Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wybory do Parlamentu Europejskiego. Co z byłymi ministrami PO?

Wybory do Parlamentu Europejskiego. Co z byłymi ministrami PO?

Wyświetlaj:
rembert2 / 2014-01-30 14:06 / Tysiącznik na forum
I to jest problem PO a zarazem calego kraju-niezaleznie od miernych osiagniec i tak uwazaja ze sa niezastapieni.Na szczescie niedlugo urny wyborcze....
eldorado / 193.108.194.* / 2014-01-30 09:25
coraz lepsi kandydaci na listach - TW Boni, niedouczony ekonomista Rostowski, handlarz posadami Protasiewicz, beksa Schetyna, Ukrainka Marczuk, siatkarz Bąkiewicz. Wojewoda mazowiecki - Kozłowski zamykający każdorazowo stadion Legii, gdy kibice napiszą cosik obraźliwego na najlepszego premiera od czasów Popiela. Kudrycka - grabarz polskiej nauki itd itd - politycy uważają wyborców za idiotów, za tych którzy kupią najgłupszy pomysł - ale już niech nie liczą na mnie. Dałem się "zrobić w bambuko" w 2007, 2011 i przy wyborach najlepszego i najwybitniejszego, bezpartyjnego prezydenta od czasów Mieszka I. Albo będzie poważne podejście albo za radą Pana Tuska nie pójdę na wybory
rezystor / 94.42.189.* / 2014-01-30 09:13
Może na Sycylii znajdzie się coś dla Vincenta ?

Już 15 lutego wchodzi na multiplex TV TRWAM, wreszcie będziecie mogli poznać prawdę o Polsce, karmieni przez lata kłamstwem propagandy zobaczycie świat , który jest tuż za waszym oknem !

już nie zakłamie sie prawdy o ilości protestujących, zobaczycie, że od wielu miesięcy Polska to ciągłe strajki różnych grup zawodowych, poznacie techniki kłamstwa propagandy i sami zdecydujecie czy nadal będziecie widownia LISA, OLEJNIK, SEKIELSKIEGO, MIECUGOWA itd
jeśli wybierzecie nadal "Dzieci Resortowe" i udział w teatralnej grotesce . . . to zyjcie sobie w tym kłamstwie. Polska się obudzi.
H Szatkowski / 2014-01-30 09:24
Wystarczy umyć okna i zdecydowanie za oknem świat nie wygląda tak jak w owej telewizji czy innych "niereżimowych" jak to się pretensjonalnie określa mediach.
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2014-01-30 09:44
wy okien myć nie musicie,waszym oknem na świat jest TVN przecie
H Szatkowski / 2014-01-30 09:48
Jestem JEDNĄ osobą. Okien myć nie muszę, bo MAM umyte i na tym świecie jestem codziennie.
antre / 94.42.189.* / 2014-01-30 10:22
jesteś doradcą tuska od spraw GENDER !

dobrze, że się trafiłeś koleś, bo ja chcę, wręcz w ramach tolerancji domagam się aby szatnie na basenach i toalety publiczne miały oddzielne pomieszczenia dla gejów i lesbijek !
Te przenośne TOYKi tez muszą uwzględniać gejów i lesbijki, może jakiś RÓŻOWY KOLOR ?
Przecież tego keysinowskiego równoległego bytu nie można pominąć !
Nie wiem czy pani grodzka ma tez jakieś swoje wymagania ? ale wy jestescie expertami więc cos wymyślicie.

Najnowsze wpisy