Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wybory samorządowe - prawda ekranu, prawdą czasu

Wybory samorządowe - prawda ekranu, prawdą czasu

Wyświetlaj:
Farmer Ted / 83.17.90.* / 2006-11-05 01:55
a co twoje dylematy maja do tematu....
zamiast płakac bylo sprobowac swoich sil w wyborach...
maniuś / 83.27.124.* / 2006-11-05 08:11
Ja wcale nie płaczę,a olewam tą gminę.Mam dodrze i to bardzo dobrze prosperyjącą firmę w Legnicy i od tej popapranej gminy nic nie chcę i jej nic nie dam,a opisałem tą gminę jako przykład kto w wyborach startuje i jacy oszołomy i że nie warto iść na wybory szkoda czasu.
maniuś / 83.27.133.* / 2006-11-04 16:39
W mojej gminie Prochowice (koło Legnicy)o stołek burmistrza ubiegają się trzy osoby.Dotychczasowa Pani burmistrz osoba znerwicowana i nie zrównoważona psychicznie traktująca mieszkańców i tą gminę jak prywatny folwark.Druga pani to dotychczasowa przewodnicząca rady też osoba o podobnym charakterze do swojej poprzedniczki no może o trochę łagodniejszym usposobieniu.Trzecim kandydatem to Pan który doprowadził swoją firmę do bankructwa.No i jak tu brać udział w wyborach i na kogo głosować?Sami widzicie na tych niedojdów życiowuch i pajaców oraz półgłówków nikt kto ma równo pod sufitem idobrze poukładane w głowie nie będzie głosował.Gminę Prochowice po wyborach czarno widzę jak któryś z tych popaprańców zostanie burmistrzem.PANIE BOŻE MIEJ GMINĘ PROCHOWICE W SWOJEJ OPIECE!!!
Mieszkaniec / 83.27.93.* / 2006-11-14 08:24
Wybory pokazały że w Prochowicach rozgrywa się walka z mafią.
Przed wyborami został pobity jeden z mieszkańców który zrobił zdjęcie pani burmistrz. Po zastraszeniu przez bandziorów odstąpił od zgłoszenia na policję, w obawie o zdrowie swoje i swojego syna.
W czasie głosowania dokonywano jawne przekręty z kartami do głosowania, a dziewczynie która nie chciała dopóścić do oszustwa podano w kawie narkotyk.
Na całą polskę media rozpowszechniły informację że mąż zaufania kandydatki na burmistrza była narkomanką. Kontakty z mediami zapewnia mąż pani burmistrz, emerytowany fotoreporter.
Powszechnie wiadomo że głosy były kupowane, a przychylność wielu znaczących osób zapewniona dzięki umorzeniom podatku.
Apeluję do wszystkich ludzi uczciwych. Przejrzyjcie na oczy nie pozwólcie aby w Prochowicach zaczęła rządzić mafia. nie dajcie się kupić za grosze.
Jeszcze nie pora odwoływać się do Boga wystarczy nie stać obojętnie, los jest jeszcze w naszych rękach.
io / 2006-11-05 10:29
300 wójtów bez rywali

W niemal 300 gminach do 18 października komisje wyborcze zarejestrowały po jednym kandydacie na wójta lub burmistrza. Do tej pory do PKW nie spłynęły informacje o o kandydatch w dalszych sześciu jednostkach. Wczoraj o północy minął dodatkowy termin, jaki ordynacja daje na zgłaszanie chętnych do udziału w wyborach w gminach, w których nie zostało zarejestrowanych przynajmniej dwóch kandydatów.
io / 2006-11-05 10:30
aha, zrodlo: samorzad.pap.pl

i to jest problem... nikt nie ma ochoty na te "fuche"

Najnowsze wpisy