Forum Forum inwestycyjneForex

Wycofwać pieniądze z Forex ??

Wycofwać pieniądze z Forex ??

FX_Trader / 85.28.130.* / 2008-10-12 00:45
Posiadam konto inwestycyjne Forex u jednego z amerykańskich brokerów, który z kolei trzyma fundusze w Wells Fargo Bank.
W ciągu minionego tygodnia amerykanie wycofali z funduszy inwestycyjnych ok 50 mld $, dobrą informacją w dobie kryzysu jest to że Wells Fargo, 6-ty co do wielkości bank w USA, jest w trakcie fuzji/wykupienia Wachovii - banku który niedawno zbankrutował, wraz ze wszystkimi depozytami, produktami, placówkami itp.
Wachovie miał przejąć Citigroup wraz z pomocą rządu USA za 2.1 mld $, kiedy to pojawił się Wells Fargo z propozycją wykupienia za 15 mld $ bez pomocy państwa.
Teraz pytanie czy pomimo tego zabezpieczyć swoje środki inwestowane na Forex i wycofać je z USA czy narazie jeszcze obserwować sytuację??
Wyświetlaj:
FX_Trader / 85.28.130.* / 2008-10-12 00:50
Chciałem jeszcze uprzedzić wypowiedzi wielu "znawców" i cwaniaczków oraz podkreślić fakt że znam się na tym co robię czyli inwestowaniu na Forex, nie mam natomiast czasu ani głowy żeby zagłębiać się w sytuację konkretnych banków w USA, dlatego proszę o poważne i rzetelne wypowiedzi, z góry dzięki.
hannibal / 2008-10-12 23:28 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja mam w CreditSuisse brokera -CrownForex....i Admiral Markets-SEB....chyba nie muszę się bać ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy