Wyjazd z KCI Group

asiek1982 / 2007-06-06 09:08
Witam,
Mam pytanie czy ktos z was wyjezdzal z agencją KCI Group z Poznania??? Jesli tak to jakie wrazenia??
Wyświetlaj:
kolejny oszukany / 83.23.159.* / 2008-01-24 17:54
Jak najbardziej KCI to jedna wielka ściema żyją przede wszystkim z ludzkiej niewiedzy i braku znajomości przepisów, obiecują czary na kiju a rzeczywistość wygląda całkiem inaczej. Co do wynagrodzenia to prawda czy operator CNC czy sprzątacz ma 5 funtów na godzinę, ale schemat, algorytm naliczania wypłat jest zawiły. Poniżej wypisze niektóre punkty z umowy o pracę:
4.Stanowisko pracy
a) Pracownik bedzie wykonywał prace jako ............ (typ stanowiska)
b) Oprócz pracy na stanowisku ..................... (w/w) , Pracodawca Użytkownik może wymagać od pracownika wykonywania innych czynności będących w zgodzie z umiejętnościami i wyszkoleniem Pracownika, mając na względzie płynna i efektywną pracę całego przedsiąbiorstwa Pracodawcy i użytkownika.
(Czyli jak łatwo zrozumieć jeśli pojedziesz jako operator CNC to równie dobrze możesz zostać sprzątaczem i biegać ze szczota lub np myć kible, żeby firma dobrze prosperowała)

kolejny punkt jeden z ciekawszych
I po co Ci to wiedziec / 86.1.45.* / 2008-01-23 19:18
A oto najnowsze wiesci z frontu:

Na stolarni roboty jest, nawet podobno maja przyjechac nowi (ale to mnie nie interesuje bo jestem z metalu)
Na metalu tragedia, nie ma soboty i niedzieli, 3 dni w tygodniu robota po 10 godzin. 2 tura nie przyjedzie bo ich wyru....ali. 7 stycznia podpisywali umowy, wieczorem kci dzwonilo ze nie jada a teraz rozsylaja wypowiedzenia kontraktow poczta. A ludzie sie w Polsce pozwalniali i zostali wydyman_i na cacy. KCI chcialo nas wydyma_c z urlopem bo niby wielce dalo 24 dni ale po przyjezdzie na miejsce przyszedl faksik ze z tych 24 dni - 4 na swieta bozego narodzenia (dziwne bo kontrakty mamy do konca marca) no i wszystkie angileskie swieta wliczyli nam w to i tak oto cudowym sposobem zostalo 13 dni na caly rok, ale na szczescie wiara zrobila dym i zostalo na tym ze mamy 20 dni do dyspozycji. Firma sie prawdopodobnie w kwietniu wykolei (bo konczy sie rok podatkowy) i jest syf. A ze juz nie raz zbankrutowala nawet jak stolarnia miala roboty nie jest tajemnica. Generalnie jak tak bedzie w lutym to ludzie zaczna sie desantowac bo za 1000funtow i oplaty za media i nasz urlop zostanie wielkie nic (i kurs tez nie ten). Tak ze dla zdrowia wlasnego i innych nie polecam, no chyba ze ktos lubi wstawac rano i nie wiedziec czy bedzie za pare dni pracowac, ze lubi szukac sobie roboty jak jej nie ma, ogolne przygnebienie, wspolczuje naprawde pracownikom bo sa to naprawde dobrzy faochowcy a ze tarfili w bagno, normalnie zal, widzialem tez zsylke co byla w pazdzierniku i nie byl to ciekawy widok, byli i tacy co przyjechali w poniedzialek a wracali w piatek i to nie z ich winy, ten co mowi ze niektorzy to nygusy to musi byc zdrowo j******** albo byc wajzerem bo ci to zapatrzone w siebie panienki (nie pisze tu o anglikach bo poza Lee sa spoko np. Jay, Wayen). Tak na koniec jezeli masz inna propozycje pracy nawet sie nie zastanawiaj, jedz, jak nie przyjedz na miejsce ucz sie jezyka (choc minimalnych podstaw i grzej z tamtad bo szkoda zycia). I tak zeby nie bylo - znam angielski, robilem ponad 300h jak sie dalo, i nawet nie mialem jak sciemniac, Obecnie przygotowany do ewakuacji z anglo eri,..
PS. Gdzies wczesniej czytalem ze robia tam cale rodziny i sasiedzi, prawda, ze sa przydupasy i kapusie - prawda, i duzo by jeszcze pisac
BEDZIOL / 83.20.231.* / 2008-01-25 17:05
witam powiem tylko jedno ze oby 2 firmy KCI i Anglo to jedna wielka sciema !!!! KCI wykozystuje ludzi na niewiedzy a Anglo traktuje jak najgorszych smieci !!!! natomiast ludzie któzy pracuja tam jakis czas mowa o WAJZERACH to nie wiem jakim cudem oni trafili na te stanowiska (Jarek , Michał itp. ) kazdy wie o kogo chodzi. Totalne wiesniaki i nie ze bym im tego zazdroscił ale ci ludzie nie umieja nic załatwic a juz nie mowie o ich porozumiewaniu sie w jezyku angielskim bo to jest dopiero smiech !!! tymbardziej ze siedza tam tyle czasu i mogli sie podszkolic :). panuje tam bezorganizacja kompletna nikt nie wie co ma robic mowa o metalu !! szkoda słów zeby to wszystko opisywac. Ludzie jak mozecie to uczcie sie jezyka i jedzcie gdzie indziej !!! Ja naszczescie jakos sie dogaduje i idzie mi to całkiem niezle wiec juz mam o wiele lepsza prace i to nie przez agencje!! praca z samymi anglikami jest o wiele ciekawsza niz z tak zakłamanymi ludzmi jak w ANGLO POZDRAWIAM
Kandydat / 80.51.237.* / 2008-01-24 01:01
Może mi ktoś powiedzieć czy to prawda że jedziesz jako (fachowiec, operatorCNC)
- apracujesz gdzieś na sprzątaniu?
kandydat / 80.51.237.* / 2008-01-24 01:49
I czy wszyscy w zależności od miejsca pracy i czasu pobytu mają 5funtów\godzine w tym zakładzie? Bo w ofertach to różnie bywa.
Z góry dziękuje za odp.
gość / 79.187.234.* / 2008-01-24 16:48
tak!
kocham cie lorenco / 78.149.197.* / 2008-01-20 02:11
swieta racja lorenco ujawnij sie a wszyscy sobie poruchamy
Augustyn / 81.105.19.* / 2008-01-12 14:11
Wy wszyscy co tak bronicie KCI i ANGLO piszecie same farmazony. Angol12,Lorenco i inni tego typu ludzie was na prawde pogieło. Przeciez kazdy dobrze wie ze warunki pracy przez kci w anglo sa coraz gorsze!! Wiec nie ma sie czym chwalic ani kogo bronic. Na dodatek funt leci na leb na szyje a wy sie cieszycie. Przez takich ludzi jak wy nie ma zgrania wsrod Polakow za granica min u nas w pracy. Macie szczescie ze ukrywacie sie pod plaszczykiem jakichs pseudonimow, za pewne swoich idoli:))(lorenzo,angol12)bo inaczej nie mielibyscie prawa bytu w anglo.
anglo 12 / 62.6.240.* / 2008-01-21 08:01
Augustyn ja rowniez uwazam ze to twoje prawdziwe imie ale mama cie skrzywdzila
i rozomiem twoja niechec do innych
matol / 78.149.197.* / 2008-01-21 20:32
Ale żeś pokozoł anglo12!!hehe
oiuyt / 86.147.138.* / 2007-12-10 22:15
Jesli myslisz o podjeciu pracy dla KCI to moge tylko powiedziec, ze spozniles sie o jakies trzy lata bo okolo trzy lata temu , kiedy poznanskie KCI rozwijalo swe skrzydla na brytyjskim rynku mozna bylo zarobic naprawde niezle pieniadze.Po pierwsze mocna pozycja funta,po drugie apetyt obydwu stron czyli KCI i w moim przypadku ANGLO.Apetyt byl umiarkowany ,dlatego tez traktowali oni pracownika z nalezytym( w miare )szacunkiem ale dlatego ,ze w miare jedzenia apetyt rosl i w miare postepujacego spadku kursu funta KCI zarabialo mniej a wiesz jak funt dzisaj wyglada, to tez obecny status pracownika KCI jest mizerny i mizernieje z kazdym dniem.Tak czy inaczej , pokoj dzielony z kolega blizej nieokreslonym dostaniesz ,bo w jedynke to nie wierz ,do pracy transport tak i raczej za darmo.WYBIERAJ
Merci / 83.4.153.* / 2007-08-20 21:04
Witam,
mialem taka licha przyjemnosc pracy dla KCI. Goraco nie polecam, na poczatku opowiadaja bajki i basnie, a w momencie dojazdu na miejsce piekny sen i tak prysnie. Nie polecam
palant2 / 83.14.161.* / 2008-08-31 19:03
palant
lorenco / 213.105.189.* / 2007-11-28 23:14
glupoty ok agecja
Maciek12 / 81.105.8.* / 2007-11-20 19:42
Witam serdecznie.
Zgadzam się w 100% z opiniami kolegów. Również pracowałem w Anglo Eri ale dla innej agencji 2Binterface.Jedyną różnicą między tymi agencjami jest to że o zwolnieniach powiadamiali telefonicznie a nie smsami tak jak w KCI. Również nie polecam tej agencji. Aha, poza tym największa wina leży po stronie angoli, którzy wykorzystują Polaków na maxa. Całkowity brak organizacji, ta fabryka to jeden wielki kołchoz.
angol12 / 2007-12-06 18:13
Te Maciek znamy sie, a moze ty nie na robocie sie nie znasz? Zanim trafiles do Anglo to w kilku fabrykach cie nie chcieli. Kazdy wie ze robota dnowki albo nocki. Sila cie sciagneli tu? Ocknij sie.
jendrus / 2007-12-05 18:02
Witam,
Poczytalem to cale forum i chyba musze dodac cos od siebie. Moge zgodzic sie z tym ze w tej calej fabryce jest starszny balagan, wajzerzy nie ogarniaja tego wszystkiego ale ja juz troche pracuje w Angli i nie robi to na mnie wrazenia, to juz standard. Ja pracowalem ponad rok dla 2B interface jako spawacz. Najpierw bylem na kontrakcie 4 miesiace i pracowalem w firmie przy spawaniu kominkow a jak konczyl mi sie kontrakt chcialem zostac w Angli i 2B przeniesli mnie do Anglo Eri. Zgadza sie ze praca jest ciezka bo po 12 godzin i jeszcze nocka ale kazdy wiedzial ze w tam pracuje sie po 70 godzin tygodniowo i kazdy sie na to zgodzil. Ja bylem zadowolony ze tyle godzin moglem pracowac bo pojechalem tam po to zeby zarobic pieniadze. Nie znam za bardzo tej agencji KCI ale 2B polecilem kolegom. Przed przyjazdem wszystko dokladnie wiedzialem, mialem miec zalatwiony odbiur z dworca, pokoj, konto w banku i Hom Offis. Wszystko bylo zalatwione odebral mnie z dworca pracownik z 2B zawiosl na mieszkanie a rano przyjechal po mnie kierowca i zabral mnie do pracy. Bo w Anglo Eri dojazd do pracy i z pracy byl darmowy. Otworzyli mi zaraz konto i zalatwili Hom Offis tez za darmo. Jak sie wam nie podoba mozecie przeciez ta robote rzucic, nikt tam nikogo na sile nie trzyma i sprobowac szczescia gdzie indziej. Nie jest tak ruzowo jak sie moze zdawac.
kandydat / 83.23.200.* / 2007-12-11 14:57
Mam zasadnicze pytanie ?Ile można zaoszczędzić na 3 miesięcznym kontrakcie-realnie 5 funtów -godz .praca 11,5 godz na dobę 7 dni w tygodniu w Anglo Eri.
Wiem że trzeba zapłacić 90 f za kartę home office,pobierają za dojazd i odwóz z kraju ,płaci się za media zużyte i kaucje.podobno są jakieś diety wypłacane w zależności do godz.
Jaki jest koszt miesięcznego utrzymania?
Czy ktoś to realnie policzył ile na czysto można przywieźć.
Pozdrawiam i czekam na odzew kolegów co pracowali w Anglo Eri
marek bedford / 81.105.8.* / 2007-11-20 01:23
Tez pracowalem z kci dla anglo eri poprostu syf nie dajcie sie oszukac zwolnienie na smsa praca non stop jak ja sobie znajdziesz aha i masz tylko 24 godziny na opuszczenie kwatery
karol__23 / 82.118.123.* / 2007-11-08 17:02
Witam
Ja wyjechalem z KCI do pracy w Wielkiej Brytani i ogolnie to jest zle.
Zapewniaja zakwaterowanie z ktore trzeba zaplacic 160 £ a jesli mieszka sie w domu to doliczaja dodatkowo okoo 200 £ kaucji zwrotnej + oplaty za media. Dojazd do miejsca pracy jest darmowy, ale panuje zawsze wielkie zamieszanie z tym dojazdem bo busy kursuja o róznych porach.
A co do pracy w samej firmi Anglo Eri to takiego burdelu jeszcze nie widzialem totalny brak organizacji pracy, trzeba chodzic i szukac sobie pracy, bo jak nic nie robisz to dostajesz reprymende. W dodatku trzeba sie bardzo pilnowac bo oszukuja na ilosci przepracowanych godzin , i nie prawda ze pracuje sie po 10 godzin tylko trzeba pracowac po 12( - 0.5 przerwa) z tego platne 11,5 poniewaz tak jezdza busy.
Placa jest bardzo marna jak na warunki angielski bo w granicach 5-6 £ nadgodziny oczywiscie platne tak samo. W wekendy tez trzeba pracowac jesli ktos nie pracuje w wekendy do anglicy szefowie uwazaja go za nygusa.
I co najcieawsze ze przyjezdzasz jako spawacz czy operator CNC a faktycznie nie ma dla ciebie tej pracy tylko idziesz sprzatac albo na szlifirnie.
Na chwile obecna firma zatrudnia bardzo duzo pracownikow kontrakty mieli podpisane do 23-12-07 ale w dniu 06-11-07 dostali sms dziekujemy za wspolprace. Zwolnienie przez smsa poprostu miech na sali .

Jesli ktos planuje wyjechac z KCI to serdecznie nie polecam i odsylam do innych agancji.
angol12 / 2007-12-06 18:26
No chyba mnie trafi, nastepny !!!!! Kolo czy w Polandowie cie ktos do roboty wozi ? Nie pasi ci to zjedz do chaty. Powodzenia. Mnie tez zwolnili ale to wina anglo.Kolo wajzorzy sami nie wiedzili kogo zwalniaja a kogo nie. Wracam po nowym roku bo tu w kraju smutek i polityka. Nie przyjechalem z kci ale nie pluj na reke ktora ci pomogla.To taka dobra rada.
Krzysio_79 / 2007-12-05 18:33
Ludzie, tak narzekacie na wasze agencje ale czy ktos z Was mowi po angielsku?! Jak jest wam tak zle to proponuje sie zwolnic , poszukac pracy, mieszkania i zalatwic wszystkie sprawy sami bez pomocy wtedy zobaczycie jak wyglada prawdziwe zycie w Anglii.
Krzysio_79 / 86.132.107.* / 2007-12-05 18:30
Ludzie, tak narzekacie na Wasze agencje ale czy ktos z Was mowi po angielsku?! Jak jest Wam tak zle to proponuje sie zwolnic , poszukac pracy, mieszkania i zalatwic wszystkie sprawy sami bez pomocy wtedy zobaczycie jak wyglada prawdziwe zycie w Anglii.
dremus / 89.78.191.* / 2007-09-17 14:59
Co masz na myśli ? Jeśli możesz więcej opisać , a może Ci sie nie chciało pracować?
lorenco / 213.105.189.* / 2007-11-28 23:18
pracuje tu 3 lata i wydaje mi sie ze trafiles w sedno nygusom wszedzie jest zle
Karaś / 83.20.119.* / 2007-12-03 10:08
Lorenco !!! to ty jesteś chyba tym jednym przydupasem Mela albo Jacka z metalu!!! A może Jarusia albo Michała z montażu bo tam cała wiocha pracuje i wszyscy sąsiedzi niewazne czy ma kwalifikacje czy nie wazne że sąsiad !!! a tak w ogóle to nie polecam tego całego Anglo Eri chyba że ci wajzerzy się zmienią bo to jedna wielka mafia i jak nie jesteś chłopie w rodzinie albo bliskim sąsiadem któregoś z wymienionych to lepiej sobie głowy nie zawracaj!!!
HUYTFRE / 83.23.105.* / 2008-01-21 01:15
KJHGHFDDSSSAASSD
lorenco / 62.6.240.* / 2007-12-07 15:44
kars nygusie jeden jezeli masz problem do kogos to powiec mu to osobiscie a nie ukryeasz sie pod nazwa jakiejs RYBKI straszny cykor z ciebie i len
i do wszystkich pozostalych leni i ludzi lubiacych alkochol w ERI wam jest zle ale gdzie indziej terz nie znajdziecie pracy na dlugo bo wszedzie czeba ciezko pracowac i nie robicie tego za darmo a smiesza mnie ludzie ktorzy przyjechali do angli i nie chce im sie robic albo maja za ciezka prace ludzie wracajcie do polski na zasilek dla leniwych bezrobotnych
WESOLYCH SWIAT
SPECJALNE POZDROWIENIA DLA CYKORA RYBKI
prawdomówny / 213.105.186.* / 2008-01-08 20:20
pracuje w tej firmie i przestan p******** ze tam trzeba pracowac wyglada tam jak by bomba spadła a co do agencji oby dwie kłamią i kradna.Zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi opiniami szacunek dla was
mirek2 / 81.105.8.* / 2007-12-07 19:44
z tego wynika ze jestes przydupasem 3 lata w anglo to niezle dajesz sie ruchac w dupe za 5funtow po 12 godzin 7 dni w tygodniu a jak nie chodzisz to wylecisz zreszta jestes tylko liczba cyfr dla agencji i nie pisz o pracy bo widac ze chyba nie wiesz co to praca zreszta w anglo pracuja piekarze kelnerzy itp czyli ludzie umiejacy robic w metalu i stolarce heheheh farsa pARK MASZYNOWY PRZYPOMINA LATA PRZEDWOJENNE
angol12 / 2007-12-05 18:42
Nie jestem przydupasem. Niewazne przez jaka agencje ale pracowalem w anglo.Prawda jest taka ze w polsce brak kasy na chleb i mieszkanie w jednym pokoju.Ja tylko chcialem z polskiego syfu uciec.Niemialem na bilet ani na chleb. W londynie spalem na kartonie i potem jeden taki anglik mnie oszukal i nie zaplacil 300 .w jaims wiecie wy zyjecie? nie podoba sie to zapiszcie sie do innej agncji. Tez w innej agencji pracowalem 40 godzin na tydzien. W anglo balagan ale praca jest i mozna zarobic. Wiele osob wylecialo za wode i pobice wajzora.Anglo w ostatniej chwili daloagencji znac ze nie pracujemy. A i prcowalm w holandi tez ale tam praca byla 2 dni w tygodniu. sobie o tym pomyslcie co napisalem.wesolych swiat .
s********** / 77.223.234.* / 2007-12-07 13:17
to jest przykład polaków na saksach .... p********* szmaciarze...
optymista2 / 83.23.182.* / 2007-12-10 00:39
Trudno oceniać kto ma rację jednym praca odpowiada drugim nie ale jak widać wiele głosów nie tylko na tym forum jest przeciwko agencji KCI jak i firmie anglo ERI a jeśli jest tak jak piszecie ze 5 funtów bez nadgodzin i świadczeń rentowych to firma rzeczywiście leci w kulki i wykorzystuje pracowników . Sądzę jednak że taka sytuacja nie potrwa już długo ponieważ będzie przymus opłacania składki rentowej (prawo Polskie), a po drugie jest wiele ciekawszych ofert pracy w Angl. Sytuacja w Polsce tez sie zmienia na lepsze i płacą coraz lepiej a pracownik umie kalkulować i jeszcze trochę i skończy sie podbój Anglii. A wtedy angileski firmy będą miały problem z pracownikami tak jak jest to w tej chwili w Norwegi czy nawet już w Niemczech i będą stwarzać jak najlepsze warunki zatrudnienia. Np w Niemczech przy zbiorach owoców (najprostsza robota) 3 lata temu płacili miedzy 3 - 5 euro za godzinę w tej chwili jest to 7-10 euro za godzinę.Więc reasumując moją wypowiedz tym co nie pasuje niech nie jadą a ci co chcą niech pracują ale sytuacja ta na pewno ulegnie zmianie.
aki / 79.187.234.* / 2008-01-12 23:02
MASZ CAŁKOWITĄ RACJĘ
katt / 62.6.240.* / 2007-12-11 13:01
To wszystko co powiedziano tu jest calkowita prawda...ta firma...to oboz pracy...i zerowanie na ludzkiej niewiedzy...no chyba...ze sie jest z jednej z okoilcznych wioch...Jarocina...
No coz tak juz bywa ze jak sie ktos do koryta dopadnie to tylko w swoja stone ciagnie...a o innych zapomina...chyba co niektorzy zapomnieli ze raz kasa jest a raz jej nie ma....
lorenco / 62.6.240.* / 2007-12-12 18:21
wielbicielu koryt jezeli masz problem to napisz do przyjaciulki a nie wypowiadasz sie na forum
stolorz / 79.65.140.* / 2008-02-20 20:26
Lorenco Ty ale musisz być tępy!!!Z ortografią też u ciebie nie za bardzo - pewnie szorujesz brudne klopy w eri!!!Za szybko skończyłeś edukację w Polsce, ale tak bywa czasami - wyrazy współczucia.
AngloWorker / 62.6.240.* / 2008-01-08 15:07
Piszecie ze w KCI jest 5 funtów na godzine, z tym ze zapominacie dodac ze to jest na reke. Nawet transport do pracy zapewniony i mieszkanie bylo za friko(teraz cos tam odtracaja, chba 90 funtow na miesiac)
Malo tego jak ktos jest fachowiec i pracuje wiecej jak rok ma 6 funtow. A 6 funtow netto+tanie mieszkanie+transport to daje jakies 9 funtow brutto.
Wiec proponuje znalezc prace z te kase i tyle godzin co w Anglo mozna pracowac.
marker / 2008-01-30 18:12
czego wy chcecie czy w polsce zarobicie tyle kasy chyba ze padniecie na ryj .Ludzie na chleb nie maja a wy dupe trujecie
prawdomówny / 213.105.186.* / 2008-01-11 23:27
angloworker czy ty jestes debilem czy takim Cie zrobili co to jest 5 funtów dupe mozna tym wytrzec i po pierwsze to co piszesz to stare dzieje wszystko sie pozmieniało od jutra weekendów nie robimy to kto ty osle odłozy 1200 funtów a po drugie funt spada kup sobie łopate i sie zakop byle głeboko albo nie pisz nic
rodak / 83.23.237.* / 2008-01-08 19:15
Ja pracuje w Polsce i w 8 godz mam 1800 (rok temu 1200) na rękę ,jak bym pracował tyle godz.co w Anglo ze sobotami i niedzielami po 12 godz to 4 tyś bym zarobił.W Angli nie ma 100%nadgodzin.
Znajomy przyjechał na początku listopada po 10 tygodniach zarobił ok 3300 pracował także w soboty i niedziele.Myślał że znowu pojedzie i do dziś czeka za następnym kontraktem a pieniądze się mu już skończyły. Cały czas go zwodzili że niedługo wyjedzie .
Kurs funta cały czas maleje ok.4,85.
Miesięczne utrzymanie w Angli to ok 250 funtów ,koszt dojazdu i przyjazdu do Angli ok 200. Jedno razowo Home office 90 funtów, plus kasa którą trzeba wysłać do rodziny na życie i opłaty ok 300.Trzeba też przed wyjazdem kupić sobie narzędzia ok 400zł .
Coraz mniej się opłaca wyjechać do pracy w Angli, ci co wyjechali 2 lata wcześniej zarobili więcej bo kurs był wyższy.
Pracujcie dalej pomagacie swoim rodziną i naszej gospodarce wyjść z dołka a i my w kraju dostajemy podwyżki bo mało jest chętnych do pracy .Coraz więcej firm ,prosi się aby pracować .Podkupują pracowników.Nareszcie.Pozdrawiam
marker / 2008-01-30 18:30
no to jak pracujesz w polsce to pracuj ja w kraju przepracowalem 25lat i gowno z tego mam a tam pracuje i pomalu wychodze na prosta .i rekawow sobie nie wydarlem
AngloWorker / 62.6.240.* / 2008-01-10 08:35
"rodak" i takie podejście mi się podoba, nie jest tak słodko w Anglii jak czasem niektórym się wydaje. Dla mnie odwrotnie, cieszę się jak Polacy zostają w kraju bo inaczej to tu tez się psuje rynek pracy.
Z tym ze w tym wątku jest dyskusja o konkretnym kontrakcie KCI/Anglo ERI. Pracują tu ludzie 12 godzin 7 dni w tygodniu ale nie na sile. System jest taki głownie dlatego ze busy dowożą ludzi na 6 rano i 6 po południu zabierają. Jak ktoś nie chce tyle tyrać może dojeżdżać na własną rękę. poza tym weekendy można sobie odpuścić i nie iść wcale.
Znam w Anglo wielu ludzi co odkładają miesięcznie 1200 funtów co daje ponad 6000 zl.
Proszę zwrócić uwagę ze pisze ODKŁADAJĄ
magnum / 193.239.100.* / 2008-01-10 20:51
a czemu nikt nie pisze ile naprawde pracownik powinien dostac za mieszkanie. kci placi 160 a Angole przesylaja 240. to policzcie sobie ile kci ma kasy jak prawie juz kazdy sam wynajmuje mieszkania a to tylko jeden z przekretow. teraz dopiero beda mieli urlopy platne od tego roku a wczesssniej nie mieli. a anglole caly czas mysleli ze mieli platne
aswer / 79.187.234.* / 2008-01-12 23:15
naprawdę tam jest taki syf?
aliii / 83.20.107.* / 2008-01-16 16:28
hej dupki jestem kumplem jarka i p******* was wszysr\tkich zeby nie KCI to byscie zdychali za marne grosze ja współpracuje z nimi juz 3 lata i nie narzekam oczywiscie nie pracuje w stolarni WALCIE SIE ALIIII
HCWD / 79.184.97.* / 2008-01-21 23:44
ali spokojnie bez nerwow masz racje jeszcze pare lat temu dupy by wszystkim w KCI calowali i lizali zeby wyjechac do Anglii do pracy a teraz im w dupach zle to sa poprostu nygusy i dupki jedzcie sobie do Chin robic stadiony na olimpiade barany!!!!!!
aliii / 83.20.127.* / 2008-01-27 16:46
kierni jestem z tobą okopiemy te ryje
polak76 / 83.23.105.* / 2008-01-21 01:04
dupek to jestes ty a ryj i tak bedziesz mial obity razem z jarkiem dupki i zdrajcy
Jarek K / 62.6.240.* / 2008-01-21 08:20
Prosze o kontakt osobiscie w sprawie obicia ryja no chyba ze sie boisz i jestes bohaterski tylko anonimowo
aliii / 83.20.104.* / 2008-01-21 20:13
hej tu ali jestem chetny na obijanie tego ryja pozdro
aliii / 83.20.104.* / 2008-01-21 20:06
hej tu ali to jest nas juz dwóch do obicia tego anonimowego ryja chyba ze juz jest gośc posrany pozdro z Polski
gość / 79.187.234.* / 2008-01-16 18:14
debil
polaczek / 62.6.240.* / 2008-01-16 19:00
Myślę że jak dla niektórych ten kontrakt jest zły to powinni zmienić na inny a nie użalać się jak jakieś niedorobione miśki.

co to jest 5 funtów dupe mozna tym wytrzec

PROPONUJE WRACAć DO KRAJU BO Się K.....WA W GLóKACH POPRZEWRACALO OD żYCIA NA OBCZYźNIE
jak 5 na rękę to mało to po co tu siedzisz wieśniaku , idź zarób 15 gdzieś indziej.
Weekendy wolne bo q*****wa nie ma roboty na razie, to co? pewnie powinniśmy zlinczować łysego albo jacka?
Powinno się z tymi godzinami poprawić z jakiś czas. Ale znów paru oszołomów powie że kołchoz 7 dni po 12 godz.
marker / 2008-01-30 18:24
jezeli 5 funtow na reke ci malo to ty jakis ksiaze jestes co?
Piotr285 / 83.26.137.* / 2009-09-03 13:24
Chlopie ! Ja pracowalem w 2B to siostrzana agencja po pokloceniu sie wewnatrz KCI. Jezeli uwazasz ze 5 funtow w tym zakladzie oferowane przez obie agencje to miod to jestes szalony ! Biora za nas ogromne pieniadze a dawaja ochlapy. 2B nawet do mieszkania nie doklada a jeszcze do tego pobiera 215 funtow. Pobiera za obowiazkowe ubezpieczenie a jak mialem wypadek i lezalem w szpitalu to ani grosza nie otrzymalem.
Zaklad wszyscy nazywaja obozem wiec skad u ciebie takie zadowolenie z tej pracy ?
gość / 79.187.234.* / 2008-01-16 22:12
szkoda gadać co POLAK to inna teoria!
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy