Forum Polityka, aktualnościKraj

Wydatki na Sejm w latach 2008-2011

Wydatki na Sejm w latach 2008-2011

Money.pl / 2011-10-02 08:35
Komentarze do wiadomości: Wydatki na Sejm w latach 2008-2011.
Wyświetlaj:
Max2 / 87.99.117.* / 2011-10-02 11:59
Nie ma to jak tanie państwo POpaprańców.
konstantynopolowiczcalineczka / 77.114.113.* / 2011-10-02 11:44
Trwa rewia niesamowitych pomysłów kto co komu da po wyborach. Głupota polityków bez wyjątku rozlewa się - efektem rośnie zadłużenie kraju. Kto to spłaci?
bsf / 77.254.49.* / 2011-10-02 11:51
odp
POdatnik (czyli POLACY mieszkający w tym dzikim kraju), którzy POzwalają i tolerują takie zachowania oszustów POlitycznych.
Nowa demokracja / 79.185.178.* / 2011-10-02 10:36
HEŁMY Ii KALESONY! Sami skubańce szykują się na wojnę , a reszta Polaków na straty.
leming w biegu / 84.234.10.* / 2011-10-02 09:59
Takie drenowanie tubylców jest tylko możliwe w - KRAJU PODBITYM - jakim jest to, co kiedyś było POLSKĄ!
PiiKooN / 81.108.145.* / 2011-10-02 08:35
Polacy!

Obudzcie sie i zrobice porzadek z ta banda nierobow! Nasze pieniadze wydawane sa w wyjatkowo szybki i nieprzemyslany sposob.

2000 zl dziennie za (p)osla? To jest mozliwe tylko w PL! W Wielkiej Brytanii sejm jest rozliczany przez wyborcow i jesli sa przekrety to polityk musi sie wytlumaczyc a czesto konczy sie to utrata stolka... Brakuje nam klasy w polityce ale najgorsze to, ze nikt nie zna sie na konkretach a co za tym idzie sie nimi nie zajmuje...

Jak widac liczy sie tylko forma a nie tresc wiec jesli nic z tym nie zrobimy badz wszyscy nie opuscimy tego teatru - w dluzszej perspekktywie skutki beda tragiczne. Juz dzis widac upadek porownujac sytuacje w kraju do tej sprzed kilku lat - nadzieja na lepsze juz dawno umarla za sprawa naszych fachowcow i jak sie kiedys zdawalo ze lepiej byc moze - teraz juz wiadomo ze tak nie bedzie...

Polacy! Powstancie!!!
tsl / 78.133.150.* / 2011-10-03 23:02
tak, a teraz ograniczyli nam dostęp do informacji więc jeszcze mniej wiedzieć będziemy...

W UK wszystkie wydatki nawet na głupie długopisy są spisane i dostępne dla każdego obywatela który o nie poprosi...
Kocham Palikota / 89.76.149.* / 2011-10-02 12:41
Co masz na mysli z tym "POWSTANCIE" ? Mam nadzieję, że głosowanie na RUCH POPARCIA PALIKOTA. Tylko ta Partia ma szansę zmienic te wszystkie uklady i ukladziki w Sejmie i zapedzic ich do prawdziwej roboty. Ufam Palikotowi tak jak nigdy nie ufalam zadnemu innemu politykowi!
Poczytajcie jego program, jego wywiady na youtube to sie przekonacie jak madrze mowi. On po to odszedl z Platformy, z cieplego stoleczka mu tam zapewnionego, zeby móc cos zmienic, zorientowawszy sie, ze Donald nie za bardzo sie do tych zmian pali.

Czemu Palikota jest tak malo w mediach? Np. czemu go nie ma w debatach na tvn24?

PO boi sie, nie chce go dopuscic do pokazania siebie ludziom, bo PALIKOT za dobrze mowi, za kompetentny jest on i jego ludzie. Wszyscy uciekaja od debatowania z nim. Banda czworga nie ma nic do zaprezentowania oprocz nadszarpywania naszego budzetu. Palikot ogroomne oszczednosci na opodatkowaniu Kosciola i odcieciu dotacji dla partii politycznych , itd.

Jednak Polacy nie sa tacy glupi, skoro jego poparcie rosnie:):) Zobaczycie, ze jak wejdzie do Sejmu to bedzie POMARANCZOWA REWOLUCJA!!!!!!!!!!
polak2 / 84.10.25.* / 2011-10-02 13:51
Daj mu buzi i spytaj gdzie płaci podatki?czy w kraju w którym chce władzy.Czy bedziemy wszyscy płacic w rajach podatkowych To czym bedzie rzadził?
MarkyMarky / 212.183.140.* / 2011-10-03 00:02
ja nie place i nie bede placil w polsce podatkow za to w wielkiej brytani jest to o tyle dobrze skonstruowane ze placi sie ponad polowe mniej niz w polsce ..a czasem jak znajdzie sie wymowke dobra to nie placi bo nie trzeba...w polsce haracze placa wszyscy zanim cokolwiek zrobia... nawet jesli placi podatki w rajach podatkowych to ma do tego prawo..nie doszedl by tam gdzie jest ..bo udupili by go zanim by o czymkolwiek pomyslal..pomysl zanim cos napiszesz..podatki w polsce sa jedne z najwyzszych w europie ..a bankowo najwyzszych w stosunku do zarobkow.. ktore sa oplakane... ja zarabiam srednia miesieczna polska krajowa dziennie w uk..i moge wiecej w pl nic nie moge dlatego poparcie dla palikota
maxio2000 / 178.73.63.* / 2011-10-02 12:57

Ufam Palikotowi tak jak nigdy nie ufalam zadnemu innemu politykowi!
Poczytajcie jego program, jego wywiady na youtube to sie przekonacie jak madrze mowi.


ufasz mu tylko dlatego ze ma fajny program i madre wywiady na youtubie? to kazda partia przed wyborami "madrze" gada. Czym konkretnie roznia sie obietnice Palikota od innych partii? jaka jest szansa ze nie bedzie zlodziejstwa jesli on wygra? poczytaj sobie o tym jak on zostal milionerem z Polmosem w tle... to tylko pionek tak samo jak Tusk, Jarek etc.
Kocham Palikota / 89.76.149.* / 2011-10-03 00:03
"
ufasz mu tylko dlatego ze ma fajny program i madre wywiady na youtubie?


To jest poparcie wynikające z dogłębnej analizy tematu, a nie obejrzenia kilku filmikow na youtubie :) Nie docenia mnie Pan. Zawsze głosuję bardzo świadomie i Panu też polecam :)

Do głosowania na Palikota przekonałam się na 100% odkąd polecił go redaktor tygodnika antyklerykalnego "Fakty i Mity" Roman Kotlinski, ktory jest 1. na liscie Palikota w Lodzi.
Tygodnik ten czytam od dawna. Jest inteligentny, wiarygodny, z poczuciem humoru - serdecznie polecam. Pisuje do niego felietony m.in. prof. Senyszyn.

Opodatkujemy Kosciol to i dziura budzetowa zniknie.
tsl / 78.133.150.* / 2011-10-03 23:13
Opodatkujcie kościół to ciekawe kto będzie dawał na obiady bezdomnych, biednych dzieci, paczki żywieniowe dla tysięcy rodzin, pomagał w kraju i za granicą... Jak drogiej Pani "Kocham Palikota" urodzi się dziecko z wyjątkową niepełnosprawnością, albo rodzice Pani nie będą w stanie żyć bez całodobowej opieki to gdzie się Pani zgłosi nie mając pieniędzy na opiekę pielęgniarki? Do kościoła i wtedy się okaże że ten kościół taki zły nie jest...

Tego nikt widzieć nie chce, i nie rozumiem czemu kościół ma być opodatkowany skoro żyje praktycznie z darowizn i w dużej mierze przyczynił się do rozwoju naszego kraju do miejsca w jakim się teraz znajdujemy... O ks.Popiełuszcze i innych pamieta się tylko w różnego rodzaju rocznice, ale o tym że kościół od stuleci pomaga polakom to nikt pamiętać nie chce.

Ja nie mówię że w kościele jest cud miód, są też problemy i też starają się z nimi walczyć. Ksądz też człowiek i tak samo jak zwykły człowiek może zgrzeszyć, ale jak zwykły człowiek coś robi to nikogo to nie rusza ale jak jakiś ksiądz coś zrobi to robi się z tego występek na skalę krajową.

Fundamenty instytucji kościoła są dobre problem jest w niektórych jednostkach, a jednostek nie zmieni się opodatkowując kościół.
Katolik / 77.253.76.* / 2011-10-04 09:47
Kościół nic nikomu za darmo nie dał taka jest prawda ! Na wszelkie pomoce biednym zbiera się ekstra przed kościołem ! Prześcigają się tylko w budowach co kościół to większy ( już pomału ludzi braknie) . A do tego tylko czekaja aby od państwa dostać tereny niegdys do nich należące i opchnąć niemcowi za dobrą kasę ! Tak było u mnie w mieście - żądali zwrotu należnego terenu od miasta niby pod pretekstem budowy czegoś dla ludzi no i zbudowali ale niemcy supermarket !
Kościół a Bóg to dwie różne rzeczy i dobrze jak ktoś zrobi porządek i prześwietli tą instytucje !
Również jestem za Palikotem !
Kocham Palikota / 89.76.149.* / 2011-10-02 23:48
I tu sie mylisz. Wlasnie zadna partia oprocz Ruchu Palikota dobrze nie mowi, nawet przed wyborami. Oni wszyscy sie kłócą, obrzucają gównem, obiecują zlote gory (a skad kasa? Tego nie powiedzą). To jest jedna wielka żenada i cyrk. Ja już na to patrzeć nie mogę. Jeden Palikot mowi skad wezmie pieniadze na reformy - opodatkowanie ksiezy, obciecie dotacji partiom, akcyza z marihuany etc. (zachecam do poczytania programu!). To jedyny polityk, ktory nie bral kasy za poslowanie! To bardzo duzo znaczy. On to robil dla idei, chcial cos zmienic.

To ze on w ogole sie tak wybil, z 1% poparcia na obecnych 9% to jest jakis ewenement, nie majac dotacji budzetowych, przy obecnych chorych przepisach o nowych partiach (to tez bedzie chcial zmienic!).
Nic w tym kraju sie nie zmieni, jak będą takie kłody pod nogi rzucane nowopowstającym partiom. Rządzący obecnie świetnie się zabezpieczają przed potencjalną konkurencją, dlatego to środowisko jest tak zabetonowane, stare, zatęchle i smierdzące, ze swoimi chorymi ukladzikami, gierkami, itd.

Ja go kupuję całego! Nie mam wątpliwości, ze jest uczciwy, szczery i prawdziwy w tym co robi!

A Wy... jesli nie jestescie jeszcze przekonani, to poczytajcie o nim, posluchajcie jego wypowiedzi...
albo po prostu zaryzykujcie, nie macie nic do stracenia... gorzej juz chyba byc nie moze, a moze byc lepiej...:))))
Pozdrawiam :)
slimak / 77.115.24.* / 2011-10-02 14:22
Niczym się nie różnią. Jego siłą są nowe osoby. Nie wiem czy one sobie poradzą czy są kompetentne. Są nowe! Już dość tych samych partii z tymi samymi ludzmi. Oni tylko w TV się ze sobą kłucą tak naprawdę mają nas wszystkich w baaardzo głębokim poważaniu. W polityce potrzeba nowych rzeczy wolę zaryzykować wszystko z Palikotem niż być dalej cyckanym przez istniejące partie z których każda już rządziła a jak było i jest to wszyscy wiemy.

Dajmy mu spróbować.
dfghasdrh / 78.133.150.* / 2011-10-03 23:16
to już lepiej na PSL zagłosuj bo przynajmniej wiesz co robili i ani się nie kłócą ani nie narzekają tylko rzetelnie wykonują przeznaczone im zadania.
Ostatnio oglądałem chyba z 5 wywiadów z Pawlakiem i jedną debatę w Polsacie i wnioskuję że to są na prawdę rozsądni ludzie. Bez nich PO by teraz miało 10% poparcia i krzyczało razem z Palikotem...
maxio2000 / 178.73.63.* / 2011-10-02 21:20
to zagłosuj na JKM, też go nie było, ma gotowe recepty na uzdrowienie systemu (ograniczenie biurokracji i uproszczenie prawa) i nie jest powiazany z dziwnymi interesami (jak Palikot niestety). zaglosowac na kogos nowego to dobry pomysl, ale kiedys PO i PiS tez byly nowe na rynku politycznym... trzeba to zrobic z glowa
jk 58 / 95.41.205.* / 2011-10-02 14:55
Nowych obietnic nam jest potrzeba jak tlenu. Dosyć już mamy starego smrodu
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy