Forum Forum inwestycyjneForex

Wygrana J. Kaczyńskiego negatywnie odbije się na złotym?

Wygrana J. Kaczyńskiego negatywnie odbije się na złotym?

Wyświetlaj:
jr968 / 85.221.218.* / 2010-06-24 16:32
Już samo ryzyko wygranej się odbija.
KIBELEK / 86.28.129.* / 2010-06-24 13:06
Tak czytam to wszysko no i niech bedzie sobie nawet Kaczynski. Ale rownie dobrze moglby byc moj 5-letni syn. Jeden i drugi nic dobrego nie zrobi.
Co do Pisiakow i Platforniakow. Ja chce zyc w kraju gdzie sa pewne wartosci w cenie. A rozdawanie i pomagaanie powoduje, ze wszyscy Polacy konbinuja jak przejsc na strone otrzymujacych i przy okazji jeszcze zarabiac na lewo. To PROWADZI DO JEDNEJ WIELKIEJ PATOLOGII. pRZYJEDZCIE DO UK I POPATRZCIE!!!!!!!!!!
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-06-24 09:50
To raczej ZADŁUŻENIA mogą dołować złotego
boż / 193.238.180.* / 2010-06-24 06:20
ODWALCIE SIĘ OD KACZYŃSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMUNISTYCZNE KMIOTY Z AFERALNEJ PLATFORMY
PO buduje Polskę oligarchów i biedoty / 89.200.162.* / 2010-06-24 00:43
Działalnośc PO jest skandaliczna. Pod każdym względem.
Zapewnianie stanowisk znajomkom i krewnym sięga zenitu. Ci ludzie nie mają żadnych skrupułów. Ludzie nawet nie wiedzą jak to działa. Jak MAFIA. Krok po kroku do pracy przyjmuje się swoich ludzi, zapewnia im wysoką pensje a zwalnia ludzi, którzy nie mają znajomości.
W mediach ośmiesza się PiS a PO prowadzi Polskę do systemu: oligarchia i biedota.
Na pewno Unia Europejska wolałaby Komorowskiego. To jasne Posłusznych Polaczków będą prowadzic jak pieski.
jorgoV / 89.200.210.* / 2010-06-23 17:02
To jest zrozumiałe, że z partii PO, którzy mają pracę, dzięki swojej przynależności i ich rodziny będą głosować na PO. Dużo stanowisk obsadził ostatnimi czasy Komorowski, żeby mieć większe POparcie, Ci głosują za chleb. Pozostali widzą, jakie władztwo panuje w kraju. Jak posty w onecie w obronie Kaczyńskiego są zatrzymywane, w większości lecą ohydne. Jak szerzy się niesprawiedliwość i stronniczość, choćby wyroki sądu, a komercjalizacja jest pierwszym etapem do prywatyzacji. To trzeba zatrzymać i powiększanie długu. Komorowski nocą obiecał żołnierzom podwyżkę w Afganistanie, bo zagłosowali na Kaczyńskiego. Myślę, że za 40 srebrników nie dadzą się kupić. Buzek powiedział, że Komorowski realizuje plan Unii i MUSI być prezydentem. Unia nas rujnuje. My jesteśmy krajem samowystarczalnym, możemy sobie wyprodukować żywność, rolnictwo zniszczyli. Jednostki się bogacą, a większość ludzi nie ma pracy albo byle jak płatną. Nie wiem, czy za Kaczyńskiego będzie lepiej, ale trzeba dać Mu szansę. Żal mi tego człowieka, jakim kosztem zdrowia prowadzi kampanię wyborczą, tego nie robi dla zaspokojenia ambicji, On widzi, że Polska tonie. Co jest za Tuska=Komorowskiego, WIDZIMY.
ryszard52 / 2010-06-24 12:18 / portfel / Bywalec forum
tez jestes samowystarczalny? jedna krowz dwa prosiaczki pare kur i zagon zagon ziemniakow masakra
Pan Buk / 85.222.86.* / 2010-06-29 09:56
Nie sądź po swoim otoczeniu, wyjdź z rodzinnej chałupy, a zobaczysz inny świat.
konstantynopolowiczcalineczka / 77.79.194.* / 2010-06-24 10:53
podaj mi proszę jeden jedyny argument o wyższości państwowego zarządzania szpitalami nad prywatnym.
bzbzbz / 194.5.134.* / 2010-06-23 16:11
Gadanie... większy wpływ na kurs złotówki ma sprzedaż marchewki w stanach niż stan gospodarki Polski, o prezydencie nie wspominająć. Ale gdy nie ma się czego czepić, to każdy argument żeby narobić smrodu jest dobry.
Syria / 195.47.201.* / 2010-06-23 15:42
przed I turą też tak mowili anale na TVN CNBC , i na wielu sprzyjajacych PO portalach ze wygrana Komorowskiego umocni zlotego , przykre jest ze takie stacje jak TVN, i portale jak gazeta onet czy ten money to sa calkowicie pro PO (starzy SB -cy podzielili sie władza)
impal / 79.189.31.* / 2010-06-23 11:37
a to że dzięki Kaczyńskim nie mamy euro w Polsce... to w głównej mierze ich zasługa. Jakoś nikt teraz o tym nie prowadzi debat politycznych, że dzięki św. pamięci Lechowi mamy w czasach kryzysu naturalny proces deprecjacji polskiej waluty, przez co mamy jedną z bardziej konkurencyjnych gospodarek, produkcja przemysłowa do góry nie wspomnę już o dziwnym ominięciu kryzysu przez Polskę zwaną "Zieloną Wyspą". Zero reform PO, zwiększanie zadłużenia państwa (dług publiczny ponad 700 MLD z czego rocznie płacimy około 40 MLD samych odsetek) i sianie dobrego PR-ru nie służy dobrze POlsce. Także z czystym sumieniem oddam swoj głos na Jarosława Kaczyńskiego !!!
cc / 81.190.88.* / 2010-06-23 09:31
no i stonka zaatakuje nasze pola!
cc / 81.190.88.* / 2010-06-23 09:29
Jaka to jest wiadomość - zła - czy - dobra?
wakacje? / 83.31.14.* / 2010-06-23 08:50
To juz było przerabiane. Straszono Kaczyśkim 5 lat temu. Sprawdźcie kursy walut za rządów Jarosława. Nie było tak mocnego złotego. Na wakacjach czułem się jak Pan. A teraz złoty słabiutki.
Bronek23 / 80.50.233.* / 2010-06-25 14:09
Dla naszego eksportu bardzo dobrze, że jest wysoki kurs do Euro, więc nie narzekaj. Musi być wysoki kurs bo inaczej większość zagranicznego kapitału stąd odpłynie i potem będziecie mogli zarządzać "Polskim kapitałem" jeżeli w ogóle taki istnieje, potem zobaczycie czy jesteście samowystarczalni! Gdyby nie Unia, to do dziś byście jeździli po bruku, więc nie chwalcie Kaczyńskiego bo jeszcze nigdy nic dobrego nie zrobił, ten pierwszy przynajmniej wiedział jak zejść efektownie.
kri / 83.5.217.* / 2010-06-25 18:50
Panie Bronek23 nie wiem czy Pan osiągnął coś uczciwie w zyciu. Jesli cos jeszcze Panu pozostało, to uważaj pan na Nową lewicę. Z mojego doświadczenia wynika , że była PRL lewica musi, aby przeżyć - zabrać mojej rodzinie wszystko, co zostało z dorobku przedwojennego inżyniera. Jest ona doskonale przygotowana teoretycznie i praktycznie co realizuje w "Prawie III Rzeczpospolitej" jeśli Pan zdązy wyemigrować to zrob to Pan teraz i zagłosuj na po. Prezydenta Pana Komorowskiego z zagranicy. Ja osobiście straciłem wszystko, ale wierzę , że ofiara Smoleńska pozwoli spłukać ten kraj i odzyska on własciwą pozycję jeśli Większość zaryzykuje i zagłosuje na Pana Kaczyńskiego
buc_pucybut / 201.235.132.* / 2010-06-23 02:37
Minister z Niemieckiego rządu radzi na Bronka ja tej rady nie posłucham .
Bronek23 / 80.50.233.* / 2010-06-25 14:13
Oni przegrali pierwszą wojnę światową i tak samo drugą, a są 40 lat przed nami z gospodarką, więc lepiej słuchać lepszych niż postępować według starego przysłowia: " Daj Polakowi władzę to sam się zniszczy!"
Oni wiedzą co trzeba zrobić żeby przetrwać. Więc głosujcie na Komorowskiego!
Buuuuuuuu! / 85.222.86.* / 2010-06-29 09:52
Słuchaj , słuchaj mistrzów dezinformacji, co jak nie czołgami to 'pomocą" niszczą nasz kraj, rząd już obsadzili czas na krematoria.
fkasprzak / 2010-06-22 22:56 / Bywalec forum
Niesiołowski czy ty z h**** na głowy się pozamieniałeś
Były student UKSW / 194.24.2.* / 2010-06-23 09:53
Studencie SGH. Ignorant ekonomiczny i wyznawca ręcznego sterowania - czytaj socjalista - nie obniża podatków, a to właśnie uczynił Kaczyński. Twój idol Pan Komorowski na prezesa NBP powołał Pana Belkę, przez którego 19% zysków większości z przeglądających tę stronę idzie do państwa. Słyszałem, że SGH kształci elitę jeśli chodzi o ekonomię, ale widzę, że muszę tę wiedzę skorygować o Twoją osobę
Student SGH / 81.190.30.* / 2010-06-22 22:49
Oczywiście, że wygrana Kaczyńskiego negatynie wpłynie na rynki. Przecież to całkowity ignorant ekonomiczny, amator - można rzec oraz anachroniczny wyznawca grzebania/sterowania ręcznego w ekonomii.

Jego wygrana ozancza 5 lat zmarnowanych dla PL oraz wszelki brak reform, potrzebnych reform dla przyszłego polepszenia bytu Polaków.
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-06-24 10:11
Pewnie partia pomogła tam się dostać?? Dochodzę do takiego wniosku czytając TWOJE ARGUMENTY!!
już po studiach / 79.184.221.* / 2010-06-23 11:49
Widać takie teraz studia jakie czasy. Kryzys,bracie kryzys. Studenci SGH nie wiedzą ,że od przyszłego prezydenta RP to nie zależy. Dla nich prezydent ,minister finansów czu prezes NBP to to samo. Niedawno słyszałem taki kawał: "przychodzi kolega po politechnice do kolegi też po politechnice i mówi-wiesz jeśli pomyślę jakim jestem inżynierem to az strach mam iść do lekarza". Ten student SGH chyba z tej samej ekipy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy