Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wybory samorządowe 2014. Kopacz: To próba niszczenia demokracji

Wybory samorządowe 2014. Kopacz: To próba niszczenia demokracji

Wyświetlaj:
cdscs / 31.175.106.* / 2014-11-23 19:35
Jestem absolwentem politechniki. Od 15 grudnia będę już szczęśliwym mieszkańcem w UK, od stycznia dołączy do mnie moja żona i syn. Do polski nie wrócę już nigdy!!!! Mam dość tego kraju, tej mafii, biedy na każdym kroku, układów, pracy tylko dla znajomych, afer, propagandy, zakłamanej prasy i TV. Tego kraju już nie ma! UCIEKAJCIE Z TEGO KRAJU PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO!
Lysy 25 / 77.253.142.* / 2014-11-23 22:10
Uważaj, żebyś się w tej Anglii nie zdziwił...
No ale tam dają jak na razie więcej socjali i dlatego dużo wyjeżdża.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
treamat / 83.30.243.* / 2014-11-23 22:09
to co sie dzieje kolego w PKW i wokól wyborów budzi przerazenie.
Alex795 / 154.122.71.* / 2014-11-23 19:46
Super ze wyjeżdzasz. Kraj bez takich ja Ty jest lepszy. Zdrowszy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
asaliah / 2014-11-23 19:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jan: A Pan, Panie kolego był na wyborach?
Tomasz: Nie, nie byłem.
Jan: I jak się Pan z tym czuje?
Tomasz: Średnio. Podobno głosowałem na PSL.
Waniek / 2014-11-23 20:03 / Bywalec forum
Jak byś oddał chociaż nieważny głos nie szlo by cię zaliczyć do psl. To powinno być w wyborach do sejmików miast, powiatów. Tam gdzie wybory są proporcjonalne.
polski patriota / 194.63.135.* / 2014-11-23 19:17
Ja, polski patriota, nie znoszę platformy i platformersów !
bsf / 77.253.87.* / 2014-11-23 18:55
Bezczelna kłamczucha ma czelność kogokolwiek pouczać akceptując kolejny raz STANDARDY sowieckiej Rosji.
tlejn / 83.21.131.* / 2014-11-23 18:31
Tak, takie skopane wybory to niszczenie demokracji.
tomiiiiiii / 37.231.80.* / 2014-11-23 18:20
ja jako obywatel placacy podatki wyrazam zgode na zorganizowanie powtornych wyborow.
mam watpliwosci co do tego ze wybory byly zorganizowane poprawnie.
jak wszystko bylo cacy to dlaczego sedziowie z PKW podali sie do odwolania?
Mysle ze to jest przekret. Po tylu latach w Polsce sie nic nie zmienilo :(
Wlaczcie szaleni i mlodzi, walczcie!!!
Alex4444 / 154.122.71.* / 2014-11-23 19:49
Ja tez place podatki. I co? Nie zgadzam sie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
PO do kosza / 89.69.238.* / 2014-11-23 17:59
Ble, ble, ble i zgodnie z naukami nieobecnego guru - obietnice i deklaracje. Przeszłość ma natomiast to do siebie że jest faktem. Najpierw Musicie zapłacić Polakom za podstępną, żałosną "reformę" emerytalną. Czy "próbą niszczenia demokracji" nie było np. Wrzucenie do kosza wniosku o referendum choćby w tej sprawie podpisanego przez setki tysięcy Polaków?
bul / 213.158.222.* / 2014-11-23 17:39
znowu POpadli w szaleństwo, taplając się w histerycznych odmętach pustej frazeologii.
prosto w oczy / 83.8.249.* / 2014-11-23 17:32
Czy nie było tam lekarza psychiatry???? Co ta kobieta (BABA) wygaduje????
Jeśli wierzy w to co ględzi to należy ją natychmiast izolować od społeczeństwa.
Albo jest psychicznie chora, albo sięga Himalajów cynizmu. ZGROZA!!!!
zxac / 164.126.84.* / 2014-11-23 16:57
Demoktacja w Polsce została już dawno zniszczona przez takich jak ona , a ostatnie wybory tylko to potwierdzją,
UROWEI / 84.39.162.* / 2014-11-23 16:35
TAK WYGLĄDA WSPÓŁCZESNA KOMUNA:/ CO ZA KRAJ CO ZA WSTYD CO ZA PONIŻENIE :/ CHCE JEŚĆ! CHCE PRACY! CHCE WOLNOŚCI!!!
korab52 / 83.16.68.* / 2014-11-23 15:59
Liczyłem że ktoś na konwencji przewodnie siły lemingów i ich rodzin oraz znajomych powie Prawdę o Warszawie pod rządami Pani Haneczki. A jest ona trochę inna od tej w którą ona wierzy i od jaka wyłania się ze ślepych i głuchych a do tego zakłamanych mediów imienia niezależnych dziennikarzy. Otóż Warszawa pod rządami Pani Haneczki wybitnej najlepszej ekonomistki wśród leworęcznych prawników przekształciła się z potentata finansowego w bankruta zadłużonego do trzeciego pokolenia. Pani Haneczka chwali się inwestycjami i ile wydała pieniędzy co przypomina mi moją rozrzutną prababkę z Płocka, która bezsensownie wydawała pensję męża w trzy dni i zapożyczała się u sąsiadów; tak w Warszawie realizuje się bardzo dużo projektów tyle tylko, że za drogo, za wolno i często nie te najbardziej potrzebne; nie jest sztuką szastać kasą jak pan hrabia w Monte Carlo ale sprawnie i efektywnie zarządzać
inwestycjami. a w tym przypadku umiejętności Pani Haneczki są zerowe czym doprowadziła pięć lat temu Stolicę do komunikacyjnego paraliżu w myśl hasła "zostaw samochód w korku i idź piechotą" co Pani Haneczka nazywa "zaparkuj samochód i jedź komunikacją" (spektakularny przykład do Warszawy od strony Janek wjeżdża się w zależności od pory dnia i nocy od 1 h do 2 h). Warszawa jest najbardziej śmierdzącą stolicą w Europie, w wyniku nadmiernej zabudowy system kanalizacyjny jest niewydolny i emituje na miasto smród (zwłaszcza w urzędniczym i handlowym centrum); o smrodzie w komunikacji miejskiej nie piszę od razu zbiera mi się na wymioty;
Od rana do wieczora po mieście grasują watahy aroganckich i pazernych na kasę rycerzy Pani Haneczki czyli straż miejska, która zamiast pomagać mieszkańcom urządza sobie polowania na kierowców m.in. wywożąc wg uznania samochody na parkingi (dziuple) za 500 PLN i ustawiając ambony z foto radarami w miejscach najlepszej widoczności zwierzyny (bo kasa pusta).
Pani Haneczka doprowadziła do zniszczenia panoramy Warszawy od strony praskiej i zgodziła się w to piękne i niepowtarzalne miejsce wpisać obrzydliwy Hongkong (szanujące się miasta i stolice niekolonialnych państw starają się tego unikać). Największe osiągnięcie Pani Haneczki to ścieżki rowerowe po których nikt nie pedałuje (patrz ścieżka Klonowa - Belwederska i inne) oraz przekształcenia mojej ukochanej ulicy Świętokrzyskiej w rynnę podobną do ścieku (nie pomogło to, że Pani Hania jest spod znaku Ducha Świętego) i zamierza szpecić następne ulice. Pani Hania znana bojowniczka obrony przyrody wymordowała setki drzew w parku ujazdowskim i parku krasińskim, drzew które przeżyły Powstanie Warszawskie ale nie przeżyły jej prezydentury. Taka jest moje kochane miasto po rządami Pani Haneczki opętanej przez wspólnotę pieniądza ale Ona jest z siebie zadowolona jak nigdy, po katastrofie i kopniaku jaki otrzymała od warszawiaków w referendum szczerzy zęby i dziękuje im za poparcie (po prostu kabaret), ociera twarz i napiera na trzecią kadencję....II tura to nie będzie odpowiedź na pytanie czy Warszawa będzie stolicą Europy tylko czy dalej Stolicą Państwa o tysiącletniej historii będzie rządziła bezczelna, cyniczna, niekompetentna i arogancka kobita, która doprowadziła miasto do finansowej ruiny i której zasady moralne są na żenującym poziomie ...
dddddd / 91.189.219.* / 2014-11-23 19:19
chyba nie wierzysz w to, że coś się zmieni... jak będzie za mało głosów na kogo trzeba to się unieważni 1/5 (jak w ogólnopolskich) i wynik będzie jak trzeba...
dgen / 2014-11-23 15:38 / Tysiącznik na forum
pani premier ! zachęcam do czytania, czytania i jeszcze raz czytania literatury z dziedziny politologii !

- "kontestowanie" wyników wyborów jest znane i dopuszczalne w każdym kraju o rozwiniętej demokracji (USA, W. Brytania). Osobiście znam kilka krajów, gdzie jest niedopuszczalne kontestowanie wyników wyborów i gdzie traktuje sie to jako zamach na panujący ustrój: Białoruś, Chiny, Korea Płn,. Kuba......
- tzw. "fundamenty demokracji" w rozwiniętych krajach europejskich zależą nie od widzimisię polityków władzy i ich zaprzyjaźnionych mediów tylko od zaufania społeczeństwa do instytucji tegoż państwa: czy Polacy mogą mieć zaufanie do systemu wyborczego stworzonego przez studentkę do którego mógł się zalogować każdy gimnazjalista i pozmieniać głosy ?
- jeśli uważa Pani usankcjonowane przez konstytucję prawo do zgromadzeń i publicznego protestowania jako próbę "destabilizowania demokracji" to nie nadaje sie pani do sprawowania jakiegokolwiek stanowiska w demokratycznym kraju
- wymieniana przez panią "stabilizacja" w polityce nie jest celem samym w sobie: o stabilizacji najchętniej mówią z wiadomych względów przywódcy Korei i Chin - tam każda próba protestu oznacza zamach na status quo czyli podważenie stabilizacji
- dyskusja z panią o "państwie sparaliżowanym" nie me sensu - to tworzone przez pani partię od 8 lat państwo ochoczo wsadza do więzienia za kradzież batona czy terroryzuje o świcie długą bronią internautów a nie potrafić sprawnie zakupić programu do wspomagania wyborów
- i na koniec: proszę nie wmawiać Polakom kompleksów. Jest odwrotnie - to Polacy są dumni ze swoich dokonań i historii. Z drugiej strony polskojęzyczne elity , które pani reprezentuje, ustami swoich medialnych przydoopasów dokonują nieuprawnionego biczowania: za antysemityzm, za nietolerancję, za zaściankowość, za ciemnogród . Co Polacy wam zrobili, że ich tak nienawidzicie ?
informatyk123 / 89.78.45.* / 2014-11-23 21:36
Skąd pomysł, że do systemu mógł się zalogować ktokolwiek i pozmieniać głosy? Poczytajcie sobie fachowe źródła na ten temat, a nie słuchajcie polityków.
trupek / 83.27.87.* / 2014-11-23 16:13
Nie nic nie wiadomo o tym, że do systemu faktycznie logowali się gimnazjaliści i zmieniali głosy, albo że dochodziło do jakichś innych celowych manipulacji. Jeżeli nawet system był niedopracowany to istnieją prawomocne sprawozdania komisji wyborczych, protokoły, karty do głosowanie i w razie wątpliwości można to sprawdzić jeszcze raz przed sądem. Problem polega na tym, że Kaczyński prawdopodobnie niczego ani sprawdzał ani udowadniał nie będzie. On tylko rzuca oskarżenia. Sam fakt że po raz kolejny PIS nie osiągnął w wyborach takiego wyniku jak by on chciał jest w jego retoryce przedstawiany jako dowód, że wybory nie były uczciwe. I to jest podważanie demokracji.
trzymac koryto / 2.99.75.* / 2014-11-23 15:35
Po TUSKU kolejny kopacz zajal sie krajem,ale ten skopie juz kraj do konca.
GoLo0 / 94.42.54.* / 2014-11-23 14:15
Skoro wybory są ważne i wszystko jest ok - to dlaczego Państwowa Komisja Wyborcza podała się do dymisji???

Jeśli w TV słyszę jak jakiś informatyk mówi, że jego koledzy bez problemu wchodzili na konta komisji wyborczej i mogli manipulować w wynikach wyborów - Pani Premier czy to jest PO DEMOKRACJA??

Znowu sukces??
ft786 / 31.61.138.* / 2014-11-23 16:38
Podali się do dymisji, ale Bronisław jej nie przyjmie.
Pewnie jeszcze dostaną ordery.

Najnowsze wpisy