Forum Polityka, aktualnościKraj

Wybory prezydenckie. Duda apeluje o odebranie pełnomocnictw Brukseli

Wybory prezydenckie. Duda apeluje o odebranie pełnomocnictw Brukseli

Wyświetlaj:
Patriota273 / 82.160.125.* / 2015-05-21 20:28
W Polsce
RECESJA RECESJA RECESJA Kwiecień w porównaniu z marcem w produkcji przemysłowej NA BARDZO WYSOKIM MINUSIE. Bezrobocie W STYCZNIU WZROST W LUTYM WZROST jedynie w marcu mały spadek a W KWIETNIU JUŻ MAMY BRAK NOWO TWORZONYCH ETATÓW CZYLI BĘDZIE PONOWNY WZROST BEZROBOCIA .Gospodarka coraz gorzej, a przecież do 2020 roku kończą się największe dotacje unijne. Dodatkowo jeszcze spadek 1,5 % sprzedaży detalicznej i cen który wywołał coraz silniej utrzymującą się deflację, to są dane typowe dla gospodarki będącej w recesji. Załamanie na rynku nieruchomości i sprzedaży nowych aut. Nie długo Polska odnotuje spadek PKB i w tedy już nic nie będzie można tuszować. Duda będzie miał bardzo trudne decyzje do podjęcia kiedy już zostanie prezydentem i coraz mniejsze jest prawdopodobieństwo zwycięstwa Komorowskiego. Już nawet plakaty starego prezydenta są zrywane na ulicach.
LACH / 79.190.157.* / 2015-05-22 09:22
Prezydent ma wplyw na gospodarkę ??? taaa - może też zmieniać pogodę , zawracać rzeki , przenosić góry !!!! -Patrioto273 - a czytałeś Ty chociaż raz w życiu konstytucję ???
Kominek rozpalę jak jesienią / 178.36.243.* / 2015-05-21 20:20
Przykład rzucę pod nogi. Szlachetne przedłużenie pleców zmarzło mi na spacerze dziś a miliardy na walkę z ociepleniem płacą. Nie wspomnę majowych nocy z młodości bo samo Voodoo mi się na usta ciśnie.
maciejjjjko / 85.91.19.* / 2015-05-21 20:15
i już ma mój głos choć PIS to socjaliści pobożni, w odróżnieniu od Komosia socjalistę wolnościowego....obaj są beznadziejny jednak Duda błysnął tą wypowiedzią. Wolność Własność Sprawiedliwość
josef.zawila@t-online.de / 79.239.109.* / 2015-05-24 17:42
Ja jestem ciekaw jak pan Duda jako polski prezydent poradzi sobie z dwoma osobami tj. pania merkel i panem Putinem !!! Sa to dwaj sasiedzi Polski. od razu fikanie panu Dudzie nie pomoze. Niemcy obecnie zainwestowali duzy kapital w Polsce, jest duzo zlecen, import i export kwitnie i uwazam, ze jesli
pan Duda zacznie za duzo macic to moze byc tak, ze zepsuje stosunki z Niemcami. Stawianie warunkow Niemcom, ktorzy wplacaja najwiecej do EU i dzieki Niemcom EU istnieje to warunek i kierunek dla Polski. Pan cameron tez nie bedzie za wysoko fikal jak sie dowie na jakie straty finansowe narazi GB jak wyjda z EU, to samo grozi Polsce. Tym bardziej, ze w tym roku ma PL otrzymac najwiecej pieniedzy. Pan Duda kasuje z EU miesieczna pensje, ktora daje jemu rowniez w perspektywie bardzo wyoka emeryture. Powinien tez wiedziec, ze EU pomogla Polsce stanac na nogi. Dzisiaj bedzie rezultat
i jesli Polska bedzie miala dobrego premiera to prezydent i tak nie ma w Polsce za duzo do powiedzenia. Pani Merkel sobie z panem Duda poradzi - podobnie jak z panem Putinem. Spokojnie panie Duda - zobaczymy co Pan dla Polski " namaci". Nie mam nic przeciw Panu i demokracja jest najwazniejsza czego zycze wszystkim w Polsce.
Staly obserwator PL
josef.zawila@t-online.de
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy