Mała ilość głosów wskazuje bowiem na brak mandatu reprezentowania Narodu. I to byłaby demokracja a tak wystarczy być... .
bruxella / 62.235.203.* / 2014-05-17 15:53
rżniesz mądrego a piszesz głupoty nie glosując właśnie głosujesz tylko na swojego wroga . CHCESZ POLSKI a nie głosujesz właśnie głosujesz na [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

kasa się liczy. / 81.190.62.* / 2014-05-07 14:13
... i wpisać się na 1 miejsce na liście.
Nie ważne ,że tylko 5% obywateli nas wybierało.Oni i tak nie mają nic do gadania.

Najnowsze wpisy