Forum Forum prawneKarne

wyczyszczenie z kartotek?

wyczyszczenie z kartotek?

DeeMka / 2008-07-09 15:15
Moj chłopak ma zawiasy, w przyszłym roku w maju mu się kończą. Nie znam się na tym, ale on coś wspominał na temat "wyszyszczenia z kartoteki". Czy naprawdę jest coś takiego??? Można wysłać list z prośbą o "wyszyszczenie kartoteki" i po tym dostanie się zaświadczenie o niekaralności??? Nie znam się na tym dlatego trudno mi to nawet wytłumaczyć. Jeśli istnieje coś takiego (lub podobnego ;) ) proszę napisać jak można to uzyskać. Pozrdrawaim
Wyświetlaj:
eizen / 2008-07-09 20:00
Tak cos takiego istnieje. :) niewiem jak to sie zalatwia ale mozna sie starac o wymazanie z "rejestru".Acha jaszcze zalezy za co.wiem ze niewszystko mozna wymazac i nie odrazu.
DeeMka / 2008-07-10 09:38
Dziękuje za nazwanie rzeczy po imieniu :) Teraz mogę dokładniej szukać tego na czym mi zależy. Pozdrawiam
Rejestr / 217.153.72.* / 2008-07-14 09:23
to sie nazywa zatarcia skazania, w Krajowym Rejestrze Karnym następuje wykreślenie informacji o skazaniu, wszystko zalezy od teog jakiego dotyczyło to przestepstwa i jak duzo czasu upłynęło od czasu skazania. Cenne informacje na ten temat znjadziesz w art. http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/krajowy;rejestr;karny;-;kiedy;nastepuje;zatarcie;skazania,7,0,350727.html

Najnowsze wpisy