Forum Polityka, aktualnościKraj

wyłączenie analogowej telewizji

wyłączenie analogowej telewizji

eleeonora / 2013-05-20 10:00
Dziś a dokładniej w nocy z soboty na niedziele została wyłączona telewizja analogowa w calej małopolsce i wielu innych miastach. Jest to przedostatni etap przechodzenia na sygnal cyfrowy. Do konca lipca cala polska ma sie znalesc w zasiegu cyfrowego .
Wyświetlaj:
lolek99 / 2013-06-07 11:51
nareszcie polska dostala dostep cywilizacyjny ktory jest juz na zachodzie od dawien dawna. jak zwykle pierwsi sie oddzywaja ci co nie widzieli i nie wiedza jak dziala zasada takiej telewizji cyfrowej ale oczywiscie hejtuja na maxa ;/ otorz taka telewizja to milowy krok dla naszego stanu duchowego i goposdarczego. 100% nowych telewizorow ma juz teraz dekoder wmontowny fabrycznie w tv i nie trzeba dokupywac zandeog dodatkowego sprzetu. a nawet jakby to taki dekoder mozna za 50zł juz zakupic !! to nie sa duze koszta!!
pusty / 2013-05-20 10:47
i bardzo dobrze, wreszcie zrobimy milowy krok do normalizacji i porownaywania z cala europa. wreszcie bedziemy w jakkikolwiek sposb cywilizowana spolecznoscia w srodku europy :)
ździcho kuźwiak / 77.255.225.* / 2013-05-20 11:19

wreszcie bedziemy w jakkikolwiek sposb cywilizowana spolecznoscia w srodku europy

i będziemy bulic za TV po europejsku (nie 18, lecz 30 zł miesiecznie).
ola38 / 2013-05-20 11:59
niby tak, ale masz znacznie lepszy jakos ogladania i wiecej programow niz bylo to w przypadku analogowej telewizji , do tego dochodzi mozliwosc ciaglego rozwoju telewizji i nowych programow :)
gimbek / 2013-05-20 12:19
nie zgodze sie z toba. mieszkam w takim miejscu ze nawet pomimo zastosowania drogich wzmacnaiczy sygnalu, bardzio ciezo odbiera mi telewizje, i kazdy opad deszczu rowna sie z brakiem sygnalu ;/
Oszukany12 / 2013-05-20 13:51
Ja tam wolałem eleiwzją analogową... wydaje mi się ze telwizja cyfrowa jest skierowana do ludzi którzy mają już drogie telewizory u siebie na stanie...
szczekoscisk / 2013-05-20 14:23
dlaczego?? wystarczy kupic dekoder ktory mozna nawet za 50zl znalesc z podstawowymi opcajmi, ie trzeba zmieniac telewizora wystarczy zastosowac odpowiedni dekoder i problem sie rozwiazuje a naprawde jakos obrazu jest znacznie lepsza niz w przypadku analogowej teleiwjzi

Najnowsze wpisy