Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wybory prezydenckie 2015. Spór o partyjne finanse

Wybory prezydenckie 2015. Spór o partyjne finanse

Wyświetlaj:
fikti / 83.4.100.* / 2015-05-21 15:25
Jeszcze raz skąd pieniądze Panie Duda?
Jak to możliwe ,że nie ma konkretnych odpowiedzi na te pytania , przecież tutaj chodzi ludzie o Wasze pieniądze?
O miliardy które aby spełnić nasze zachcianki trzeba brać skąd? Gdzie debaty ja się pytam i odpowiedzi na najważniejsze pytania???
Gumbas / 88.156.132.* / 2015-05-21 11:33
Bo z czego żyłby Kaczor, samowładny władca Kaczystanu, który do wyborów namaścił Kaczysona?
plok123 / 92.220.15.* / 2015-05-21 10:21
Ja pójdę na referendum i zagłosuję na to aby partie nie dostały ani grosika. I zobaczymy z czego utrzyma się PIS.
ELŻBIETA1950 / 81.190.172.* / 2015-05-21 09:40
ZABRAĆ NASZE PIENIADZE KTÓRE POŻERAJA NA PARTIE!!!!!
A BRAKUJE NA LECZENIE BOWYCZERPANO LIMITY -
Nie będą się cwaniaczki pchać się do partii.
Poseł na Sejm powinien pracować na etacie, w przypadku obrad Sejmu jedzie do Warszawy .Po zakończeniu wraca i dalej pracuje.
OTO GDZIE SA PIENIADZE !!!!!!!
==============================
davvid / 185.24.27.* / 2015-05-12 16:41
To ja chce dofinanswoanie od Panstwa za czyns w takim razie!A co..poseł ma diete i kase na kancelarie i jeszcze bonus na wybory to ja chce kase na czynsz od Panstwa i bn na nauke dzieci w szkole bedzie po równo :D
davvid / 185.24.27.* / 2015-05-12 12:12
Prosze o wujaśnienie...to system tworzy ludzi czy ludzie system?
Chcecie porzadku trzeba odsunąc tych którzy tworza to co tworza i sposób w jaki to tworza proste!
p62 / 89.78.249.* / 2015-05-12 12:01
Ten Duda swym fałszywym uśmieszkiem bezczelnie okłamuje ludzi. Jeśli zostanie prezydentem ( oby nie!)ludzie się przekonają.
Cogito-Ergo-Sum-Vere / 78.8.97.* / 2015-05-12 11:56
KOMOROWSKIEGO, NIE DYSKUTOWAĆ NA ICH TEMAT W MEDIOACH bo ... w rzeczywistości nie dają one żadnego realnego skutku! co trafnie zauważył sam p. P. Kukiz! POPIERAJCIE FORMALNIE, ale jednocześnie pokazujcie tą biegunkę komorowskiego, który chce zrobić coś w 2 tygodnie, na co się nie zdecydował przez 5 lat! Podkreślając, że tak ważne sprawy głupki ze sztabu Komorowskiego chcą załatwić w 2 tygodnie, bez żadnej publicznej debaty, bez analiz specjalistów, i bez … DYSKUSJI ZE SPOŁECZEŃSTWEM NT. SKUTKÓW PRAWNYCH TYCH ROZWIĄZAŃ—komorowski znowu chce potraktować obywateli wg własnej miarki, tj. jak stado durniów!
davvid / 185.24.27.* / 2015-05-12 11:36
Wole Mafie Komorowskiego cisze i spokój NIż Pajacykowo Dude ciaganego za sznureczki przez kaczynskiego.....
CZekam na Kukiza..więc ten czas chce spedzic spokojnie i przy stabilizacji sceny politycznej....Widac jak fałszywy jest Bronek szuka wiatru niczym zagiel na wietrze ....polityka to taka kur..wa raz sie sprzedasz i po Tobie...a z Pajacykowa Dudy nic nie wyniknie poza sporami wewnatrz kraju i na zewnatrz , destabilizacją wszystkiego tego co może Prezydent to smutne ...i udowodnieniem tego ze cos można ..a Posla i polska gospodarka to My ludzie żywe organizmy i mam dosć eksperymentów , mam dość włądzy Po żydów i wciąż walczących jak Don kichot Pisuarów....Tylko nowa Partia , nowa jakość , nowi ludzie mogą coś zmienic ale czy na lepsze czas pokaże....
nnn / 88.156.234.* / 2015-05-12 22:08
siedz baranie na jesień dostniecie może 20procent i po2 latach rozlecicie się jak palikociarnia i samoobrona.
nnn / 88.156.234.* / 2015-05-12 22:02
ale jesteś głupi Dude pociaga za sznurki Kaczyński natomiast niezależnego komorowskiego PO.WSI,żydzi i ruski wywiad.
bez-TYCH-GIER / 78.8.97.* / 2015-05-12 12:04
zmieni -- to powinien wziąć pod uwagę p. P. Kukiz widząc już teraz przyszłe jesienne wybory i dlatego powinien w różny sposób zabiegać (może sam nie głosować) o odsunięcie od władzy komorowskiego! na marginesie: zapamiętajmy również słowa „naukowców” idących na partyjnym pasku – np. to co o młodych powiedział prof. czapiński: „Módlmy się, by jak najszybciej wyemigrowali, dzięki czemu ochronimy porządek” … widzimy, że „zacnych profesorów” ci u nas dostatek: hartman, bauman, bartoszewski, niesiołowski, krzemiński, …, czapiński SKANDAL! MŁODZI ZAPAMIĘTAJCIE TEGO TYPA, KTÓRY CHCE I ROBI WSZYSTKO (wraz z rządzącymi PO+PSL+KOMOROWSI) ŻEBY WYGNAĆ WAS Z POLSKI!
davvid / 185.24.27.* / 2015-05-12 12:10
Nie nazywaj pseudo naukowców stronniczych którzy załapali się na ten system naukowcami ....to bełkot polityczny ...całe Pis i całe Po ...wraz ze swoimi specjalistami we włoszech chyba to nazywało sie ośmiornica ładnie zapakowac i do brukseli ...tam w tym cyrku czekają na takich pajaców i klaunów.
wyborcapolski88 / 193.19.125.* / 2015-05-12 10:28
szkoda , że ten Duda jest obciążony całym tym pisuarowym badziewiem.
gdyby nie to głosowałbym na niego w II turze , a tak nie mam na kogo, bo przecież na Bronka nie zagłosuję...cała ta PO to jedno wielkie bagno...skorumpowani, bezkarni urzędnicy...
wielki zawód sprawiła PO, 8 lat i rozrośnięta armia urzędników, przeszkadzająca prowadzić normalna działalność gospodarczą, jeszcze trochę a w Polsce na wszystko trzeba będzie mieć licencję i inne idiotyczne zgody wydane przez urzędników...po polskich drogach , paradoksalnie, nie da się już normalnie poruszać, jedno wielki polowanie na kierowców...policja, ITD, straż miejska ...bezpieczeństwo ich nie interesuje, tylko wyrwać mandat, co za koszmar, nie spodziewałem się tego 8 lat temu głosując na platfusów...
Mahasiddha / 194.181.20.* / 2015-05-12 10:59
Dlatego jeśli chcesz zmian, zagłosuj na mniejsze zło. czyli grypowy pis, a nie czarną dżumę którą jest po.
TomKs1 / 159.245.16.* / 2015-05-12 09:43
Politycy twierdzą, że jak nie dostaną pieniędzy z budżetu, to będą musieli polegać na sponsorach. A każdy sponsor będzie chciał coś w zamian. Czyli korupcja i zakulisowy lobbing.
Może i by mnie to przekonało... gdyby dziś nie brali kasy na lewo.

Proponuję finansowanie obywatelskie, na wzór 1% PIT na OPP.
dgdfghdhhdf / 85.112.201.* / 2015-05-12 09:08
STOP finansowaniu partii z budżetu!
Obniżyć próg wyborczy. Nie można tak dużej grupie ludzi odbierać reprezentanta w sejmie!

Najnowsze wpisy