Forum Forum inwestycyjneForex

Wygrana J. Kaczyńskiego negatywnie odbije się na złotym?

Wygrana J. Kaczyńskiego negatywnie odbije się na złotym?

Wyświetlaj:
zygmunt-wroclaw / 78.8.246.* / 2010-07-01 20:21
Niższa wartość złotego, to eksport towarów. Fryce przyjadą do Polski i będzie można ich strzyc. Wasyl przyjedzie do Przemyśla po pomidory a Karla Brunie przyjedzie po kierpce.
Ani JK, ani BK nie pomogą polskim firmom i trzeba wybrać mniejszego szkodnika.
Panie BUFET_W_WARSIE / 89.200.162.* / 2010-06-29 22:07
Będziesz miał taką wolnośc panie BUFET_W_WARSIE jak niewolnik na plantacji.
Bierzesz pracę za 1500,00 /m-c albo jesteś bezrobotny bez prawa do zasiłku.
Już dziś ludzie biorą pracę za 1100 na czarno bo nie mają wyboru. A Panowie Szlachta - 20.000/m-c to dla nich za mało. Plus premie z zysku plus zasiadanie w Radzie Nadzorczej itd.
Pikuś ja niePan / 79.163.124.* / 2010-06-30 00:30
Kim My jesteśmy, bo nawet Dziwka nie chce się tanio sprzedac.
BEZROBOTNY DZISIAJ TO JAK BEZBRONNY JUTRO. Może poproś BIEDRONKĘ O POMOC, to DYSKąt Ci pomoże, ale nie DELIKATES. Reprezentacja 2012 - czy tylko kasa się liczy?????????????
RADZĘ NIE SPRZEDAJCIE SIĘ TANIO.
Pikuś ja niePan / 79.163.124.* / 2010-06-30 00:49
KOMOROWSKI -TO JEST ODPOWIEDNI i wystarczający poziom dla POLAKÓW. - I D I O T O ! patrz na siebie, bo tylko modlitwa Ci została.
Pikuś ja niePan / 79.163.124.* / 2010-06-30 00:57
Dla mnie modlitwa - to życie, codziennośc i spełnienie. Jestem za Com. NIE Kac.
michalszn / 62.69.202.* / 2010-06-29 22:17
Cokolwiek by sie nie stalo, sledzimy kursy roznych instrumentow na www.forexyestrader.com - bezpłatne filmy instruktazowe forex
BUFET_W_WARSIE / 2010-06-29 19:54 / By-WALEC forum
Żaden z tych kandydatów mi nie pasuje,ale z dwojga złego wolę Bronka.Pis zawsze kojarzy mi się z kościołem.Nie chodzę do kościoła,ignoruję tą instytucję.Jeśli Pis,to kościół,jeśli kościół,to ograniczenie swobód moralnych,przesadna wnikliwość w prywatność,a ja jestem za wolnością,w pełnym zrozumienia tego słowa.Alkohol,używki,seks,muzyka (hail grindcore!),jest dla ludzi....nie noszę sandałów,nie mam na samochodzie bramy ryby,okularów denek od słoika...Krótko,Kuba Wojewódzki jest moim rzecznikiem światopoglądu,a nie J.Kaczyński. i jeszcze odtatnie słowa,do OYCA prowadzącego 666 !
Pan Buk / 85.222.86.* / 2010-06-29 08:47
Jak to nazwisko determinuje stan umysłowy, kompletny debilizm.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-06-28 19:28
Kupą deficytu wyprodukowaną przez Tuska ekonomista siódmej biedy uzasadnia niepowodzenie gospodarcze Polski.
A gdzie ta zielona wyspa, gdzie wzrost gospodarczy, gdzie spadek bezrobocia.
quo vadis / 86.177.130.* / 2010-06-28 18:39
prosze sobie tylko wyobrazic Polske z Kaczysnkim ,PIS-em i Liga Polskich Rodzin czy czyms podobnym na czele, przemodlenie,blogoslawienia,wyswiecania i beatyfikowania do zwymiotowania w tym kraju, media kompletnie oglupione i durnowate,zeby nie zglupiec i nie oc***** trzeba miec BBC i CNN,zeby poptarezc na normalnych ludzi i posluchac normalnych ludzi w normalnym swiecie i normalnych wiadomosci ze swiata a nie z Watykanu jako ze swiata lub wiadomosci z podtekstami i moralami,ktore mi na sranie sa potrzebne! dosc juz tego moheryzmu, mowi sie glupdszemu nalezy ustapic,ale nie wtedy gdy jest on w przewadze ,bo do czego to nas doprowadzi...?
Pan Buk / 85.222.86.* / 2010-06-29 08:42
Nieszanowny panie nie rób pan z siebie idioty, zapatrzenie się w ten "wielki normalny swiat " zglejowało zwoje mózgowe do reszty. To właśnie ten wielki swiat produkuje nam kryzysy, mordy, niszczenie krajów ościennych, to nie tylko Irak, czy Afganistan, etc....... ale i Europa np. z Serbią atakowaną bronią jądrową przez ten cholernie normalny świat według nieszanownego pana. To nienawiść do krajów które nie dają się ograbić różnym sorosom, czy innym mendom z Wall Street. To raczej niezbyt normalny a wręcz podśmiardyjący padliną światek.
DO tego kto się podpisuje "Bronek23" / 89.200.162.* / 2010-06-26 01:23
"Premier i Prezydent z tego samego klubu zrobią więcej" - chyba dla siebie i grupy menadżerów to tak.
Co to znaczy " chcecie kłótni głosujcie na Kaczyńskiego"? NA TYM POLEGA DEMOKRACJA, ŻE TRZEBA UMIEC WYPRACOWYWAC WSPÓLNIE DLA LUDZI JAK NAJBARDZIEJ SPRAWIEDLIWE PRAWA. Chyba, że chce się rządzic niepodzielnie tworząc państwo przyjazne oligarchom co już się dzieje.
A zdanie " ten przynajmniej wiedział jak zejśc efektownie" mówi o tobie wszystko.
Tym bardziej, że śledztwo jest kuriozalnie prowadzone i wcale nie jest oczywiste czy to inni nie wiedzieli jak efektownie osłabic demokrację w Polsce.
sierota marycha / 2010-06-26 00:54 / Tysiącznik na forum
...PLN poleci na przysłowiowy ryj niezależnie kto będzie prezydentem R.P. a gadki, że "wygrana Komorowskiego mogłaby przynieść pewną stabilność" to zaledwie nieudolna próba manipulacji...Raziwiłł określ jeszcze stopień owej 'pewnej stabilizacji' a jezeli nie potrafisz to spadaj, bo mieszkańcy zielonej wyspy bzdura już nie kupują...pa:)
pirs_wol / 2010-06-25 15:04
Nawet na foto widać że gość nie wierzy w to co mówi !!!!!!!
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-06-25 13:55
CAŁY SWIAT może i się śmieje ale z Polaqków, którzy powierzyli śledztwo swoim "przyjaciołom" fakt ten nie tylko budzi moje wzburzenie ale poddaje w wątpliwość czy to był tylko WYPADEK? Nie trzeba być psychologiem aby odróżnić prostolinijność wypowiedzi i kłamstwo, to nawet zwykli przeciętni ludzie potrafią...
kgrzes / 85.221.162.* / 2010-06-25 12:48
Do wszystkich popierających Kaczyńskiego - przykro mi, że dajecie się tak robić w balona. Temu małostkowemu człowiekowi zależy tylko na władzy. Jeżeli wygra, będzie bojkotował rząd i czeka nas postój gospodarczy. Cały świat się z niego śmieje i liczy, że wygra proeuropejski Komorowski. Posłuchajcie sobie zagranicznych wiadomości, bo o dziwo Europie też zależy, żeby Polska szła do przodu. Chcecie kłótni, spadku gospodarki i bezrobocia - proszę bardzo, wolna wola, głosujcie na Kaczyńskiego.
Migaz / 79.191.218.* / 2010-06-25 14:23
Tzw posteuropejskość doprowadziła kiedyś do ...rozbiorów Polski! gratuluje wiedzy historyczneą jeszcze tacy którzy tęsknią za Polską silną i sprawiedliwą. Politycy, prawnicy, menagerowie wysokiego szczebla i pederaści to nie reprezentacja narodu Polskiego, a do właśnie skierowane są ukłony liberałów i przesłanie kampanie prez. pana Komorowskiego..
AntyTusek / 82.143.151.* / 2010-06-25 14:11
Komorowskim , Tuskom i Innym na tej władzy NIE ZALEŻY??I nie będę się licytowała co zrobiono dla ludzi w okresie rządów Jarosława a co zrobiono za Donalda w tym samym okresie bo ...Bardziej od tego zależy mnie osobiście na wiarygodności rządu, do obecnego nie mam zaufania...
Syria / 195.47.201.* / 2010-06-25 09:58
Trzeba uważac na sfałszowanie wyborow , bo jesli w Brukseli sfalszowano 98 glosow na Komorowskiego to na bank w Polsce takze jestem ciekaw czy wszystkie Komisje sa czyste? Oni to zaplanowali Komor dostal 41% a Napieral. 16 . Po drugiej turze bedzie mial 56 i powiedza no przecierz to glosy SLD sie dodaly...... mam nadzieje ze PIS ma swoich ludzi w komisjach
Alutka_M / 193.238.170.* / 2010-06-25 07:24
A kto sponsoruje ten artykuł? Może już pora by przestać straszyć tym Jarkiem.
Kibelek-to do Ciebie / 89.200.162.* / 2010-06-25 01:18
Ale Kaczyński nie zrobi tyle złego co PO. Chcesz życ w kraju, gdzie "są pewne wartości w cenie" A jakie to wartości przedstawia PO. No jakie?
Rodzinę i znajomych ustawiają w firmach i urzędach i zapewniają im wysoką kasę.
Mało tego - Ty nawet nie wiesz,że im pomagasz. Właśnie do nich dokładasz.
Np: prezes przyjmuje na tzw. staż stażystę, któremu pensję płaci Urząd Pracy czyli my.
Po paru miesiącach kończy mu się umowa więc bierze na staż kolejnego. Nic nie musi mu płacic a człowiek pracuje na koszt społeczeństwa. Mamy teraz socjalizm prezesów.
Całe społeczeństwo się składa na ich wysokie pensje.
Bronek23 / 80.50.233.* / 2010-06-25 14:00
Przecież tak robiło PIS gdy było u władzy, więc przestań pisać takie brednie. Może i Ci co są u władzy wykorzystują to, ale na pewno jednolity rząd czyli premier i prezydent z tego samego klubu zrobią więcej niż jakby do władzy doszedł ten "mały" człowiek. Dla reformy służby zdrowia, dla finansów publicznych ważne jest, aby sprawnie przeprowadzić zmiany, a nie ciągłe rzucanie kłody pod nogi i blokowanie ustaw ( tak jak to robił ten drugi "mały człowiek"). Sami wybierzecie co chcecie.
Tylko potem znów nie narzekajcie jak wam nie będą chcieli pomóc w powodzi!!!! ( w 1997 roku rząd zadeklarował pomoc i nic ludzie nie dostali, a tu już ludzie dostali po 6000zł i dostaną więcej po oszacowaniu szkód, więc nie piszcie głupot, że oni chcą zniszczyć Polskę)!!
blondynka_a / 86.177.130.* / 2010-06-28 18:35
slusznie,ale moherom starym i mlodym Kaczysnki i Rydzyk spolka za bardzo wypraly mozgi i zieja nienawiscia niczym ten smok wawelki ogniem, zreszta wikszosc ma mierne albo zadne pojecie o ekonomii, wyksztalceniem tez nie grzeszy, bo bardziej od tego liczy sie srodowisko, z ktorego czlowiek sie wywodzi.
espace / 83.28.192.* / 2010-06-26 15:13
chesz głosować na bronka, ktory ma tyle charyzmy ile talerz kapusty to twoja sprawa.ale pisać.,że taki wybór będzie miał wpłoyw na skuteczność i jakość pomocy dla powodzian to czystyy idiotyzm.gratuluję kandydatowi intelektualnego zaplecza.
pirs_wol / 2010-06-25 16:40
Broniu odrobinkę dociekliwości z sprawdzaniu rzetelności władzy i informacji o jej poczynaniach.
Wystarczy poczytać o pomocy udzielanej powodzianom w opinii samych powodzian,
aby wiedzieć, że by te 6tys zł otrzymać procedury biurokratyczne są tak bzdurne i zawiłe
że 90% zainteresowanych odpada. Przypominam Ci również że to Donek i Bronek
wykreślił z budżetu kaskę na inwestycję anty powodziowe.
tomekkkk / 79.184.52.* / 2010-06-24 23:32
No przecież Kaczyński ponoć nie ma szans. Tak przynajmniej nam mówią "nasze" ośrodki sondażowe. Czyżby było inaczej. Jeśli wiesz coś gosciu to mów.
POdatnik zmuszony / 83.238.159.* / 2010-06-25 08:00
Sondałże wyborcze mają to do siebie, że są robione POd kandydata przeciwnego Kaczyńskiemu. Tuż przed wyborami nieco uwiarygadniają się, podając przybliżone do prawdy dane.
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy