Forum W wolnym czasieImprezy

Wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny

szaramysz / 2012-10-22 08:17
Prosze o wypowiedź w kwestii wyjazdów intergacyjnych - gdzie byliście z firmą, gdzie chcielibyście pojechać i jakie formy rozrywki najlepiej sie sprawdzają podczas tego typu imprez. Szefostwo wyszło z inicjatywą wyjazdu i wyznaczyło mnie i kilka innych osób do organizacji, chciałabym żeby to był naprawde udany wyjazd.
Wyświetlaj:
h_muszka_1980 / 2015-07-01 08:25
u nas firmie kiedyś wyjazd organizwala firma z grupy mts z Katowic . Zajmują się organizowaniem imprez integracyjnych i świadcza tez usługi z outsourcingu pracowniczego, wiec obsługa imprezy tez była zorganizowana.
robert_piskle / 2015-05-21 15:42
Proponuję skorzystać z biur podróży, które przygotowują takie wycieczki od a do zet. Zapewniają dobre miejsce, program zwiedzania i rozrywkę w trakcie. Oczywiście wiąże się to z wydatkiem, ale jeśli wyjazd ma być udany i niezapomniany to chyba warto. Moja firma zorganizowała taki wyjazd z biurem Newpoland do Singapuru. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się to powtórzy!
swallow926 / 95.40.52.* / 2015-05-11 09:36
ja bylam w lublinie na szkoleniu (Hotel piano) bardzo przyjemne miejsce, raczej w klimacie nowoczesnym, nienaganna czystość i mila obsługa, także mogę polecic jakby ktos był tymi okolicami zainteresowany
katarzyna_jamrozik / 2015-02-23 11:28
Bieszczady są świetne jeśli chodzi o taki wyjazd ;) Magiczne miejsce
baniak / 89.66.0.* / 2015-02-03 13:44
my ostatnio byliśmy w Krakowie na integracji i szkoleniu. Ładny hotel i dobrze przeprowadzone szkolenie, które nie nudzi to połowa sukcesu, Druga połowa to dobrze zorganizowana zabawa integracyjna. My byliśmy w hotelu efekt express i mogę zdecydowanie polecić na takie imprezy firmowe
10tolek / 2014-12-30 13:06
Ha! Udany wyjazd to wyjazd w ciekawe miejsce i pełno atrakcji. Już samą wielką atrakcją będzie wypad w rejs po morzu! Zajrzyj na stronę wyjazdów grupowych dla firm http://www.wyjazdygrupowe.pl/oferta/programy-integracyjne.html Tam na pewno znajdziesz inspirację do zorganizowania wyjazdu. Zaufaj ekspertom. Potwierdzam pełen profesjonalizm i obsługę wyjazdu :) Pozdrawiam
Annort / 93.89.197.* / 2014-10-22 17:06
Najbardziej zapamiętam wyjazd z bfc do hotelu Bonifacio spa pod Warszawą. Blisko stolicy, ale jednocześnie wśród lasów, łąk i doliny Wkry. Hotel pierwsza klasa, dobrze przygotowane sale konferencyjne i spa, a obok trasy biegowe. No i zajęcia integracyjne na polanie przy hotelu nie miały sobie równych.
anna_url / 2014-06-27 12:34
Byłem na wyjeździe integracyjnym nad jeziorem w Ślesinie. Wyjazd był na prawdę udany. Okolica jest na prawdę przepiękna. Wieczorem była oczywiście imprezka oraz ognisko ;) Wyjazd był organizowany z http://www.verano-slesin.pl/.
Krakuuuus / 178.43.204.* / 2014-02-21 15:45
Bylem w bieszczadach z firma Power. Bardzo porzadnie zorganizowany wyjazd pelen atrakcji - latalismy na poligonie do paintballa, robilismy grilla, gralismy w rozne gry uczace pracy zespolowej itd.
438 / 2013-10-16 13:09
Wakacje na jeziorem, jako wyjazd integracyjny. W sensie, teraz pluskać się nie ma sensu, chyba że ktoś jest odważny, ale spa itd dla relaksu to świetny pomysł. Ja uczestniczyłem z firma tutaj http://www.zlotypotok.eu/.
To nie musi być od razu z alkoholem itd, wystarczy dobra atmosfera i sporo atrakcji
Emilka887 / 89.70.250.* / 2013-08-30 14:28
Byłam na niesamowitym wyjeździe integracyjnym,czegoś takiego nigdzie nie przeżyłam. Zamiast głupich zabaw i imprez zakrapianych do białego rana pełen relaks dla ciała i duszy. SPA Manor House proponuje gościom program Sześciu Kluczy do Holistycznej Metamorfozy opartych na filozofii bycia w harmonii z samym sobą i otoczeniem. Wklejam stronkę:
http://www.manorhouse.pl/html/
Tomasz506 / 89.70.250.* / 2013-10-16 12:55
Polecam i jeszcze raz polecam pobyt w Manor House w Chlewiskach. To nie jest zwykłe SPA, w kompleksie znajdują się: XIX-wieczna Stajnia Platera, Termy Zamkowe oraz nowo wybudowana Oranżeria Pałacowa z Basenem Nowej Ery. Manor House oferuje relaks w Termach Zamkowych, w których usytuowano pokoje hotelowe o charakterze SPA, kompleks SPA zwany Łaźniami Rzymskimi oraz Studio Odnowy z gabinetami zabiegowymi. Całość otacza piękny i rozległy historyczny park, gdzie mieści się Ogród Medytacji i Kamienny Krąg Mocy.
michallko / 193.106.245.* / 2013-07-04 23:32
my jeździmy co pól roku z powersport. z reguły za granicę, ale zdarzają się też pikniki firmowe itp. co do rozrywki, co wyjazd mamy serwowane co innego, pod kątem tego, co chce osiągnąć szef, motywacja pracowników, poznanie etc. plus Powersport ma świetne pomysły i zawsze można na nich liczyć w tym względzie ;)
Winokultura.pl / 83.31.233.* / 2013-05-03 05:23
mprezy integracyjne proponujemy w formie turystyki winiarskiej. Zdecydowanie można odejść od stereotypu "męczącego" wyjazdu firmowego. Proponujemy ubranie takiego wyjazdu w przygodę z winem i winiarstwem! W malowniczych plenerach, wśród wspaniałych ludzi, ze smakiem i z winem do woli!

Polecamy,

Winokultura.pl
Pani26 / 83.17.107.* / 2013-01-14 16:18
witam. Szukam jakiegos fajnego miejsca w Sudetach na wyjazd integracyjny dla firmy. Najlepiej zeby były fajne warunki narciarskie oraz trasy do biegówek i nordic walking. Będę wdzięczna za każdą informację :)
jimmy43 / 89.229.96.* / 2013-09-14 16:28
Najlepiej wejść na relaximo.pl podać lokalizacje która nas interesuje i sprawdzić które organizują takie imprezy, raz korzystałem i jest tam trochę hoteli z tego typu usługami.
tumbalaumbala / 2013-01-04 10:17
Adam1003, my też zawsze korzystamy z oferty firmy expn! :) A powiedz mi, byliście już na takim zimowym wyjeździe narciarskim: http://expn.pl/oferta/imprezy-zimowe/firmowe-wyjazdy-narciarsko-snowbordowe ?? Bo my tylko korzystaliśmy z imprez w plenerze i z wieczorów tematycznych, teraz kuszą nas narty, ale nie wiemy, jak to wygląda w kwestii organizacji czasu, a są u nas osoby, które nie potrafią jeździć na nartach, nie chcemy, żeby się nudziły...

Najnowsze wpisy