Wyjazd z KCI Group

asiek1982 / 2007-06-06 09:08
Witam,
Mam pytanie czy ktos z was wyjezdzal z agencją KCI Group z Poznania??? Jesli tak to jakie wrazenia??
Wyświetlaj:
joijoijo / 109.243.145.* / 2010-08-28 13:10
zobacz tu:

http://bardzo-dobra-praca.blogspot.com/
FreaQ / 2010-07-22 18:46
Jeśli korzystasz z komputera to czemu nie zarabiać przy okazji??
Tutaj dowiesz się jak!

http://surfbar.npx.pl/news.php
StDromader / 2010-07-16 23:16
WITAM mam takie pytanie jest dużo postów od stolarzy spawaczy nawet opiekunów grup a ma ktoś jakieś informacje o konstruktorach podobno pracuje już tam dwóch chłopaków z Polski jak się żyje jak wygląda ich praca proszę o informacje.
m.malska / 78.155.122.* / 2010-07-21 20:00
Witam. Jednym z tych chłopaków jest mój mąż. Jeśli chcesz wiedzieć więcej podaj mi swojego maila to się z Tobą skontaktuje.
Pozdro
iwa74 / 2010-08-30 09:03
proszę skontaktuj się ze mną pilnie. mój mąż ma wyjechac do angli z kci za tydzień i nie wiem co robic??? same złe opinie na necie.
miśka75 / 89.161.19.* / 2010-08-30 11:53
Witaj iwa74 nie martw się mężem szybciej wróci niż myślisz jak każdy z mężów , tylko nerwy mu puszczą co piszą jest prawdą ! ale jak się mówi kto nie przejedzie się na własnym tyłku ten nie wierzy życzę mu dobrej przygody .pozdrawiam miśka75.
iwa74 / 2010-08-30 12:34
o to chodzi że ja nie chcę żeby on się przekonał że to prawda co piszą, znasz jakieś szczegóły z własnego doświadczenia lub znajomych??? napisz proszę
saimon54 / 94.196.178.* / 2010-11-06 20:39
odradzam pracę oferowaną przez KCI, to obóz pracy, a wayzerzy to pachołki i klika zamknięta w swojej głupocie, morze już na tyle zwariowali, że u siebie tego nie widzą, obstawiają się swoimi tępymi ludzmi, którzy biegają jak pieski, odradzam jakąkolwiek pracę oferowaną przez KCI, jest wiele innych firm, które normalnie ci zapłacą a tutaj stawki są poniżej najniższej w Anglii, a jeżeli nie wierzysz to musisz się sam przekonać, ja tam byłem i to nie tak dawno, pozdrawiam wszystkich, którzy przeszli przez to piekło
saimon
hooltay / 188.147.89.* / 2010-06-23 21:34
Oceń swojego szefa.
Czarna lista pracodawców ZOBACZ!!!
http://opinieopracodawcy.ubf.pl/news.php
orfea168 / 83.22.236.* / 2010-06-23 13:04
Witam,

Chcesz zarobić podczas surfowania w sieci?

Kliknij na link poniżej aby się zarejestrować, można się moim skierowania.
http://www.20dollars2surf.com/?ref=86931

Z poważaniem,
orfea13@o2.pl

PS: zarobię 10% swoich punktów. Z góry dziękuję. ;)
orfea168 / 83.22.236.* / 2010-06-23 13:04
Witam,

Chcesz zarobić podczas surfowania w sieci?

Kliknij na link poniżej aby się zarejestrować, można się moim skierowania.
http://www.20dollars2surf.com/?ref=86931

Z poważaniem,
orfea13@o2.pl

PS: zarobię 10% swoich punktów. Z góry dziękuję. ;)
muin_afo / 2010-06-09 21:18
Witam-jestem zainteresowany wyjazdem przez ta firme,ale jako szlifierz-czy mogl by ktos odpowiedziec jak wyglada tam praca na szlifierni,jakie sa zarobki,czy jest duzo roboty i przedewszystkim czy jest to praca na dluzej czy niema tam czasami czegos takiego ze bez powodu zwalniaja???z gory dziekuje za odpowiedz-pozdrawiam
mmmmariusz / 149.254.56.* / 2010-07-09 07:53
w tej chwili jestem w anglii i pracuje w anglo eri.. praca na szlifierni to najgorszy pomysl. brak jakichkolwiek zasad bhp. pare dni temu jeden z pracownikow "oberwal" uszkodzonym pasem ze szlifierki pasowej (jakos tak to sie nazywa;) ) w klatke piersiowa. nic powaznego sie nie stalo ale liczy sie sam fakt. ja pracuje na nocnej zmianie i nie ma jako takiego nawalu pracy, jest spokojnie. praca 12 h na stojaco. lepiej zalapac sie jko pilarz. nie wdychasz przynajmniej tego syfu (pylu). nie zbyt zrdowa i nie przyjemna praca. zgadzam sie i popieram przedmowcow...
ja pracuje jako spawacz - ta praca jest w porzadku.. ;)
pozdro
Baku Baku......... / 109.196.92.* / 2010-06-19 13:23
Aha zapomniałem jeszcze dodac odpowiedzi na pytanie czy bez powodu zwalniają.Więc wygląda to tak że wystarczy że Mel wstanie lewą noga wejdzie na szlifiernie i cos mu nie z pasuje i zaraz możesz jechac do domu po bagarze i go home tak tam jest.
Baku Baku......... / 109.196.92.* / 2010-06-19 13:21
Powiem szczezrzę że najgorszemu wrogowi bym nie życzył trafic tam i to w dodatku na szlifiernie 12 h non stop na nogach niema nawet na czym siąśc w dodatku jak ja tam byłem jako spawacz miał miejsce poważny wypadek.Gościowi na tej dużej szlifierce wybiło jakąś ramkę,dodam że na nocce.Makabra z ręki mu została widziałem na własne oczy szczęście że nie dostał w głowę bo by go w worku przywieżli.Na szlifierni totalny rozpiżdziaj,brak organizacji pracy i w dodatku zero bhp.Gorzej jak w Afryce.
baku baku / 94.196.33.* / 2010-06-21 22:49
Racja najgorszy i najbardziej niebezbieczny dział i to wczasach takiej techniki oprócz tego czarnobyl ludzie wyglądają tam jak w kopalni czarni bo niema tam wyciągów.Porażka totalna
wot / 83.1.197.* / 2010-04-26 17:37
wilka porazka anglo eri ludzie nie jedzcie tam byłem z 2 bi i to jest oboz pracy i to ochotniczy 12 godzin nocka za 7,20 za miesąc do reki 1250 fuli a godzin 276 tak rąba na kasie zostaje marny tysak za miesąc tyle prawie dwa miechy w miesac godin 4400 pl na połowe 2200 w polsce zarobi o za tyle nie widzi sie rodziny a ta agecja pisze atrakcyjne zarobki panowie szanujcie sie
ACAB HOOLS / 178.182.6.* / 2010-04-21 21:31
chciałbym i to bardzo spotkać kiedyś w naszym pięknym kraju wictora smiecia i konfidenta ktory jest zerem i oszolomem dlugowlosym ...heee
obym doczekal tych pieknych czasow :):)
ciekawa byla by ta pogawedka:)
Baku Baku......... / 109.196.92.* / 2010-04-26 17:07
Widzę że i ty należałeś do ludzi którzy go bardzo lubili.Już na tym forum pisałem że kolega Wiktor inaczej by się zachowywał gdyby to była firma w Polsce,to już po 1 dniówce by mu mordę obili.Zresztą pamiętam że w Anglo Erii też kilku chłopaków miało ochotę go spotkac na mieście.Tyle że szanowny kolega nigdzie nie wychodził prucz sklepu.Wiem od ludzi którzy z nim mieszkali.BO WIKTOR TO TROL I BUC A BUCA TRZEBA TŁUC
Baku Baku........ / 217.98.251.* / 2010-03-05 12:43
Co do ciebie kolego welder to zgodzę się mnóstwo fachowców od rur było:):) ale z 2 strony ci co tam są maja też mniemanie o sobie nie wiadomo jakie.Zadaje im więc pytanie w tym między innymi do Obcego skoro się czuje na siłach i jest kozak w spawaniu to czemu nie wróci i poszuka tu czegoś w PL tylko tam się gniecie za 6 funtów.W PL wzięty spawacz dobry spawacz spokojnie ma 30 i więcej zł na h.Co do kolegi red-PL.Umowę każdy czyta i nikt tu nie płacze jak baba tylko opisuje jak jest jako przestroga dla innych żeby tam się nie pchali a czytanie forum przed wyjazdem nie wiele daje trzeba samemu jechac i przekonac się na własne oczy jak jest.Poza tym musisz byc OKROPNIE DOBRY SPAWACZ SKORO TYLU DEBILNYCH spawaczy nie widziałeś ciekawe jak ty wyglądasz wygladałeś na ich tle jestem pewien że nie wyróżniałeś się a byłeś taki sam DEBIL i FRAJER,i zakładam że można cię śmiało nazwac nie spawaczem a SMARKACZEM domniemam że ty też nawet nie nadajesz się do spawania nie tylko sprzętu rolniczego ale nawet koryta dla świń byś nie pospawał :)
red- PL / 80.6.23.* / 2010-02-26 21:59
Za taka kasę to tam wszyscy są taniocha, spawacze, wajzerzy itp
Tylu debilnych spawaczy w życiu nie widziałem, nadają się do spawania sprzętu rolniczego a nie mebli sklepowych.
Przed wyjazdem trzeba przeczytać umowę i poszukać na forum info a nie jechać jak ostatni frajer a później płakać jak baba
welder / 82.132.136.* / 2010-02-27 21:54
Mialem okazje byc w ubieglym roku w tej firmie i nie moge sie zgodzic z kolega red-PL
ja nawet tych pseudo spawaczy bym nie dopuscil do spawania sprzetu rolniczego
bo juz nawet gospodarka w angli by padla.Ja zbyt dobrze nie spawalem bo dopiero
zaczynam ale ci co tam byli to faktycznie debile wszedzie byli i wszystko spawali. Akurat kiedy ja bylem byli sami "FACHOWCY OD RUR" a jak obcy im przygotowal probke to
niewiedzieli jak sie do tego zabrc.Ja tam bylem troche u janka i u obcego w ekipie i nie narzekam spoko goscie.Wogole to ja na ich miejscu juz bym dawno sie powiesil,miec takich spawaczy w ekipie to "SKARB"
Welder 2 / 83.6.98.* / 2011-12-01 20:46
Obcy jak Obcy, ale Janek to kawał K...y jest i będzie (bezzębna pijaczyna z wioski). Podobnie jak Wiktor (ćpun do kwadratu). Anglo Eri to piekło na ziemi, ale tylko dlatego, że Polak gnoi Polaka, a Mel się tylko cieszy, że ma cyrk i małpy.
marian25 / 62.69.221.* / 2011-12-02 13:06
Dostałem oferte pracy z KCI , ze stawką ok 6/h Kobieta zapewnia ze jest to stawka netto , na moje pytane jaka jest stawka brutto ...ble ble i nie podaje czyli sciema ;-) Wiec mam pytanie , jak wygląda umowa z KCI? czy podpisuje sie tylko umowę w Poznaniu ,czy następna na wyspach? Jaka stawka jest podawana na umowie brutto czy netto? Prosze o konkretne odpowiedzi.
Baku Baku........... / 217.98.251.* / 2010-01-05 18:47
Powiem Tak jeśli chcecie sie oduczyc spawania plus byc traktowani jak głupki to super oferta.Tam jest TRAGEDIA KCI Wyzyskuje i oszukuje jak się tylko da 12h w nocy kto widział żeby tyle spawacz pracował do tego nie dostaniecie żadnych dodatków,a najbardziej śmieszni są tam WAJZERZY totalni Kretyni debile nie mający najmniejszego pojęcia o spawaniu.Są to moim zdaniem ludzie którzy w Polsce nie mają czego szukac tam za bardzo też bo większosc z nich nie zna słowa po angielsku.Tam ta firma uratowała im życie.Do tego najbardziej absurdalne jest to że na jaka zmianę traficie tak zostaniecie współczuje jeśli na noc ja niestety tak się załapałem 12h na noc cały czas bez żadnych dodatków ani systemu zmianowego,warte to jest zgłoszenia do jakiejś Angielskiej instytucji żeby się tym zajeli.A tego całego Mela za jaja powiesic debil i idiota to z mojej strony tyle jeśli te słowa do was nie przemawiaja i chcecie tam jechac to powodzenia.Większego burdelu jaki tam panuje Dawno nie widziałem i mam nadzieje nie zobaczyc.
kaczor Donald / 89.161.19.* / 2010-01-26 17:32
Witam to prawda co kolega opisuje o wajzerach polskich to są ludzie którzy nie umieją rozmawiać po polsku a co mówić po angielsku szkoda gadać ,chodzi mi o nocną zmianę (Janek ,Obcy) widzę że każdy ich lubi......................................pozdrawiam.
Baku Baku... / 217.98.251.* / 2010-02-04 10:30
No niestety tak tam jest, akurat do Janka nic nie mam chodzi gośc swoimi ścieżkami i nikomu nie wadzi ale jeśli chodzi o Obcego TRAGEDIA pod każdym względem po polsku ledwo duka bo mówi on dziwnym slangiem typu,,chodżta idżta''.itp o Angielski wole nie wiedzie:D Największym kozaczkiem tam jest Wiktor.Chciałbym trafi w Polsce na takiego typa w jakimś zakładzie pracy,podejrzewam że nie miał by on prawa bytu z zachowaniem tym co prezentuje nawet by nie przerobił dniówki bo albo by mu podziekowali albo by go Erka wywiozła.No ale za granicą pokazuje moc wszystko do czasu ......
welder / 86.156.67.* / 2009-10-09 17:45
Słuchaj kolego jak chcesz tam pracować to musisz mieć długi język ,żebyś mógł polskim wajzerom (wiesniakom którzy wczesniej lizali i liżą przede wszystkim MELOWI kończówke jelita grubego )Z krutkim językiem się nie wybieraj ,bo będziesz traktowany jak przedmiot czyli NIC.
lali1 / 89.161.19.* / 2010-09-02 20:16
Panowie dlaczego Pawełek (obcy)zawsze wyrzuca teksty co o nim piszemy czy przestał być kundlem który liże wszędzie i kogo popadnie.przecież o nim nigdy nie zapomnimy ha ha ha..........
dvhk / 82.160.37.* / 2009-09-28 23:36
witam

czy ktoś pracuje na prasach krawędziowych amada? jak tam jest? pozdrawiam
nieznajomy / 149.254.49.* / 2009-08-01 15:24
radze nie jechac nie warto to oszusci

Najnowsze wpisy