Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wybory samorządowe 2014. Będzie debata w europarlamencie?

Wybory samorządowe 2014. Będzie debata w europarlamencie?

Wyświetlaj:
remert / 83.22.35.* / 2014-11-24 20:29
Europa zdycha a my wraz z nią
Floyd / 2014-11-24 23:11 / Tysiącznik na forum

Europa zdycha a my wraz z nią

Jakie tam my, może Ty, ale nie ja :) Życzę powrotu do zdrowia.
stolka nie dam / 92.20.79.* / 2014-11-24 20:19
powinni byc obserwatorzy z EU I z Rosji, bo u nich zdarza sie podobnie.
bsf / 159.205.239.* / 2014-11-24 19:25
Droga do sfałszowania kolejnych wyborów została otwarta !
UE i PE ma to w D*** liczy się tylko aby Polska przyjęła EURO !
Bodek___ / 178.37.218.* / 2014-11-24 19:12
Żenada.
Jak małym człowieczkiem trzeba być, żeby pobiec do mamusi i się poskarżyć...
A obcym?
bsf / 159.205.239.* / 2014-11-24 19:41
HIPOKRYZJA czy tylko fałszowanie rzeczywistości
Komorowski w 2007 r. domagał się misji OBWE w wyborach w Polsce i mówił o dyktatorach!

Komorowski wystąpił wówczas razem ze Stefanem Mellerem, przekonując, że obserwatorzy OBWE podczas wyborów w Polsce są po prostu koniecznością.
ja75 / 46.113.26.* / 2014-11-24 18:53
pis nie wierzy nawet swoim przedstawicielom i mężom zaufania, którzy byli w komisjach i liczyli głosy - tzn że nie wierzą samym sobie ????!!!! Śmieszni ludzie ...
remulus / 93.203.250.* / 2014-11-24 21:17
P. Prezes zapewne zorientowal sie, ze jego partia nie wykazala nalezytej czujnosci i nie sprawdzila z nalezyta rzetelnoscia, cza mezowie zaufania sa rzeczywiscie mezami (czyli prawdopodobnie ulegla wplywom genderyzmu). W tej sytuacji brak zaufania jest oczywista oczywistoscia.
aaaaaaa224 / 37.72.125.* / 2014-11-24 18:28
Jak by wygrał pis to by było wszystko dobrze
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Waniek / 2014-11-24 18:33 / Bywalec forum
A ja wolał bym aby wygrali niezależni a nie pis po psl i sld!!!
maroooo / 91.226.50.* / 2014-11-24 18:16
To sa chorzy ludzie. Partia ktora cierpi na manie spiskow, przekretow i oszustw. Partia ktora swow kapital zbija podkrecaniu najgorszych cech wsrod polakow i antagonizowaniu oraz podjudzaniu spoleczenstwa. Partia rzadzona przez sfrustrowanego czlowieka, ktoremu juz dawno polska znikla z priorytetu a pojawilo sie zniszczenie PO, ktore obwinia za smierc brata. Teraz jeszcze robia z Polski posmiewisko, wyglaszajac swoje teorie w parlamencie.

Dobrze ze tam jest troche powaznych ludzk i odrzucili ten wniosek, ale smrod pozostaje. Dziwi mnie tylko to jak mozna na ta partie glosowac. Ona juz nie ma idealow, nie ma programu. Przeraza mnie to ile ludzi to lyka, chcac wychodzic na ulice, wierzac ze Polska jest w rozpadzie, cofamy sie w rozwoju i wladza tylko ludzi okrada.

Albo trzeba miec w sobie tyle samo jadu co Pis ,bys slepym, albo po prostu glupim i latwym do zmanipulowania zeby nie widziec jak Polska sie rozwija i co osiagnelismy prze ostatnie 20 lat.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Waniek / 2014-11-24 18:32 / Bywalec forum
O osiągnięciu czego piszesz???
Awansowaliśmy z maniaka pod budką z piwem do niewolnika ale awans!!!!

Niestety ale w polsce wszystkie partie nie są w stanie dyskutować o kłopotach chcą, aby było tak jak im się zdaje że jest dobrze a to nie zawsze pomaga.

Tym zwykłym bo populistom w to graj i jak by rządziła pis to sądzisz że po nie zachowało by się podobnie??
maroooo / 91.226.50.* / 2014-11-24 19:06
Myślę, że nie nawoływali by do wychodzenia na ulicę i palenia opon. Nie żerowali by na tragediach (patrz smoleńsk), nie wpychali by swojego brata wsórd królów na Wawelu skąd nie pochodził. Uważam że żadna partia poza Pis by tego nie robiła. Dla mnie to jest świństwo, że zamiast szukać w Polakach to co najlepsze, to chcą wydobyć z nich to co najgorsze, bo dzięki temu mogą zacząć rządzić. To jest tak jakbyś wiedział że twój brat o którego dbasz (przynajmniej tak opowiadasz) był hazardzistą, a ty byś mu budę z automatami przed domem wybudował, żeby zarobić kupę kasy. Tak działa Pis. Wiedzą że na merytorycznej rozmowie padną, bo więcej ludzi utożsamia się z poglądami PO (nie mówię o poparciu ludzi tam działających), więc muszą uderzyć w to w czym Polacy się lubują, czyli narzekanie i skandale.

Na pewno PO też by szukali haka na Pis i szukali dziury w całym, ale na pewno nie w taki sposób.

Jeżeli chodzi o osiągnięcia, to ty poważnie piszesz? W 25 lat awansowaliśmy z tragicznie zacofanego, zaściankowego, zakompleksionego Państwa do Polski, w którym nie było nadzieji na nic, do Kraju który daje coraz więcej możliwośći (tylko proszę nie odpisuj mi o fali emigracji, bo to będzie żałosna odpowiedź, a wytłumaczenie wyjazdów jest inne i oczywiste), kraju za który nie musimy się wstydzić, nowoczesnego, który coraz częściej zaczyna pukać do drzwi zachodu. Obcokrajowcy którzy byli tu 20 lat temu i teraz są w szoku. Nie da się nadrobić dsiesiątek straconych lat w 25, ale progres jest niesamowity. Każdy kto tutaj przyjeżdża to widzi, tylko ludzie którzy się tutaj kiszą i słuchają codziennie polityków myślą że jest tragedia, bo jeżeli wszysy tak mówią to musi tak być.

Jak ty uważasz się za niewolnika to już nikt Ci nie pomoże. Ja żyje w tym samym kraju i nie jestem niewolnikiem. Czuje sie totalnie wolnym człowiekiem, Panem swojego losu, żyjącym w Kraju który nikomu nie usuługuje (jak np Białoruś). Mam swoje życie, sam jestem kowalem swojego losu i nieźle mi to wychodzi. A jako że nie pochodzę z bogatego domu, nie mam układów, nie mam jakiegoś niezwykłego farta, ani nie działam na czarno, a żyje mi się bardzo dobrze, tylko i wyłącznie dzięki mojej pracy, to jasno pokazuje, że jak się chce to sie da.
Waniek / 2014-11-24 19:36 / Bywalec forum

Na pewno PO też by szukali haka na Pis i szukali dziury w całym, ale na pewno nie w taki sposób.

Co to ma oznaczać wszystkie partie obecne w sejmie w polsce grają na niskich pobudkach i oszukują polaków przy każdej okazji.

Jak ty uważasz się za niewolnika to już nikt Ci nie pomoże.

To nie tak ja nie wciskam do polski firm, które w polsce ludzi traktują gorzej jak niewolników w 3 świecie. Płacąc im jak w 3 świecie. Świetnie że się czujesz dobrze tylko jak długo będziesz w stanie nie korzystać z polskiego dobrodziejstwa??? (Jestem o wiele bogatszy aniżeli pierwsza setka polaków w forbsie razem wziętych) Ale mi nie przeszkadza bieda. Tylko sposób w jaki się wciska ludziom kit że muszą być biedni bo państwa nie stać na podstawowe rzeczy.

A jako że nie pochodzę z bogatego domu, nie mam układów, nie mam jakiegoś niezwykłego farta, ani nie działam na czarno, a żyje mi się bardzo dobrze, tylko i wyłącznie dzięki mojej pracy, to jasno pokazuje, że jak się chce to sie da.

Co się da wegetować zaharowując się po 12 - 15 godzin dziennie przy pensji uwaga 2 tyś złotych na miesiąc???

Najnowsze wpisy