Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Wyjazd do Norwegii celem szukania pracy - oferuję transport

Wyjazd do Norwegii celem szukania pracy - oferuję transport

arczi.kaa / 94.254.147.* / 2014-05-02 17:40
Witam wszystkich,

może dla niektórych wydać się to szalonym pomysłem ale chciałbym udać się do Norwegii własnym autem i zabrać ze sobą jedną osobę celem znalezienia pracy. Wyjazd odbył by się na dniach (do ustalenia przez obie strony). Jako że moje auto posiada instalację gazową - koszty podróży będą dużo mniejsze. Co więcej jest to kombi i można bez problemu spać w jego bagażniku (ok. 1,80 długości, wielokrotnie to robiłem przy okazji różnych wypadów w góry itp.). Nie chcę aby ten wyjazd wprowadził mnie w duże koszty więc staram się je maksymalnie ograniczać. Taki właśnie scenariusz przewiduję na początkowy okres gdy będziemy rozglądać się za pracą.

Podaję swojego maila do pierwszego kontaktu - później chciałbym z zainteresowanymi osobami pogadać na Skype celem omówienia szczegółów (oczekiwania, plan podróży, plan działania itp.). Ja znam dobrze angielski i chciałbym aby ta druga osoba też nim władała. Najlepiej gdyby druga osoba znała norweski :)

arczi.kaa@o2.pl

Być może ktoś posiada jakieś kontakty, które umożliwiły by nam start? Albo co lepsze - rodzinę. Każdy punkt zaczepienia będzie ważny.

Nie mam pojęcia czy znajdą się chętni na taki szalony wyjazd - jeżeli nie pojadę sam :)

Pozdrawiam!

Najnowsze wpisy