Forum Polityka, aktualnościKraj

Wykonawca A4 porzucił plac budowy

Wykonawca A4 porzucił plac budowy

Money.pl / 2011-04-21 15:00
Komentarze do wiadomości: Wykonawca A4 porzucił plac budowy.
Wyświetlaj:
sumerr / 95.51.184.* / 2012-04-23 15:35
I znowu plama i blamaż na "zielonej wyspie".
.wróżka. / 81.190.68.* / 2011-04-21 22:56

Zdaniem Dyrekcji, wykonawca ma m.in. ... itd.

No , to się "Dyrekcja" zdziwi ...
jake 1 / 93.105.64.* / 2011-04-21 15:55
Przecież w Polskce najważniejszy jest smoleńsk, pomniki, aborcja, lizanie tyłka czarnym tylko nie gospodarka i buowanie lepszej przyszłości.
man13 / 2011-04-21 15:00 / Tysiącznik na forum
Wreszcie ktoś pokazał rządowi co myśli o takim złodzieju. Brawo NDI i SB Granit, politycy powinni być stawiani do pionu przez przedsiębiorców. Gospodarka jest najważniejsza.
marynarz098 / 2011-04-21 15:18 / Tysiącznik na forum
Dasz rade mi wytlumaczyc o co tu chodzi???? to nie pierwszy przypadek jak ktos porzuca inwestycjie.
Kacper Kraków / 194.139.171.* / 2011-05-06 12:09
Witam
Sprawa jest prosta. Szukanie dziury w całym przez inwestorów instytucjonalnych. Co z tego że jest projekt, i są pieniądze jak wygrasz robotę za np 100 milionów, z czego musisz zrobić dodatkowe roboty nie uwzględnione lub poporostu wynikłe w czasie budowy , których nie dało się przewidzieć i musisz to zrobić z własnej kieszeni np w wysokości 5 % inwestycji. I co wtedy, jak zyski zakłada się w granicy np 10 %, duże firmy z dużym zapotrzebowaniem logistycznym przy inwestucji za 1 mld nie są w stanie pozwolić sobie na takie dopłaty. A tak postępują wszystkie instytucje , robiłem pod budżetówką to wiem jak to jest, albo zrobisz coś za darmo dodatkowego , alebo nie dostaniesz odbioru i przyczepiąs ię że masz nachylenie drogi nie 2 % tylko 1,8 czy 1,9%. Normalka. I wtedy tylko koperty dal szanownych inspktorów, wszystkich powinno sie zorzliczać wg pracy, a wszelkie wzgodnienia powinny byc w obecnościach notariuszy albo prawników, lub nagrywane, gdyż naprawde przesadzają te wieśniaki z budżetu.
marynarz098 / 2011-05-06 12:29 / Tysiącznik na forum
Dzieki.

Ale skoro to jest takie oczywiste, to czemu przedsiebiorcy wchodza w takie interesy, czy nie sa swiadomi??? czy swiadomosc dociera pozniej.

Potwierdzam, ze biurokracja przeszkadza, podczas budowy domu, i gdy juz wykonalem wszyskie mapy i dokumenty, dostrzezono ze plan domu na mapie, jest o 5 stopni przesuniety, wzgledem planu zagospodarowania,
i wszystkozacelo sie od poczatku...

Ale ja bylem nie swiadomu, a czy wielkich graczy, i firmy budowlane nie zdaja sobie z tego sprawy????

ps: a moze chinola oddac sprawe???oni dadza rade- zawsze daja. na goolach jak sie zobaczy jakie oni u siebie maja drogi......az sie chce pomarzyc.

Najnowsze wpisy