Forum Polityka, aktualnościKraj

Wybory do Parlamentu Europejskiego. Wyrok sądu w sprawie kontrowersyjnego spotu Solidarnej Polski

Wybory do Parlamentu Europejskiego. Wyrok sądu w sprawie kontrowersyjnego spotu Solidarnej Polski

Wyświetlaj:
AndrewNew / 83.16.121.* / 2014-05-21 08:38
Homoterror już nie puka do naszych drzwi. On je kopniakiem otwiera. I to dzięki mądrym wyborcom którzy naćpani politycznie porwaną papką, zatracają resztki własnego myślenia i głosują na różne kreatury.
I jeszcze są z tego dumni. To Lemningi najgorszego sortu. Niniejszym im dziękuję. Jesteście dowodem, że myślenie nie boli. Szkoda tylko, że dla swoich idoli jesteście zwykłym bydłem wyborczym bo tylko do tego was potrzebują, żebyście na nich głosowali. Partia której nazwy nie wymienię NIC konkretnego nie zrobiła i nie zrobi, poza pustym mleniem ozorami. Głosujcie dalej na nich i niech z was dalej robią idiotów.
rembert2 / 2014-05-21 08:09 / Tysiącznik na forum
Dla mnie wazniejsze jest czy bedzie wyplata w terminie niz ciagle problemy ONO-czy ci durnowaci politycy to zrozumieja?
darkel / 91.193.208.* / 2014-05-20 22:04
Zastanawia mnie, która część zdania była obraźliwa dla gejów? "Nie" czy "homo"? Które z nich ma rzekomo wzbudzać nienawiść?

W kabaretach sobie już żartują, że określenie "homoseksualista" jest obraźliwe i niepoprawne politycznie, że należałoby mówić"waginosceptyk". Jeszcze niedawno się z tego śmiałem, teraz staje się to już smutną rzeczywistością. Nie można na nich patrzeć, bo to obraźliwe, nie można o nich rozmawiać, bo to obraźliwe... Jeszcze trochę i jedynym dozwolonym zachowaniem wobec gejów będzie oddawanie im pokłonów na klęczkach.
krew i złoto / 178.37.242.* / 2014-05-20 21:36
Pojedynki na miecze były bardziej widowiskowe niż pojedynki na prawników.

Najnowsze wpisy