Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wybory prezydenckie 2015. Majątkowy ranking kandydatów

Wybory prezydenckie 2015. Majątkowy ranking kandydatów

Wyświetlaj:
inoes / 89.65.224.* / 2015-04-14 18:24
Wszystko się rozegra miedzy Dudą,a tą Panią,wiele na to wskazuje tak i nie bez przyczyny, bo kto będzie głosował na człowieka który tyle razy zwiększał podatki i podwyższył wiek emerytalny aż do 67lat.
JOANNA PRZEMYŚL / 66.249.93.* / 2015-04-16 00:00
Mam czworo rodzenśtwa moi bracia ich dziewczyny i moj chlopak siostra i jej chłopak łącznie dziesięć osób wszyscy pracujemy po studiach w Anglii czy to normalne żeby w polsce nie było pracy obudźmy się i mądrze głosujmy
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
teraźniejszość / 81.163.14.* / 2015-04-14 17:34
nie ważne co w kieszeni-często przewraca w głowie; ważne co w głowie tzn.być nie mieć najważniejsze.
ewka298 / 83.26.131.* / 2015-04-14 17:34
Hehe oczywiście. Najlepiej oczernić Kukiza który "ma miliony na koncie", Dude przedstawić w pięknym świetle i napisać że ma pryszcza na koncie, a o Komorowskim napisać połowę....a tego co nakradł już nie policzyć !!!
vl / 217.99.105.* / 2015-04-14 17:32
Gajowy Bredzisław to marionetka sterowana, niczym Breżniew, przez Partię Oszustów oraz komunistycznych doradców. POdpisał wszystkie szkodliwe dla narodu ustawy. Koszt utrzymania tego cymbała w naszym biednym kraju jest wyższy niż utrzymanie europejskich monarchii oraz większości prezydentów. Bez kultury osobistej, bez znajomości podstaw ortografii, widać że jakąś marną szkołę przebrnął z wielkim trudem. Uwikłany w jakieś WSIowe interesy. Ma problemy z pamięcią, bez kartki nie potrafi publicznie nic powiedzieć. Czas najwyższy, żeby przestał szkodzić narodowi oraz przynosić wstyd Polsce.
grabarz PO / 88.156.24.* / 2015-04-14 17:37
szmatę PO PZPR wyrzucić na śmietnik!
AKsjomat / 88.156.24.* / 2015-04-14 17:35
Fenomen PO to ignorancja i arogancja jako substytuty mądrości.
Racjonał / 83.1.129.* / 2015-04-14 16:51
Komorowski - złodziej
Duda - Marionetka PiS
Ogórek - Marionetka SLD
Jarubas - marionetka PSL
Kukiz - marzyciel
Palikot - dziwak
Korwin - oszołom
Braun - co to?
Kowalski - debil

Wybierajcie
gregor796 / 91.227.81.* / 2015-04-14 20:08
Widzisz tylko co do Brauna masz dylemat... może warto przyjzec mu sie blizej
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
lolek227 / 37.152.18.* / 2015-04-14 17:50
duda to tez zlodziej, byl w zlodziejskim aws-ie
rozsądny wyborca / 88.156.24.* / 2015-04-14 17:19
Nie dajmy sobą manipulować. PO, SLD, Palikot i inne lewackie organizacje żerują na naiwności Polaków. Tylko program PiS, który jest oparty na Katolickiej Nauce Społecznej i ordoliberalizmie daje szanse na godziwe życie. Warto wczytać się w postulaty, które głosi internauta o nicku "wyrocznia": - "Do wszystkich wierzących w Palikota, PO, SLD i inne odpadki z : uważacie się za postępowych i nowoczesnych, a w rzeczywistości jesteście niedouczonym, aroganckim produktem PRL i PRL-bis. Możecie obrażać się na swoją głupotę, lecz nie zmieni to faktu, że nie macie ani pojęcia, ani kompetencji w zakresie implementacji współczesnych instytucji rozwoju społecznego i gospodarczego takich jak: ordoliberalizm, komunitaryzm, ekonomia szczęścia, ekonomia komunii. Nie jesteście w stanie funkcjonować zgodnie z nowoczesnymi formami aktywności społecznej, takimi jak przywództwo służebne (servant leadership), samoprzywództwo (self-leadership), przywództwo oddolne (grassroots leadership), upełnomocnianie (empowerment)! Zamiast tworzyć kapitał społeczny przez budowanie kultury zaufania, niszczycie go wirusem o nazwie anomia sovietica."
ad rem / 88.156.24.* / 2015-04-14 17:23
W rzeczy samej: po okresie dewastacji komunistycznej i POstkomunistycznej, której efektem jest anomia sovietica, potrzebna jest rewolucja. Nadchodzi czas przywództwa oddolnego i służebnego, które opierają się na kapitale społecznym i empowerment. Wszystko to wymaga od nas zaangażowania na miarę tego z lat 1980-81. Interesująca jest propozycja budowania "partnerskiej gospodarki rynkowej". Sądzę, że należy w ten proces włączyć projekt Ruchu Focolari, tj. Economy of Communion.
empowerment / 88.156.24.* / 2015-04-14 17:29
Projekt ekonomii komunii jest jedną z form "przedsiębiorczości personalistycznej". Jest w pewnym sensie kontynuacją jezuickiego projektu z XVII i XVIII wieku - tzw. redukcji (Republika Guarani) i korporacyjnego modelu przedsiębiorstwa (np. przedsiębiorstwo korporacyjne Leona Harmela z XIX wieku). W odróżnieniu od modnych w ostatnich latach programów w ramach społecznej odpowiedzialności organizacji (CSR), które mają złagodzić negatywne konsekwencje funkcjonowania kapitalizmu oligopolistycznego, ekonomia komunii jest wynikiem doświadczenia wypływającego z duchowości Ruchu Focolare realizowanego od lat czterdziestych XX wieku w kilkuset przedsiębiorstwach na całym świecie. Przedsiębiorstwa te są miejscem nie tylko wytwarzania dóbr materialnych, ale także narzędziami przemiany relacji ekonomicznych w świecie przez uwzględnianie różnych aspektów aktywności człowieka: antropologicznego, ekonomicznego, kulturowego i duchowego. Najważniejsze jest to, że ubodzy, dla których przekazywana jest część zysków przedsiębiorstwa, są jego partnerami, ważnymi uczestnikami projektu ekonomii komunii, interesariuszami zewnętrznymi firmy. Są oni nie tylko beneficjentami pomocy, ale wnoszą także do wspólnoty swoje talenty, pomysły, czas, życzliwość czy modlitwę. W dominującym modelu stosunków społecznych, w celu rozwiązania istotnych problemów społecznych, powołuje się instytucje międzynarodowe i różne organizacje pozarządowe. Projekt ekonomii komunii skierowany jest bezpośrednio do przedsiębiorstw, w pewnym sensie źródeł niesprawiedliwości, i oznacza radykalną zmianę kultury organizacyjnej. Tego typu zmiany są szansą na ograniczenie biedy i bardziej sprawiedliwy podział dóbr w wymiarze globalnym (szerzej na ten temat: S. Grochmal, Ekonomia komunii w praktyce zarządzania przedsiębiorstwem jako systemowo zorganizowana pomoc w celu eliminacji biedy i nierówności społecznych, "Prakseologia" 2012, nr 153; B. Bombała, Ekonomizm nauk o zarządzaniu a przedsiębiorczość personalistyczna, "Annales. Etyka w życiu gospodarczym" 2013, t. 16).
stary ale jary / 88.156.24.* / 2015-04-14 17:16
"Fenomenologia polskiej transformacji, e-Politikon nr 1" - to lektura wymagająca, ale nie pozostawiająca cienia wątpliwości "kto" jest "kim".
ordo / 88.156.24.* / 2015-04-14 17:14
Ordoliberalizm, synteza Katolickiej Nauki Społecznej (KNS) i teorii wolnego rynku, jest podstawą Społecznej Gospodarki Rynkowej - modelu gospodarczego, który jest źródłem sukcesu gospodarczego Niemiec. Program gospodarczy PiS jest najbliższy ordoliberalizmowi i dlatego popieram PiS.
servant leader / 88.156.24.* / 2015-04-14 17:26
Niemcy wprowadzili na dużą skalę zarządzanie partycypacyjne (współzarządzanie), co doprowadziło do integracji pracowników z ich firmami i wysokiej efektywności. Podobny model współzarządzania, pod naciskiem Solidarności, wprowadzono w 1981 roku w PRL - tzw. 3S. Niestety, komuniści pod wodzą jaruzelskiego w okresie stanu wojennego zniszczyli polski model przedsiębiorstwa samorządowego.
socjolog / 88.156.24.* / 2015-04-14 17:25
Kapitał społeczny=religia+tradycja+historyczne nawyki dobrej pracy; nic dziwnego zatem, że Bawaria i inne katolickie kraje federacji niemieckiej są najlepiej rozwiniętymi krajami pod względem gospodarczym, społecznym i kulturalnym.
lkjhgfds / 83.28.35.* / 2015-04-14 16:42
mój głos ma Duda. W końcu coś się zmieni.
ordo / 88.156.24.* / 2015-04-14 17:12
Ordoliberalizm, synteza Katolickiej Nauki Społecznej (KNS) i teorii wolnego rynku, jest podstawą Społecznej Gospodarki Rynkowej - modelu gospodarczego, który jest źródłem sukcesu gospodarczego Niemiec. Program gospodarczy PiS jest najbliższy ordoliberalizmowi i dlatego popieram PiS.
emigrant57 / 195.159.223.* / 2015-04-14 16:22
Tylko KUKIZ preydentem ,kase ma nie musi dokradac ,facet lepiasty z jajami
jaa373 / 188.127.23.* / 2015-04-14 16:11
Paweł Kukiz to jedyna alternatywa
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ol / 89.78.147.* / 2015-04-14 16:07
będę głosować na Pana Dude i radzę to każdemu
ToTylkoJa25 / 109.243.218.* / 2015-04-14 19:09
Nigdy w życiu! Zapoznaj się najpierw z tym co mówi, jakie ma plany wobec Polski- czyli żadne! Nic nie zrobi ani nie zmieni, jest tylko marionetką w rękach PISu i PO, proste. Rządzić będą Ci co dotychczas i będzie tylko gorzej. Jeśli wygra PIS lub PO przekonamy się na własnej skórze jak będzie cudownie..
zawis / 95.108.51.* / 2015-04-14 16:06
Na wodzireja go pod palac prezydencki niech zabawia kaqczynskiego kazdego 10 kwietnia.Ma facet tupet-oj ma!,a w liusterko zaglada?
szok! / 95.108.51.* / 2015-04-14 16:04
I ten karakan mialby byc naszym prezydentem?--O dlo nasza dol,czyz tak nisko zesmy spadli?
BT / 62.141.200.* / 2015-04-14 15:22
Zanim ktoś zaglosuje na Komorowskiego polecam przeczytać:

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02140-Decyzje-prezydenta-ktore-kosztowaly-dziesiatki-mld-zl.htm
patrycja222 / 178.37.180.* / 2015-04-14 15:09
Prezydent powinien byc stanowiczy, mieć siłę persfazji! być pełen zycia, zachęcac polaków! A komoroski? jak mowi to spac się chce! jest mdły powolny . Ja glosuję na PIS trzeba dac im szansę jak Lech Kaczyński żył to bylo dużo lepiej, byl stanowczy i umial sie postawić. Podoba mi sie program PISU. jestem patriotką i za polską stane, nie bede sie osmieszac i pracowac za granicą, wole mniej zarobić ale byc na swej ziemi ojczystej! oto trzeba walczyc! wkoncu zrobić polskie impreium!
Tomek1988 / 94.254.133.* / 2015-04-14 16:48
Patryjotko Idiotko co ty piszesz?? Sama się wkopałaś wole mniej zarabiać ale żyć w Polsce ośmieszasz się to dla tego ludzie wyjeżdżają bo mało zarabiają w tym kraju oddając podatki na złodzieji. Stawiaj na PIS to Polska będzie państwem policyjnym i będzie szukać zaczepki i wojny bo PIS jest konfliktowy. Zrobić z Polski Imperium tak policyjne i słyszeć od nich spiepszaj dziadu?? Co pis sorry PIS zrobił lepszego jak był u władzy?? NICCCCC!!!!!!! Co nie którym siada na głowe od słuchania wypocin PIS-U ,a i nie wspomnie o Pani Ogórek bo szkoda komętować marionetkę ona sama nie ma pojecia co mówi uczy się na pamięć tego co jej da partia w której jest... Jak PIS będzie u władzy lub Pani Ogórek to pakuję się i wyjeżdżam z tej Polski bo zaczyna się głupi kabaret przepychanka o władze i zniszczenie kraju do zera. A ciekawe kto was utrzyma na starość żebyście mieli emerytury po 400zl jak wszyscy młodzi wyjadą z tego kraju bo będzie rządził PIS lub Ogórek i bedzie bida jak to patryjotka powiedziała że woli mniej zarabiać to niech zarabia Ja chcę normalnie żyć i zarabiać ,a nie po smietnikach się tułać bo jestem patryjotą. Pozdrawiam porąbańców i tych co mnie będą krytykować od różnych kraj wolnego słowa mam prawo się wypowiedzieć co do tego cyrku!!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Maćko84 / 212.87.9.* / 2015-04-14 16:00
Świetna z Ciebie patriotka - taka, która pisze Polska z małej litery...
madi / 95.108.51.* / 2015-04-14 16:09
Ona zdawala mature u Jarka Kaczynskiego!Musi byc tez taka mala jak on.
MariaAnna / 83.13.180.* / 2015-04-14 14:22
Pisze o tym wszędzie, uważajcie:
3 dni temu odebrałam telefon z firmy zajmującej sie optymalizacja kosztów w mojej polisie. Wiedzieli jaka mam polise i powiedzieli, ze trzeba zrobic aneks zeby obniżyć koszty. Zapytałam dlaczego nie zrobi tego moj agent to w odpowiedzi usłyszałam, ze on od tego nie jest i oni dzwonią z centrali. Wczoraj przyjechał do mnie człowiek, jak myślałam z Compensy, ale okazało sie, ze wcale nie jest z tej firmy tylko z jakiejś Health Finance. Kazałam mu wyjsć to nie chciał. Był agresywny. Jego nazwisko to Sylwester Kowalski. Prosze uważajcie na niego i na ta firmę. Dla siebie i własnego bezpieczeństwa.
zlodziej / 83.25.124.* / 2015-04-14 14:09
Ależ ten bul musi ciężko pracować.Chyba nawet nie śpi. Jak zaczynał to miał tylko przegnitego malucha, a po 7latach ma już miliony. To jest pracowity stróż żyrandola.
Iwona@ / 77.95.48.* / 2015-04-14 16:13
Przeczytaj sieroto raz jeszcze artykuł. Te dan zaczerpnięte są sprzed prezydenury Komorowskiego.

Najnowsze wpisy